Arama sonuçları: *

1. K

Mouse ve Klavye Bir Süre Sonra Çalışmıyor

Arkadaşlar mouse ve klavyem yeni,2 aydır hiç Bi sıkıntı yok ama oyun oynarken,internette gezerken mouse ara sıra gidip geliyor,10dk sonra klavye ve mouse çalışmamaya başlıyor ışıkları yanıyor fakat çalışmıyor ve bilgisayarı açıp kapatınca bu sorun düzeliyor 2 3 saat sonra tekrar tekrarlanıyor bu...
  2. K

Trenler pandemi sebebiyle çalışıyor mu?

Akhisar dan izmir(Basmane) ye gitmek istiyorum ama trenler çalışıyor mu çalışmıyor mu bilmiyorum
  3. K

PCİ-E 2.0 İle 3.0 uyumlu mu??

Usb 3.0.Ekran Kartı soketi 2.0
  4. K

PCİ-E 2.0 İle 3.0 uyumlu mu??

Anakartım H81M-D Pci-e 2.0: Nvidia Gtx 1650-S takmayı düşünüyorum.Takılır mı? takılırsa kaç fps kaybı olur? Sistem Özellikleri: 550W GamePower İ5 4460 8Gb Ram 1600Mhz
  5. K

HD 6570 Gta 5 Açarmı

İntel i3 3220 3.30 ghz 4CPUs 6144Mb ram DirectX 11 Amd Radeon HD 6570 Yaklaşık Toplam Bellek 3800MB En düşük grafiklere açarmı,açarsa kaç fos alır
  6. K

Svchost Sorunu

Ama çok ram harcıyor
  7. K

Svchost Sorunu

Görev yöneticisini açtığımda Svchost yazan bişey 1.5Gb ram harcıyordu Niye böyle bişey oluyor
  8. K

Oyun Oynarken bi anda böyle oldu (Ekran Kartı Modeli Amd Hd 5000 series

Güvenlik Modda Açabiliyiyorum
  9. K

DA Forumun Bi Uygulaması Çıkması Yok Mu?

Bence Uygulama gelebilir
  10. K

Mavi ekran hatası

Bu yöntem olmaz ise tüm driverları güncellemeyi deneyin. Bunu kendi sitelerinden indirip güncelleyebilirsiniz veya Driver Booster, Driver Easy gibi programlarla yapabilirsiniz.
  11. K

Karantina Günleri İçin Önerebileceğim Filmler

Bence Çernobilde olabilirdi
  12. K

Vga dönüştürücü

Geçikme olur
  13. K

Mavi ekran hatası

Bilgisayarı güvenli modda başlatın. Aygıt yöneticisine gidin. Orada hatalı bir aygıt görürseniz driverı kaldırın. Ya da Windows+R kombinasyonundan çalıştıra girin. "msconfig" yazın. Önyükleme sekmesine gelin. Güvenli Önyüklemeyi işaretleyin. Bilgisyar yeniden başladığında güvenli modda açılır...
  14. K

rayzen 3600 yoksa intelcore i5 9900k mı hangisi daha iyi

Tabii Kide 3600
  15. K

Oyuncu laptop tavsiye Yardım

İlla Laptop mu?
  16. K

The Last Of Us 2'nin ertelenmesi

Bannerlord gibi olmasın yeter.Düşüncem ise Muhtemelen corona virusü yüzünden olmamıştır
  17. K

Ekran kartı önerisi

Şuan rx 570 en düşük fiyatı 880 lira
Top Bottom