Arama sonuçları: *

1. seaque

M2 SSD EKLEME UYUMSUZLUK OLUR MU?

İlginç bir soru olduğundan kafam karıştı da... laptop'un CD kısmına takacaksın değil mi? Ya da neresi boş ise artık. Dolayısıyla iki ayrı disk ayrı şekilde bağlı olmuş olacak. Disklerin birbirleriyle alakası yoktur uyumsuzluk durumu oluşamaz.
  2. seaque

Kingston A2000 M.2 SSD İyi midir?

İyidir herhalde, 1 yıldan uzun süredir kullanıyorum bir şey olmadı.
  3. seaque

Pingim olmamasına rağmen online oyunlarda acayip lag sorunu

Olur. Benim laptopta TF2'de ani laglar giriyordu, 150-200 ping oluyordu. Bilgisayar değişince farkettim lagdan eser kalmadı. Ethernet ile bağlanmayı dene bir de.
  4. seaque

Öneri 40 TL USB Bellek Önerisi.

ben olsam 10₺ daha verir Toshiba alırım, ama (n11'de 40₺'ye varmış) Sandisk Cruzer Blade 16GB USB Bellek SDCZ50-016G-B35
  5. seaque

Origin kitaplığını nasıl ayırabilirim ?

Steam ile Rockstar Launcher arasında da aynı şey oluyor. Steam'den başlatırsan Rockstar Launcher ile açıyor, R* Launcher'dan açarsan Steam'den açıyor.
  6. seaque

Koronayken mastürbasyon yapmak zararlı mıdır?

Evet. Mastürbasyon sonucu birçok vitamin ve protein vücuttan salınıyor. Bunun sonucu bağışıklık sistemi zayıflıyor. Uzun süre sperm salınımı yapmayan kişilerin çoğu yaralarının normalden daha fazla iyileştiğini söyler. Mastürbasyon "pratikte" zararlı değildir. Fakat spermi vücutta saklayan...
  7. seaque

Youtube Kanal Önerisi

• Kurzgesagt - In a Nutshell • Pursuit of Wonder • Exurb1a • Tom Scott • LEMMiNO • Half as Interesting bu kanalların çoğunda Türkçe altyazı bulunuyor.
  8. seaque

GTA IV Bölümde donma sorunu

Yükleme ekranında takılma sorununa birden fazla kez denk geldim, dosya bütünlüğünü doğrulayınca düzelmişti.
  9. seaque

karantinada aşı olabilir miyim

Olmanız için dışarı çıkmanız lazım, durumunuzda bu mumkün değil. Ayrıca üstteki arkadaşın dediği gibi 3 ay bekleme süresi var.
  10. seaque

CL 14 RAM CL 16 RAM' le çalışır mı

Yalnızca anakartınız kullanmak istediğiniz MHz RAM'i destekliyorsa. Ama unutmayın ki PC en düşük MHz'in hızını hesaba katacaktır. Örneğin biri 2400mhz ve diğeri 2133mhz olan 2 RAM var. O zaman bilgisayarınız RAM hızınızı otomatik olarak 2400mhz'den 2133mhz'ye düşürecektir.
  11. seaque

Renk Körümüyüm Acaba

Hocam böyle tartışmalı fotoğraflarla ne yapmaya çalışıyorsunuz? Arkadaş renk körü olup olmadığını çözmeye çalışıyor, dalga geçiyorsunuz adeta.
  12. seaque

Eski bir savaş oyunu arıyorum

Medal of Honor: Allied Assault
  13. seaque

Düşük sistemli oyun önerisi

• Return to Castle Wolfenstein • Thief 1, 2 • Tom Clancy's Splinter Cell • The Elder Scrolls: Morrowind • Hitman: Contracts
  14. seaque

World Of Trucks Hesap Kurulmuyor

Steam'deki oyunlarının herkese açık görünecek şekilde ayarlanmış olup olmadığını kontrol et. Profilini düzenleme yerinden Gizlilik kısmına bak.
  15. seaque

Cooler Master termal macunu resmen kurumuş

Birkaç ay önce Cooler Master HTK-002 termal macunu aldım. Birçok yüksek puanlı yoruma güvenmiştim, düşük puanlılar da vardı fakat marka sağlam diye düşünüyordum. Bu macun, i5 10400F'in fabrika çıkışlı macunundan daha kötü performans vermekle kalmadı, bir de 2 ay bile geçmeden kuruyacak kadar...
  16. seaque

Laptop Ram Tavsiyesi

Görev Yöneticisi > Performans'tan RAM hızına bakabilirsiniz. Fakat o anda 1333Mhz'de çalışıyorsa o gözükür, BIOS'tan 2666 aktifleştirme vardır. Öyle bir şey yoksa zaten 2666 değerini görürsünüz.
  17. seaque

144 hz 165 hz monitör tavsiye

ASUS VP249QGR – Sağlam monitör. VGA girişi var ve pek ince değil. ASUS TUF Gaming VG249Q1R – 165Hz olmasıyla öne çıkıyor. Fakat ayak tasarımı güzel değil. MSI Optix G24C6 – Hem ince, hem de tasarımı biraz daha güzel.
  18. seaque

Laptop Ram Tavsiyesi

Kullanım Klavuzu'nda RAM yükseltmesi ile alakalı bir bölüm yok. Dell Inspiron 15'de bile varken Acer'in sağlam modellerinde olmaması şaşırttı doğrusu. Fakat DDR4 SDRAM olduğundan herhangi biri uyar diye düşünüyorum. Corsair, Crucial, Kingston markaları uygun olur. Fakat dediğiniz gibi en çok...
  19. seaque

Laptop Ram Tavsiyesi

Laptop marka model nedir?
  20. seaque

500GB SSD mi 1TB HDD mi?

Açık dünya oyunlarında performans etkilenecektir. Fakat boyutu göz önünde tutan biri için fedakarlık edebilecek miktarda bir düşüş olur.
Top Bottom