Arama sonuçları: *

1. Farcih

Mikrofonum İçin Stand

Merhabalar, Razer Seiren Mini mikrofonu kullanıyorum. Mikrofonum için stand arayışına girdim ama ne alacağımı bilemiyorum. Bu mikrofonu kullanan veya öneri verebilecek birisi var ise sevinirim. İyi forumlar.
  2. Farcih

Çözüldü✓ Bootcamp Sonrası Hakkında

Teşekkür ederim. İyi forumlar.
  3. Farcih

Çözüldü✓ Bootcamp Sonrası Hakkında

Arkadaşlar merhaba, çok önce işim gereği gerektiğinden dolayı MacBook Air 2017 cihazıma bootcamp ile windows yükledim. Bootcamp yaparken iso dosyasını indirerek yaptım. Asıl sorum şu iso dosyasını şu anda silsem windows gider mi ? İyi forumlar
  4. Farcih

hangi ekran kartını alayım

Eğer üstüne para koyabiliyorsan daha iyi bir ekran kartı al derim.
  5. Farcih

Da-Sistem tekrar stoğa gelicek mi ?

Aslında bütçene bağlı. 5000-6000 bir bütçen varsa bekleme topla derim. Ama daha az bir bütçen varsa biraz sabret derim.
  6. Farcih

NVIDIA Quadro 8000 Mi? RTX 2080 TI Mı?

Açıkçası bu soru biraz mantıksız olmuş. NVIDIA Quadro RTX 8000 grafik kartı oldukça yüksek işlem gerektiren işler için kullanılan bir kart. Ve bu kartı normal bir insan hiç bir durumda almaz.
  7. Farcih

Piyasa fiyatları yakın zamanlık dilim de kesinlikle artacaktır.
  8. Farcih

Bu dönemde hiç bir sistemin f/p olacağını düşünmüyorum. Artan fiyatlar , azalan üretim ve tedarik ...
  9. Farcih

İşlemciniz hangi marka ?

Intel kullanıyorum. Açıkçası kendi seçimim. Amd ön yargımı daha kıramadım.
  10. Farcih

ADSL Modem Önerisi

Asus n16 alabilirsin. Ac51 de alabilirsin. Vdsl destekli olması önemli, uzun vaadede düşünmek lazım.
  11. Farcih

ADSL Modem Önerisi

Bence vdsl modem satın alman senin için daha iyi olur çünkü Türk Telekom alt yapısını güçlendiriyor. Saha dolabı gelir ise mahallene 100 mbps ye kadar vdsl internet alabilirsin.
  12. Farcih

Forumu açarken ``Just a moment`` sekmesi

Bence her zaman aktif olmalı güvenlik için
  13. Farcih

Forumu açarken ``Just a moment`` sekmesi

Trafik yükünü korumak ve botları engellemek için yapılan bir işlem :) sana bir zararı olmaz:)
  14. Farcih

ETS2 MP açılmama sorunu

Oyunu onarmayı ve konuya mesaj yazan arkadaşımın belirttiği gibi çalıştırma seçeneklerinden mp ye uygun sürümü seç.
  15. Farcih

Tek başına oyun yapma girişimciliği mantıklı mıdır aceb?

Tek başına güzel oyunlar çıkarmış insanlar var. Ama günümüzde bir ekip olmadan herkesin beğeneceği bir oyun çıkarmak bana göre zor. Ama deneyebilirsin vaktin varsa !
  16. Farcih

İnternetten Nasıl Para Kazanabilirim?

Camstasia ile klip editi yapamazsın maalesef.
  17. Farcih

General Mobile Hakkında Yorumlarınız Nelerdir?

Pişman olman gayet normal :)
  18. Farcih

Edit konusunda iyi yetekeneklerin varsa klipleri editleyebilirsin.
  19. Farcih

Yazar olabilirsin ozaman. Yazar arayan oldukça web site lar mevcut. Ek bir gelir sağlayacaktır ama vaktinin büyük bir çoğunluğunu alacaktır.
  20. Farcih

görüntü bağdaştırıcılarında 2 tane ekran kartı gözüküyor

tabii ki harici ekran kartını kullanman. Oyun oynarken daha çok fps almaya yarayacak en kolay tabiriyle.
Top Bottom