Arama sonuçları: *

1. E

Yeni işlemci önerisi

Mevcut sistemimde gtx950 ekran kartı var anakart islemci ve rami değiştirmeyi düşünüyorum işlemci için 2700-3000gibi bir bütçem var maximum üstüne çıkamıyorum. R5 5600G indirime giricek cuma indiriminde onu mu almalıyım yoksa öneriniz bekliyorum. Intel amd fark etmez fiyatına göre hangisi...
  2. E

Şoka gelecek koltuk vs Xmax pro 5

Yarın şoka gelecek rampage koltuk mu iyidir yoksa Xmax pro5 koltuğu mu ikisinin de fiyatları aynı xmax kullanmış arkadaşlar varsa deneyimlerinden faydalanmak isterim şuan bir tık xmax ağır basıyor kumaş kaplı olmasıyla
  3. E

Monster Gaming K3 Red Switch Klavye Sorunu

Alalı daha 2 gün oldu D tuşunda temassızlık var bi arada kafasına göre basmamazlık ediyo ve aşırı derecede çınlama sorunu var. Büyük beklentilerle 400tlye alınabilecek en dolu klavye olduğunu düşünerek aldım ama ilk izlenim olarak tamamen pişmanlık. Red switchde çok çınlama sesi çıkarması normal mi
  4. E

Razer mı Logitechmi 650 TL civarı bütçem var

Hayırlı olsun
  5. E

Monster Pusat K3 Pro Yeni Stoğu

Redragonu bilmiyorum ama gamepowerin klavyeleri için hiç hoş şeyler söylenmiyor
  6. E

Ne gibi alternatifleri var
  7. E

Onu monsterin canlı yardımına sorsanız yardımcı olurlar
  8. E

Monster k3 pro stoklara girmiş bekleyenlere duyurulur

Iade edecek misiniz hissiyatı nasıl yay sesi var mı
  9. E

600 ₺ altında Red switch'li klavye önerisi

Arkadaşlar K3 Pro şuanki mevcut stokta outemu red switch ile geliyor 400 TL bandinda en dolu klavye bence
  10. E

Rampage Kb R-81 vs Gamepower Ogre

Bütçenizi zorlayabilirseniz philips spk8614 veya pusat k3 pro tavsiye ederim
  11. E

Şuan satın alırsam diye sordum red switch geleceği söylendi görüşeli yarım saat oldu
  12. E

İstersen bi anasayfadaki canlı yardıma bir sor eline ulaşınca yazarsan sevinirim
  13. E

Teknik destek yeni stokta red switch geleceğini söyledi
  14. E

300 TL Red Switch Klavye Önerisi

400 verip k3 pro almanızi öneririm yeni stokta red switch ile birlikte geliyor
  15. E

Monster Pusat K3 aynı fiyat bandında alınabilecek en iyi klavye mi ?

Monster notebook resmi sitesinden canlı olarak ulaştığım teknik destek 1610799950 Ben siparişimi verdim hayırlı olsun şimdiden
  16. E

Red switch geldi değil mi
  17. E

Monster sitesinden canlı olarak zoom üzerinden yardim alabilmeniz mümkün arayıp sordum ve sitedeki ürün yorumlarına bakarsanız blue zannettim red switch geldidiyebleri görebilirsiniz 1610799705 Yanlış değil
  18. E

Bu stokta red switch ile geliyor bilginize...
  19. E

400tl bandında mekanik rgb bir klavye arayışındaysanız monster gaming k3 pro klavyesi illaki forumda önerilen olarak karşınıza çıkmıştır. Fakat blue switch sevmeyen kitle farklı arayış içerisine girmiş olabilir benim gibi. Bu hafta yenilenen stokta ürünün galerisinde blue switch kullanılmasına...
  20. E

Monster Pusat K3 Pro

Bu stokta blue switch deil outemu red switch ile geliyor bilginize
Top Bottom