Arama sonuçları: *

1. oguzhanfindik

Sıvı Soğutma Yardımı

Merhaba, sıvı soğutma kasamın üstüne olmadığı için mecburen ön tarafa taktım. 2 sorum olacak 1. Si kablonun bu duruşu sorun olur mu? 2. Si sıvı soğutmanın fanları kasanın dışına bakıyor sorun olur mu?
  2. oguzhanfindik

Parça Uyumu. 4070 SUPER+R7 7800X3D

Merhaba, parça bileşenlerinin uyumu hakkında yardımcı olabilecek var mı? Bütçe belirtmiyorum çünkü (bir önceki konumda da belirtmiştim) ürünlerin tamamını çalıştığım şirketten alacağım için piyasadaki fiyatlardan baya farklı o yüzden siteler üzerinden ürün önermezseniz sevinirim. Benim için...
  3. oguzhanfindik

RTX 4070 Tİ SUPER BİLEŞENLERİN UYUMU

Merhaba arkadaşlar, bileşenlerin uyumu ile ilgili sorun var mı yok mu gerçekten bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim. Ayrıca gereksiz fazla olan bir parça var ise söyler misiniz örneğin anakart a620m plus değilde daha düşük olabilir gibi. Not; Kasa ve ssd elimde olduğu için bu parçaları...
  4. oguzhanfindik

RTX 4070 Tİ SUPER için sistem parçaları önerisi.

Merhabalar, max 50K ya bir sistem almak istiyorum. Ekran kartı RTX 4070 Tİ SUPER, işlemci muhtemelen Ryzen 7 7700 olacak. Bu iki parçada net gibi bişeyim ancak kalan parçalara karar veremedim çünkü uzun zamandır takip etmediğim için pek hakim değilim. Ram 2x16 ortalama 4000mhz düşünüyorum birde...
  5. oguzhanfindik

Ekran Kartı Tavsiyesi

Merhaba herkese, iyi bir ekran kartı ve ona uygun işlemci almak istiyorum RTX 4060 civarı kartlara baktım ama kafam çok karıştı çünkü çoğu sıralamada RTX4060 3070-3080'nin gerisinde gözüküyor. Amacım uzun süre kullanacağım bir sistem oluşturmak. (Sistem gereksinimleri belli olmamış olsa da GTA 6...
  6. oguzhanfindik

PC ÇALIŞIYOR AMA AÇILMIYOR

Arkadaşlar merhaba bios dan güvenli mod özelliğini açmak için ayar yaptım sonra pc Restart attı ve açılmadı. İşlemci dönüyor duruyor sürekli görüntü yok hiçbir şekilde lütfen acil yardım edin. (Ram ve bios pilini çıkartıp taktım ama uzun süre beklemedim)
  7. oguzhanfindik

Worm:Win32/Regul.D Virüsü

Merhaba, flash bellek taktıktan sonra böyle bir virüs buldu bilgisayar ancak temizleyemedim. Nasıl temizlenir bilgisi olan var mı?
  8. oguzhanfindik

Battlefield 4 Yön Tuşları Sorunu

Merhaba, Battlefield 4 (PC)'de A ve D ye aynı anda bastığımda karakterin durması gerekirken sola doğru ilerliyor. Çözümünü bilen var mı?
  9. oguzhanfindik

FİFA 22 Tam Ekranda Kasma

Merhaba, Fifa 21 de de aynı sorun vardı. 21 de oyunun ilk zamanları sorunsuz oynuyordum daha sonradan tam ekranda oynarken menülerde kasma olmaya başladı, pencereli ekrana geçince kasma olmuyor. Aynı sorun Fifa 22 de de oldu dün aldım oyunu aldığım gibi bu sorun gösterdi kendisini ne yaptıysam...
  10. oguzhanfindik

ACİL - RX5500XT sistem nasıl?

Arkadaşlar herkese selam, uzun süredir araştırıyorum sonunda karar verdim. Birazdan bu sistemi almayı düşünüyorum sadece anakartı b450 ve kasayı gamepower horizon yapıcam. PSU iyi değil biliyorum ama değiştiricem bi zaman sonra, asıl size sormak istediğim ekran kartı nasıl sizce? ve en iyi...
  11. oguzhanfindik

Corax 3155-4 [Yavuz Selim] Sistemi Alınır Mı?

Herkese selam, 3.500TL bütçem vardı 2 haftadır araştırma yapıyorum en son bu PC aklıma yattı. Sadece ekran kartını RX570 yapıp bide belki kasayıda GamePower Horizon Gaming MESH Panel 650W yapıp almayı düşünüyorum önerileriniz nedir ? (Ekran kartı ve Kasayı değiştirdiğim zaman 4.216 Yapıyor)...
  12. oguzhanfindik

3500 TL bütçe PC tavsiyesi ?

PC hocasının 3149 TL ye topladığı bilgisayar, farklı konuda bu pc için tavsiye etmediler ama burda başka tavsiyesi olan var mı 15-20 güne pc alacağım.
  13. oguzhanfindik

Hangi PC Alınmalı ??

PC Hocası 3149TL Sistem (Güncel Fiyat 3.800TL) • İşlemci: Intel Core i3-9100F • Anakart: Biostar H310MHP • Ekran Kartı: Palit GeForce GTX 1650 • RAM: GSkill Ballistix 8GB 3000MHz • SSD: Netac 256GB • Kasa: GameGaraj (4 fan dahil) • PSU: GameGaraj 450W 80+ Bronze ModArt PC 2999TL Sistem...
  14. oguzhanfindik

Çözüldü✓ Hangi işlemciyi Almalıyım?

Merhaba, CS:GO, Valorant ve hikaye tabanlı oyunlar oynayacağım hangi işlemciyi tavsiye edersiniz? İşlemci; Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz Ekran Kartı; NVIDIA GeForce 9600 GT Ram; 2 GB *İleride ekran kartını da yükselticem şimdilik idare etmesi için sadece işlemci lazım.
  15. oguzhanfindik

Yardım Hyperx Benzeri Uygun Fiyatlı Kulaklık (Mpow) - BİLGİSİ OLAN VAR MI?

Merhabalar, Oyuncu kulaklığı alacağım, internette gezinirken Hyperx benzeri bir ürün buldum Mpow Air 2. Hem kablolu hemde kablosuz (wireless) iki ürün var tasarımlar aynı. Kablosuz olanın fiyatı 400 lira civarı kablolu olan 200 lira civarı. Ürün inceleme videolarının hepsi yabancı kaynak...
Top Bottom