Arama sonuçları: *

1. W

GEFORCE NOW bir sorunla karşılaştı hatası

Bir Hevesle geforce now indirdim ama açtığımda Geforce now bir sorunla karşılaştı yeniden kurulması lazım diyor ama yeniden yükleyip açtım olmuyor. Lütfen yardım edin yıllardır bir CS-GO oynayamadım bee GTA 5 oynamak benim de hakkım be kardeşim...
  2. W

Yağmur vs insan düşüş hızı

Merhabalar bugün arkadaşımla tartışırken bir konuya rast geldik benim görüşüm insan yağmurdan daha hızlı düşer fakat arkaşım bunu tam tersi olarak söylüyor... Sizce gökyüzünden düşen bir yağmur damlası mı yoksa bir insan mı daha hızlı düşer...
  3. W

R7 240

Piyasada R7 240 128 bit bulunmuyor. Bulabileceğim bir yer var mı yardım eder misiniz...
  4. W

MSİ R7 240 128 Bit Lazım

Msi R7 240 ekran kartı modelinin 128 bit olanı hiçbir yerde yok nerde bulabilirim...
  5. W

5000 TL Bütçeye Laptop önerisi

https://www.casper.com.tr/casper-nirvana-s500-satin-al-konfigure-et-ozel-fiyatlar-01?gclid=EAIaIQobChMIrLTq0-3o6QIVh7PtCh04VAZpEAQYBCABEgIf9PD_BwE normalde iş için de kullanılıyo ama sistem iyi yani oyun flan rahat oynarsın
  6. W

5000 TL Bütçeye Laptop önerisi

ne kadar bütcen var
  7. W

MONİTÖRDEN SES GELMİYOR

sağ alttan ses açık mı diye bak eğer monitör eskiyse belkide yanmıştır bide hepsinin fişini çek tekrar tak
  8. W

Ağır oyunları rahat oynamam için minimum upload download kaç olmalıdır?

Kardeşim ping ve upload internet hızındır eğer biligsayar orta segmentteyse cs-go yu çok rahat oynarsın...
  9. W

600 TL ekran kartı önerisi

Elimde yaklaşık 600 TL bir sınır var hangi ekran kartını alabilirim...(Mümkün olduğunca 2. el önermeyin)
  10. W

Sapphire R7 240 Bulunmuyor

kardeşim ama nerden baksan 500 tl ben zengin değilim ki onun için bu kadar bakıyorum
  11. W

Kardeş donanım arşivi bu ekran kartının testini yapıyor videoda ve bu msi ama benim dediğimin markası sappire
  12. W

Bundan 4 sene önce donanım arşivi videosunda 4 ekran kartını karşılaştırmıştı ve bunların galibi Sappire R7 240 olmuştu ama şu an piyasada bulunmuyor nereden bulabilirim...
Top Bottom