Arama sonuçları: *

• Users: timury
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. timury

15-20k arası laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar çoğunlukla iş için kullanacağım çok güçlü olmasına gerek yok.
  2. timury

a101 e gelecek tv box

21 martta a101 e gelecek Botech Wzone 4K Android TV Box alınır mı??
  3. timury

Airpods alıcam nereden alsam?

Airpods pro 2 nesil almayı düşünüyorum ama nereden alsam karar veremedim evimin yanında mediamarkt ordan alabilirim ama orda 6200 TL bi türkcell mağazasında ise 5700 TL ikisi arasında kararsız kaldım mediamarkt fiyat farkına değermi turkcell mağazasındaki orjinaliğinden şüpheleniyorum fiyatının...
  4. timury

oyuncu Kulaklıklığı önerisi

1000 TL civarı oyuncu kulaklığı bakıyorum şu an razer var ama mikrafonu artık çalışmıyor önerilernizi bekliyorum.
  5. timury

Hava temizleyici önerisi

eve hava temizleyici almayı düşünüyorum 1k TL civarı olursa güzel olur teşekkürler
  6. timury

800 TL civarı ses sistemi önerisi

subwoofer lı ses sistemi arıyorum sıfır ikinci el farketmez mümkünse sıfır olsun müzik ve dizi izlemek için kullanıcam.
  7. timury

instagram hesabım askıya alındı

sanırım bi sıkıntı var instagram ile ilgili bi kaç arkadaşım daha askıya alındı sizdede varmı böyle bir sıkıntı?
  8. timury

fenerbahçe rennes maçı biletleri ne kadarda tükenir

arkadaşlar ilk kez gidicem kombinesini devredecekti arkadaş oda yasaklanmış genel satıştan almak zorunda kaldım yada taraftar kart alabilirim hemen geç kalmadıysam genel satışda 2 tane yan yana bilet almaya yetişirmiyim sizce?
  9. timury

Saraçoğlu stadına ilk kez gidicem nerede oturmalıyım?

arkadaşlar merhaba 27 ekimdeki rennes maçına gitmek istiyorum bileti biletal sat dan almayı planlıyorum eğer önerirseniz siteyi bide sizce nerede oturmalıyım 1300 TL ye alt kat g de yer var veya aynı fiyata üst kat da var ama ben oyuncuları yakından görmek istiyorum ama alt katdan saha tamamen...
  10. timury

uygun fiyatlı gainer önerisi

spor hocam al dedi çok da pahalı olmayan bişey önerir misiniz? 400 TL civarında olursa güzel olur lütfen içinde sadece şeker var fln demeyin 100% alıcam
  11. timury

144 hz veya 165 hz monitor onerisi

monitör alıcam kendime 1ms minimum 144 hz olursa güzel olur bütçe 3000k civarı
  12. timury

Euro şuan alınır mı??

Şu an bi arkadaş bozdurmam için 500 euro verdi bana bendede TL karşılığı kadar para var acaba euroyu kendime mi saklasım diyorum komisyon da yok ama tek sıkıntı düşüyor gibi geldi bana sizce almalımıyım?
  13. timury

dolap uygulaması rezilliği

Kendimi kutusu yeni açılmış telefon aldım alır almaz satıcı iptal etti halbuki satıcıyla saatlerce mesajlaştık neymiş başka birisiyle anlaşmış böyle olunca iptal oldu ama param 1 haftadır gelmedi benimde paraya acilen ihtiyacım var dolap canlı destek ile defalarca yazıştım para bankaya aktarıldı...
  14. timury

Laptop termal macun önerisi 100 TL bütçe

laptop termal macun önerisi münmküne 80 TL civarı falan olsun ama limit 100 TL
  15. timury

6.5-10k arası telefon ikinci el olur

merhaba kendime telefon alacağım aklımda ikinci el yurtdışı iphone 11 pro veya 12 almak var kamera önemli bide 5 yıl götürse yeter samsung da olur ama önceliğim iphone
  16. timury

3500 tlyd yarım altın alınır mı??

Arkadaşlar merhaba evimin yanindaki kuyumcuda yarım altin 3500 fiyatı nasıl alınır mı? yoksa pahalımı? Veya garanti mobilden 3500 TL lik gram altin almak dahami mantikli olur?
  17. timury

3.5 k ile nasıl yatırım yapılır?

maaş yattı 7k 3.5 yatırım yapmayı düşünüyorun aklımda yarım altın almak var sizdende düşünce almak istedim
  18. timury

laptop Ram öneri 8gb

bi önceki konuda karışıklık oldu şimdi arkadaşlar şu an elimde laptop var 8gb ram ekleyeceğim laptopda 8gb ram mevcut bi 8 daha ekleyeceğim laptopumda bulunan ram bu...
  19. timury

ram artırmak istiyorum alacağım ram eski olan ramle aynı markamı olmak zorunda?

Arkadaşlar merhaba 8 gb olan ramimi artırmak istiyorum 16 ya çıkaracağım 266mhz 8 gb ram arıyorum öneriniz var ise açığım laptop ramı olacak mümkünse çok pahalı olmasın 350 400 arası falan teşekkürler ayrıca olan ramden farklı bir marka ram olursa bir sıkıntı yaratırmı?
  20. timury

iphone 11 hala alınır mı??

merhaba elimde s9+ var artık değiştirme zamanı geldi 7 k civarında telefon arıyorum o fiyatlara ikinci el iphone 11 ler var bide s21 ler bu iphone 11 eskidimi halen alınır mı? bide s21 nasıldır piyasayı takip etmiyorum 1 yıldır o yüzden size soruyorum ya iphone yada samsung alıcam telefonu
Top Bottom