Arama sonuçları: *

1. AquaMya

Millenicom dolandırıcılığı

Arkadaş kodu ne kadar indirim yapıyo bende geçmeyi düşünüyorum da en azından 35 mbps 349 tlymiş bide mh daha iyi.
  2. AquaMya

Bizim eve gelen direkler rüzgardan yamuldu 2 kere millenicom uygulaması üzerinden şikayet açtım ne bir arayan ne bir dönüş var . Direkler düştü düşecek müşteri hizmetine bağlanamıyoruz ki sorunumuzu anlatalım.
  3. AquaMya

Öyle yapıcam galiba müşteri hizmetlerine ulaşamamak canımı çok sıktı.
  4. AquaMya

Herkese merhaba. Bugün internet faturama bakayım dedim fakat birde ne göreyim 171 TL olan faturam 342 TL olarak güncellenmiş fakat ne bir bilgi mesajı ne mail. Zaten millenicomun müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız gibi bir şey. Evet şimdi en komik kısma geliyoruz bana verilen internet 16 mbps...
  5. AquaMya

Sıfır SR250 mi 2.el R25 mi (ilk motorum olacak)

Hocam tahminen 250sr almazsam 2.el r25 alıcam şuan kafam rahat etmesi için filan düşüncem o yönde.
  6. AquaMya

Hocam bende öyle düşünüyorum. Şekil konusunda bence 2015-2018 kasa R25 lerin kafa kısmı filan çok iyi bence 😀 1701205913 Hocam dediğiniz gibi biraz şans işi galiba. Instagram da baya 250sr kullanan kişiler geliyor önüme çoğu memnun.
  7. AquaMya

Sağolun hocam dikkate alıcam rs200 ün tipi hiç hoşuma gitmiyor almışken de motoru sevmem gerek R25 lere bakıcaz yine galiba. 250sr 2024 modelini filan da tanıttı belki onda gıcırdamalar gitmiştir. Bide galiba 155 kg'a inmiş gücü artmış 29 hp olmuş tek makas seçeneği filan eklemişler arkaya...
  8. AquaMya

Teşekkürler hocam yorumunuz için. 125 cc alıp sonradan al satıyla uğraşmak istemiyorum tr piyasası çok hızlı uçuyor. 250 cc alıp öğrenene kadar trafiğe çıkmayı düşünmüyorum tahminim bu süre 3-4 ay kadar olucak ve sürüş eğitimleri almayı düşünüyorum. Süreceğim yer Trabzon ili ve küçük bir ilçede...
  9. AquaMya

Hocam racing bir makine arıyorum rs200 de çok tipsiz ve trim sesi çok geliyomuş belli bir süre sonra.
  10. AquaMya

Herkese merhaba arkadaşlar. Mart-nisan gibi Allah nasip ederse motor almayı planlıyorum bu süreç mayısa da uzayabilir. Öncelikle bu benim ilk motorum olacak fakat motoru aldığım gibi demir korumalık vb takıcam ve 3-4 ay sürüş eğitimi almayı planlıyorum. Racing görünüşlü bir makine istiyorum. Cf...
  11. AquaMya

25 k bütçeye yazılım ve oyun geliştirme amaçlı laptop önerir misiniz

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-s0032nt-amd-r5-7640hs-16gb-512gb-ssd-rtx3050-6gb-freedos-161-144-hz-fhd-tainabilir-bilgisayar-7z4n2ea-p-HBCV00004KGOYD?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail Buna bakabilirsin bende bir oyun geliştiricisiyim bu yüzden ekran kartın çok önemli 25 k ya 1...
  12. AquaMya

Yardım İnternet hızı yardım

Herkese merhaba. Türktelekom kullanıcısıyım şuan ki aboneliğim bitmek üzere. Aldığım internet hızı 12 mb download - 0.5 mb upload. Şimdi bizim altyapının desteklediği max 15 mb vdsl hız. Yeni abonelik yapmam için aradılar ve aynı hızdaki internet için 210 TL istediler bende kabul etmedim...
  13. AquaMya

Yardım Laptopa yeni RAM sorunu

Hocam mouse imceli geliyor mu ? Bir de rami takınca zaten hemen ekran gelmez 2-3 kere reset atar pc. Geçen hafta arkadaşın laptopa ram taktım 4x2 den 8x2 yaptık ama onda windows hddye kuruluydu 2-3 kez rest atıp en az 20 dk ekranın gelmesini bekledik. Siyah ekranda mouse imleci vardı sadece pc...
  14. AquaMya

Ekran siyah kaldı mouse imleci görunuyor

Ram değişimi oldu mu hocam birde pc de windows hddye mi kurulu. Geçen hafta arkadaşın laptopun ramlari 8x2 yaptık onda windows hdd ye kuruluydu yaklaşık 20 dk filan bekledik böyle 2-3 kez reset attık sonra kendine geldi 1-2 kere kapatıp açınca kendine geldi pc sizede böyle bir şey olmuş olabilir.
  15. AquaMya

İndirimden hangi oyunlar alınabilir

Hocam dying light a ben 1-2 saat twk başlamıştım zaten hemen oynanmıyor online. Ben dead island'da oynamıştım sarmıştı zpmbi oyumlarını sevdiğimden güzel. Konusu 2. Ci oyundan çok daha iyi işlenmiş.17 TL'ye zaten bedava al oyna
  16. AquaMya

R7 5700X - RTX 3060 Ti sisteme geçtikten sonra PC kapanıyor

Hocam psu yeterli işlemcide kullandığın psuda bendekiyle aynı hatta ben 3070 oc edition kullanıyorum sorub yaşamadım. Ramlerde bir sıkıntı olabilir ramleri tek tek takıp testleri öyle denesen belki yardımcı olur
  17. AquaMya

Ekran karti yukseltmesi

Olabilir hocam yinede bi piyasaya bakın garantili bi ekran kartı varsa temiz alın.
  18. AquaMya

Yazılım için Acer Nitro 5 alınır mı?

Hocam bütçeniz ne kadar
  19. AquaMya

Ekran karti yukseltmesi

Hocam temiz 2060 süper bile rx 6600 den iyi hem ray tracing performansı daha iyi nvidia bir kart bulursanız daha iyi bence.
  20. AquaMya

Ekran karti yukseltmesi

İkinci el 3070-3070ti hatta 3080 ler var ben 2 ay önce 3070 aldım 7500 e garantiside 18 ay temiz bulursanız alın .
Top Bottom