Arama sonuçları: *

• Users: Ali_
  • Order by date
  1. Ali_

Rami yükseltmek istiyorum ama aynısından yok

Hm anlıyorum ama sıfırını sipariş verdim. Hayırlısı.
  2. Ali_

Ne yazık ki öyle bir imkanım yok. 200 Mhz feda etmekde sorun değil benim için sorunsuz çalışsın yeter. 1706439216 Adamlar sıfırıyla aynı paraya satıyor nerdeyse.
  3. Ali_

Merhaba Xpg gammix d30 8 gb cl16 3000 Mhz ramim var. Bir tanr daha alıp 16 gb yapmak istiyorum fakat internette 3000 Mhz olanından hiç yok. Aynısının 3200Mhz olanından var. Eğer onu alıp takarsam herhangi bir uyumluluk vs. sorunu yaşar mıyım?
  4. Ali_

Realme 11 alınır mı?

Ne düşünüyorsunuz alınır mı? Babam için alıyorum realme 11 pro da var fakat işlemci dışında pek bir farkı yok babam için işlemcinin pek önemi olmadığını düşünüyorum. Oyun oynamaz. Bu fiyatada realme 11 den iyi telefon varsa önerir misiniz?
  5. Ali_

15 000 TL telefon önerisi

Realme pek iyi bilinen bir marka olmadığı için ister istemez ön yargı oluşuyor alınır mı veya başka önerisi olan varmı?
  6. Ali_

15 000 TL telefon önerisi

Babam için uzun yıllar kasmadan donmadan kullanacağı, pil ömrü uzun olan, konum servisi iyi çalışan, kamerasıyla güzel fotoğraflar çekebileceği bir telefon lazım. Bütçe 15000 TL Önerilerinizi bekliyorum.
  7. Ali_

Formattan sonra BIOS'tan ErP seçeneği kayboldu

Düzeldi, teşekkürler.
  8. Ali_

Defalarca baktım bildiğin yok, vallaha yok.
  9. Ali_

Windows 11 olan bilgisayarıma format attım eskiden bilgisayar kapalıyken farenin ışığı yanmasın diye BIOS'tan ErP seçeneğini kapatmıştım. Lakin formattan sonra baktım fare ışığı sönmüyor, anakarta girdiğimde ise ErP seçeneği kaybolmuştu. Anakart: Asus A320MF SI
  10. Ali_

Help desk klasörünü silince uygulamalar silindi

Güvenilir birisine laptop için format attırmıştım. Bana geldiğinde help desk diye bir klasör vardı. Sanırım bilgisayara başka bilgisayardan bağlanmak için kullanılıyormuş. Buraya kadar sorun yok lakin bu klasörü silince indirdiğim Opera GX, Mem Reduct vb. uygulamalar silindi. Ayarlardan...
  11. Ali_

İndirme yaparken internet gitti. Gelmiyor

Değil hocam.
  12. Ali_

Süperonline
  13. Ali_

Aynen bende öyle düşünüyorum, sadece olayı tüm detayları ile anlatmak için verdim bu bilgiyi.
  14. Ali_

Aradım. Sistem üzerinden birkaç güncelleme yaptı, düzelmedi. Hem dsl hemde internet ışığı yanmıyor hala. 48 saat içinde teknik servisin geleceği söylend. Onu bekliyorum.
  15. Ali_

Tamam teşekkür ederim.
  16. Ali_

Denedim düzelmedi. İnternet sağlayıcımı arayacağım. Ama şunu sormak istiyorum Ben torrentten indirme yaparken yaşandı bu durum. Modeme virüs falan bulaşmış olabilir mi?
  17. Ali_

Modem resetleme vs. Şekilde düzeltemezmiyim?
  18. Ali_

BitTorrent kullanarak dosya indirmesi yapıyordum. O sırada internet birden kesildi, modemin imternet ışığı da yanmıyor modemi fişten çekipn 10 dk bekledim ama düzelmedi.
  19. Ali_

İstediğim Type-C kabloyu bulamıyorum

Kardeşimin Xiaomi Redmi Note 8 telefonu var. Şarj adaptörü sağlam lakin şarj kablosu bozuk. Kafada yazan bilgi 2 amper olduğunu söylüyor, bu da bildiğim kadarıyla 18 watt oluyor. Ama istediğim kabloyu internette bulamadım. Hep 33 watt falan yazan çakma ürünler var. Kabloyu nereden edinebilirim?
  20. Ali_

Epic games ücretsiz oyun önerisi?

Sadece düz Tomb Raider oynadım, çok güzeldi. Bunu da oynayacağım teşekkürler. 1692305386 Tamamdır, teşekkürler.
Top Bottom