Arama sonuçları: *

• Users: ArdaM
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ArdaM

Öneri Anneanne için telefon önerisi

Alo diyecek, Instagram’a falan bakacak ucuz bir telefon lazım. Pek bir kriterimiz yok yani, kasmasın yeter. Tam bir bütçe belirlemedik fakat 6-8 bin bandında olursa güzel olur. Teşekkürler.
  2. ArdaM

2500 TL Klavye Önerisi

Çok büyük olmayan, tercihen TKL bir klavye arıyorum. Yurt dışı veya bilinmedik bir markadan almak istemiyorum, İtopya, Amazon gibi bir yerden direkt 2-3 güne elimde olacak şekilde almak istiyorum. Bütçem 2500 TL, tamamını harcamasak da olur ama :D Aklımda İtopya'daki ROG Strix Scope TKL var, şu...
  3. ArdaM

Çözüldü✓ 2000 TL Civarı Kablosuz Mouse Tavsiyesi

Merhaba, hemen şimdi alacağım. Aklımda Razer Deathadder V2 Pro var, Gaming.gen.tr’de 1999 TL. Farklı marka tavsiyeleriniz varsa sebebiyle belirtirseniz sevinirim. Deathadder’ı neden almalı/almamalıyım? Elime tam oturduğundan falan eminim, daha önce kullandım. Bir de bütçeyi 3000 yapıp...
  4. ArdaM

35.000 TL Bandında Laptop Tavsiyesi

Normalde masaüstü alacaktım ama önümüzdeki Ekim 6 aylığına Erasmus yapacağım, 1 yıl kadar idare edecek bir laptop almak istiyorum. Döndüğümde satıp masaüstü toplayacağım. Editörlük, yazılım ve ders işlerim için kullandığım bir Macbook'um var, bu laptop sadece oyun odaklı olacak. Piyasayı...
  5. ArdaM

30.000 TL Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi

Günaydın. Bir arkadaşım oyun ve az miktarda iş amaçlı bir sistem toplamak istiyor. Parçalar mümkünse sorunsuz ve bilindik markalar olmalı, ekran kartının Nvidia olmasını istiyormuş. Monitörün 240hz olması tercihimiz. Tavsiyede bulunursanız çok sevinirim.
  6. ArdaM

Öneri Macbook İçin Mouse Tavsiyesi Verir Misiniz?

Merhaba, Macbook ile kullanmak için kablosuz bir mouse arıyorum. Editörlük, tasarım gibi şeylerde kullanacağım, oyun neredeyse hiç oynamıyorum. Uzun ömürlü, kaliteli bir mouse istiyorum. Aklımda Magic Mouse 2 var ama 2400 TL'ye değer mi emin değilim. 1500-2500 TL aralığında tavsiyelerinize...
  7. ArdaM

Arkadaşımın doğum günü için Photoshop yardımı arıyorum

Merhaba, bir arkadaşımın doğum günü için tişört bastırmayı düşünüyoruz. Bir fotoğrafında elindeki kağıdın yerine başka bir fotoğraf koyup arkaplanı da değiştirmemiz gerekiyor. Çok basit bir olay ama Photoshop kullanmayı neredeyse hiç bilmiyorum ve kendim yaptığımda çok kötü oluyor. Yardımcı...
  8. ArdaM

Öneri Sırt Çantası Tavsiyesi

15’ MacBook Air ve aksesuarları için bir sırt çantası arıyorum. Gündelik kullanacağım, fazla büyük ve kaba olmayan bir çanta arıyorum ama özellikle internetten bilmeden, eline almadan araştırınca bir şey bulmak zor oluyor. 1000 TL’ye kadar önerilerinize açığım, daha aşağısı da olur, fark etmez...
  9. ArdaM

Bu sistemin şu anki ederi ne kadar?

Geçtiğimiz sene sonu bir abime sattığım sistemi şu an kendisi yeniden satmak istiyormuş, bana danıştı. Aşağıdaki sistem şu an satılsa ne kadar eder? Parçalar: Msi GTX 1660Ti Ventus Xs 6GB Ekran Kartı Ryzen 5 2600 İşlemci Msi B450M-A Pro Max Anakart XPG Gammix D30 2X8 GB 3200MHz Ram James Donkey...
  10. ArdaM

Sistemimin ederi ne kadar?

