Arama sonuçları: *

• Users: Rufus
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Rufus

AHORA 5A Bu özelleştirmeler ile alınır mı?

Uzun bir süre update yapmayı düşünmüyorum bu yüzden rami 32 yaptım. Anakartı ne olur ne olmaz b550 yapmak istedim. Bu haliyle 19.400 TL. 3060 ti içeren daha iyi sistem var mı bu fiyata?
  2. Rufus

Windows 10 siyah ekran sorunu

İyi forumlar. Dün bilgisayarımda oyun oynarken aniden oyun dondu,bir kaç saniye sonra ekran hafiften yeşil ve kırmızı oldu daha sonra ekran gitti. Bilgisayarı tuşuna basarak kapamak durumunda kaldım. Artık windows giriş ekranında ve kurulum ekranlarında bazen siyah ekran alıyorum. Giriş...
  3. Rufus

Abra A5 V16.5.2 Laptop için Ram ve SSD önerisi

Abra A5 V16.5.2 laptopum için ram ve ssd takviyesi yapacağım. Rami sitede 8GB (1x8GB) DDR4 1.2V 2933MHz SODIMM olarak gözüküyor,bununla uyumlu 8 gb ram ve 500gb m2 ssd önerisi yaparsanız sevinirim.
  4. Rufus

Founders edition Titan X b450 s2h anakartla uyumlu mu?

Sorum başlıkta yazıyor. Herhangi bir sorun olur mu? Ayrıca R5 2500x ile darboğaz yapar mı?
  5. Rufus

B450 S2H R5 2500X 1070 ile sorun yaşatır mı

Arkadaşlar şehrimde ucuza bir 1070 rog strix 3 fanlı modelini buldum. Anakartım ve işlemcim ile sorun yaratır mı?
  6. Rufus

R5 2500x 1660 super ile sorun yaşatır mı?

Merhabalar,iyi forumlar Sahibinden'e bakarken 590 fiyatlarının 4500-6000 arası değiştiğini gördüm. Ben bu ekran kartını 4700 gibi fiyatlara satıp 1660 super almak istiyorum. Sorum ise başlıktaki gibi. İşlemcim ile sorun yaşar mıyım? Darboğaz olacağını sanmam ama görüşlerinizi almak istedim.
  7. Rufus

Lol bu kod sizin ülkenizde işleme alınamıyor sorunu

Bugün 18 15 civarında FOXNGAME sitesinden 1780 rp satın aldım. Daha önce 2 3 alışveriş yaptım hiçbirinde sorun çıkmadı. Ama bu sefer kodu etkinleştirmeye çalıştığımda başlıktaki hatayı aldım. Çözümünü bilen var mı? Kod tr serveri için bu arada.
  8. Rufus

Valorant hesabım sıfırlandı

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır Valorant oynuyorum omen ve breach vardı ajanlar olarak baya bir şey vardı ama dün oyunda girdiğimde hesabımda hiçbir şey olmadığını gördüm şu an hala aynı neden böyle?
  9. Rufus

Gskill trident z uyumlu ram

Aynı ramden alacak bütçem olmadığı için (zaten 1×8 bulması ayrı dert) max 350 TL uyumlu ram arıyorum
  10. Rufus

FPS oyunları için 200 TL civarı mouse önerisi

Gamepower sendo almayı düşünüyorum başka önerileriniz var mıdır?
  11. Rufus

9000 TL pc toplama

9000 TL'ye sistem toplamak istiyorum monitör olmayacak. yardım ederseniz sevinirim
  12. Rufus

Ram önerisi 300 TL

Ramimi 16 gb yapmak istediğim için ram alacağım önerilerinizi bekliyorum Anakart:Gigabyte B450 S2H Ram:GSkill Trident z
  13. Rufus

400 TL mekanik klavye önerisi

Başlıkta belirttiğim gibi maksimum 400 TL'ye güzel bir mekanik klavye istiyorum. Blue switch ve rgb şart olmalı. Bilek desteği şart değil ama olursa güzel olur.
Top Bottom