Arama sonuçları: *

• Users: ALPHA TR
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ALPHA TR

Fitness 2. Ay program önerisi

Merhaba arkadaşlar 1 ay boyunca karışık full body yaptım vücudum alışması açısından 2. Ay nasıl ilerlemeliyim nasıl bir yol izlemeliyim fazla bilgim yok program öneriniz varsa alabilirim daha bilgili arkadaşlardan 1.85 boy - 87kg
  2. ALPHA TR

Vodafone paketindeki taahhütsüz kısmı ne anlama geliyor?

Arkadaşlar Türk Telekomdan Vodafone taşımak için başvuru yaptım. Türk Telekomun her ay paket zamnlanmasından gına geldi artık. Neyse benim sorum paket geçişi yaparken faturalı hatta geçiş yaptım ve detaylarda şöyle bişey dikkatimi çekti. Taahhütsüz fiyatı diye. şimdi tam olarak nasıl işliyor bu...
  3. ALPHA TR

FIAT Egea 1.4 urban plus Araç alınır mı?

Arkadaşlar 1.4 araçtan memnun kalanda var kalmayanda kararsız kaldım bi tane almak istediğim bir araç var 2019 model 1.4 urban plus Fiyat 600 alımırmı hız meraklısı değilim. Sizin fikriniz nedir
  4. ALPHA TR

Klavye öneri misiniz

Arkadaşlar genel olarak hikayeli oyunlar bazende online oyunlar oynuyorum. ışıklı RGB olması renk seçenekleri olması önemli benim için benim dikkatimi çeken klavye bu oldu sizin öneriniz varmı https://ty.gl/5o676k4f03
  5. ALPHA TR

Gaming mouse önerir misiniz ?

Arkadaşlar aklımda bu ikisi var başka önermek istediğiniz varsa öneriye açığım https://www.n11.com/urun/performax-xotran-kablolu-rgb-oyuncu-mouse-2038908?magaza=teknolojimarketim&gclsrc=aw.ds&gclid=CjwKCAiA0syqBhBxEiwAeNx9N8is40tN0OdVJsf1ji2vQfkxzx1__O8mZW--CqPBlteAfA1FH6cIUhoC3jcQAvD_BwE...
  6. ALPHA TR

Bilgisayarım mavi ekran verdi açılmıyor

Selamlar arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi PC mavi ekran verdi açılmıyor hiçbir şekilde ne yapmam gerekiyor 1699032947 Yardım edebilecek yokmu
  7. ALPHA TR

Poco x3 pro veya alternatifi öneri

Arkadaşlar iyi akşamlar öncelikle poco x3 pro almayı düşünüyorum ama oyun dışında kullanımı kötü diyorlar oyuniçin kullanıcam ama diger özellikleride tatmin edici olsun istiyorum poco sizce tatmin eder mi? diğer özellikleriyle beraber yoksa önerebileceginiz başka bir telefon varmı bütçe 10.14 bin...
  8. ALPHA TR

Alt yapı çalışması mesajı

Değerli Müşterimiz nolu aboneliğinize ait internet hattınızda 03.03.2023 01:00 - 03.03.2023 06:00 tarih aralığında yapılacak altyapı çalışmasından kaynaklı kesinti öngörülmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Evet arkadaşlar bu şekilde bir mesaj geldi. Benim merak ettiğim bu altyapı...
  9. ALPHA TR

Sherlock holmes bütün hikayeler Özel basım alınır mı?

Arkadaşlar Sherlock Holmes serisine girmek istiyorum ama tonla kitap var nerden basliycagimi nerden uygun kitap alacağımı bilemedim o yüzden bu kitap neredeyse bütün hikayeleri iceriyormudur ve alınır mı?
  10. ALPHA TR

D diskinin hafızasını kullanamıyorum

selam arkadaşlar benim sorunum d diskine kurmama ragmen d diskinin degilde c diskinin hafızasını kullanıyor pc diyebilirsinizki sen c kuruyorsun o zaman ama girip kontrol ediyorum oyun d içinde oluyor ama c diskinin hafızasını kullanıyor c diskini hafızası düşük oldugundan bana baya sıkıntı...
  11. ALPHA TR

T6 Ultra Stress Testi Sonuçları

merhaba arkadaşlar sogutucuyu takalı 1.2 hafta olmuştur sonuçları bana biraz yüksek gibi geldi degerler iymi işlemci ryzen 5 3600x
  12. ALPHA TR

Korku gerilim aksiyon film önerisi

Sorum başlıkta film önerisi izlediğiniz sevdiginiz bu türden filmleri önerilerinizi bekliyorum
  13. ALPHA TR

T6 Ultra vida girişlerine uymuyor

Arkadaşlar yakın zamanda t6 ultra aldım işlemcim Ryzen 5 3600x anakartimda Asrock b450 pro4 stok soğutucusunu söktüm sonra t6 ultra anakartin vida girislerine uymuyor ne yapabilirim bunun için acil yardım
  14. ALPHA TR

Yeni soğutucuya termal macun öneri

Arkadaslar snowman t6 ultra siparişi verdim bunun için termal macunda alıcam ne almalıyım bide orjinal olduğunu nasıl anlarım macunun 1644424529 Yokmu öneride bulunacak bilgili bir insan :)
  15. ALPHA TR

4K HDMI kablo önerisi

merhaba arkadaşlar masaüstü pc 4k tvye baglamak için 4k destekli bir hdmı kablo almayı düşünüyorum şöyle bir şey buldum varsa öneriniz başka alabilirim https://www.hepsiburada.com/daytona-philips-swl6118c-93-3d-ag-destekli-altin-uclu-4k-60hz-hdmi-2-0-kablosu-1-5m-p-HBV0000116UUI
  16. ALPHA TR

sadece HDMI girişiyle TV kasa bağlama

Başlıkta yazdığım gibi arkadaşlar sadece HDMI girişi var TV bağlamaya çalışıyorum ama bağlanır mı ekran kartının girişini nasıl yapicaz Tv'de hdmı girişi var bu arada ama display port yani ekran kartının kablosunun girişi yok 1643036915 Yardımcı olacak biri yok sanırım
  17. ALPHA TR

Etherum bu kartla karlı olurmu

arkadaşlar arada sırada açıp kazması için yapmayı düşünüyorum nasıl yapıcam bu konuda bilen birileri yardımcı olurmu ve kazançlı olurmu bu kartla GALAX RTX 2070S kartım
  18. ALPHA TR

THE WİTCHER 3 skill slotu artırma mümkünmü

arkadaşlar başlıktada yazdıgım gibi bu skillerın slotunu mod aracılıgıyla felan artırıp hepsini kullanabilmenin bi yolu varmı bi kere oynayıp bitirdim ve oyunda en sinir bozucu şey yetenek puanıyla aldıgımız yeteneklerin slotunun az olmasıydı bütün yetenekleri kullanmak istiyorum bende umarım...
  19. ALPHA TR

Amazon jp den gamer koltuk

selam arkadaşlar genelde ekran kartı alıyor herkeste bi bakındımda baya bi seçenek var uyguna gelirmi aynı ekran kartında oldugu gibi gamer koltuk felan
  20. ALPHA TR

GOW için gamepad nasıldır

selam arkadaşlar god of war için uygun bi gamepad bakıyorum bu işimi görürmü elimde şuan piranha isminde konrollerim var ama karakteri saga sola dödürürken çok hızlı ayarsız dönüyor bu işimi görürmü varsa öneriniz onuda alırım...
Top Bottom