Arkadaşlar merhaba, Macbook Pro almak için sistemimi ve ekipmanlarımı satmak istiyorum fakat 2023’ün başından beri piyasanın durumunu hiç bilmiyorum. Hazır sistem olarak aldım, dolayısıyla tüm parçalar kutulu, faturalı, garantili ve tek çizik yok. Aralık sonunda 11.300 TL’ye aldım ve nisan...
  11. ArdaM

9 Günde 3 Kilo Vermem Gerekiyor.

İyi akşamlar, geçtiğimiz salı günü anne babamla bir iddiaya girdik ve 2 haftada 4 kilo verirsem onlar bana 2000 lira verecek, veremezsem 1000 lira ben onlara vereceğim. Başta kolay bir hedef gibi gözükmüştü ama tatil dolayısıyla 3 gün arkadaşın evinde kalınca haliyle iyi yiyip içtik. Önceki...
  12. ArdaM

Rise Launcher Bilgisayarımı Donduruyor

Sorunun bilgisayarın teknik özellikleriyle alakası yok, 12100f ve RX 6600 var. CS oynarken arkadaşlarla Minecraft giresimiz geldi ve premiumları olmadığı için Craftrise girelim dedik. Launcher'de normal şekilde oyun oynarken oyun donuyor, bilgisayar da donuyor, mouse klavye mikrofon çalışmıyor...
  13. ArdaM

Windows 10 Deneme Sürümünü Etkinleştirip 11 Kurmak

İtopya’dan aldığım hazır sistem dağıtımdaymış. İçinde Windows 10 Home deneme sürümü geliyor. Ben bunu bir retail key ile etkinleştirip 11’e güncellemek istiyorum. Şu keyi aldığım takdirde direkt kurulu gelen sürümü etkinleştirip 11’de de etkinleştirilmiş şekilde devam edebilir miyim...
  14. ArdaM

11500 TL’ye Bundan İyi Sistem Var Mı?

İnşallah yarın sabah bilgisayarımı alıcıya teslim edip cebimden ekleyerek 10k-11.5k arası bir sistem alacağım. Bütçede pek esneme şansım yok, aklımda Alpha-Rules sistemi var. https://www.itopya.com/alpha-rules_h19746 Bundan daha iyisi yoksa sabah sipariş edeceğim ama son kez sormak istedim...
  15. ArdaM

Şu Anki Sistemimden Alpha-ONE veya Alpha-RULES sistemine geçmek mantıklı mı?

Arkadaşlar, Msi Ventus 1660 Ti, Ryzen 5 2600, 8x2 GB 3200Mhz Ram, Msi B450M-A Pro Max Anakart, JD512 M2 SSD'li 2 yıllık sistemime 8000 TL teklif var. Bunu satıp cebimden 2600 TL ekleyerek ALPHA-ONE sistemini veya bir 700 TL daha ekleyip ALPHA-RULES sistemini almaya değer mi? Hem güzel bir...
  16. ArdaM

Sistemimi Bu Tekliflere Satmalı Mıyım?

Arkadaşlar merhaba, yaza doğru üniversite için Macbook veya Windows muadili bir laptop almam gerektiği için sistemimi satıyorum. Ayrı ayrı ilanlara koydum ve bazı teklifler geldi. Haziran’a kadar zamanım olduğu için fiyatlar çok iyi değilse reddedip bekleyebilirim, acelem yok. Kasa: Gamepower...
  17. ArdaM

Sistemimi sattığım fiyatlar nasıl?

Parçalar: Msi GTX 1660Ti Ventus Xs 6GB Ekran Kartı Ryzen 5 2600 İşlemci Msi B450M-A Pro Max Anakart XPG Gammix D30 2X8 GB 3200MHz Ram James Donkey JD512 512GB M2 NVMe SSD Gamepower Wraith 4 ARGB Fanlı Bilgisayar Kasası + 500W PSU 2-2.5 yıl önce aldığım sistem. Garanti var ama bitmeye yakın...
  18. ArdaM

Sistemim ve Ekipmanlarımı Satsam Ne Kadar Eder?

Merhaba, bu yılın sonunda üniversiteye geçeceğim ve büyük olasılıkla şehir dışında bilgisayar mühendisliği okuyacağım. Dolayısıyla güzel bir dizüstü bilgisayar almam gerekecek. Muhtemelen yurt ortamında olacağım için masaüstü setupımı götüremem. O yüzden hepsini satmayı, parayı dövizde tutup...
  19. ArdaM

Teknosa’nın indirim sağlamama hakkı var mı?

Şu an annemin çalıştığı Kızılay derneği için Teknosa’dan vergi muafiyeti ile bir laptop almaya çalışıyorum. Laptop ve yanındaki mouse vs. aksesuarlar toplam 10.200 TL civarı tutuyor. KDV muafiyetimizi kullanmak istediğimizde ise laptopun şu anda indirimde olduğunu, 13.000 TL civarından 9.000’e...
  20. ArdaM

Bir anda alkollü içecekleri içememeye başlamak

Günaydınlar, size bir süredir bana ve arkadaşıma sorun çıkaran bir şeyi danışmak istiyorum. Zaman zaman alkol alan bir grubuz ve her seferinde sorunsuz içkimizi içer, güzel bir akşam geçirir ve dağılırdık. Çoğunlukla yüksek alkollü viski, votka, tekila gibi içecekler içeriz ve bir hazımsızlık...
Top Bottom