Arama sonuçları: *

1. H

KYK EK (FAZLADAN) İZİN ALMA YOLU VAR MI?

Arkadaşlar merhaba, KYK’da kalıyorum bize verilen yıllık izin 30 gün gibi yetersiz bir süre, zorunlu sebeplerden dolayı iznimin birçoğunu kullanmak zorunda kaldım bu dönem ve ikinci dönem için bayağı az bir iznim kaldı fakat final sınavlarım bitti bu yüzden yarıyıl tatiline kadar boşluğum var...
  2. H

Kafein Miktarı Nasıl Hesaplanır?

Herkese merhaba çok araştırdım ama maalesef doğru düzgün bir bilgi bulamadım hangi kahvede ne kadar kafein olduğuna dair mesela türk kahvesinin 100 gramında yaklaşık kaç mg kafein vardır?
  3. H

Yardım YANAN EKRAN KARTININ FANI DÖNER Mİ?

Başlıktada gördüğünüz üzere yanan ekran kartının fanı çalışır mı? Arkadaşımın bilgisayarında test etmek için taktım fanları dönüyordu ama uygun kablo olmadığından monitöre bağlayamadık sizce yanmış olma ihtimali var mı? ( Ekran kartımın bozulma sebebi voltaj dalgalanması yüzünden güç kaynağımın...
  4. H

EKRAN KARTIM YANDI MI?

Herkese merhaba birkaç gün önce voltaj dalgalanmasından dolayı bilgisayarım yandı PSU hariç diğer parçaların yanıp yanmadığından emin değilim ama onlardanda az çok yanık kokusu geliyor denemek için arkadaşımın bilgisayarına ekran kartımı taktım fanları dönüyordu ama arkadaşımın monitörüne uygun...
  5. H

BİLGİSAYAR KASAM YANDI

High power +85 bronze 1642536736 Teşekkür ederim öneri için
  6. H

BİLGİSAYAR KASAM YANDI

Ekran kartım rx570 8GB biostar İşlemcim AMD ryzen 3 1200 af Bütçem 800₺ civarı
  7. H

BİLGİSAYAR KASAM YANDI

Arkadaşlar herkese merhaba maalesef birgün önce bilgisayarım voltaj dalgalanmasından dolayı yandı kasayı açıp parçalara baktım PSU yanmış diğer parçalardan emin olamadım sonra arkadaşımın bilgisayarına ram ve ekran kartını taktım ram çalışıyor ekran kartını monitöre bağlamak için kablosunu...
  8. H

İLGİNÇ DENGESİZ MİNİNG DEĞERLERİ

Herkese merhaba phoenixminer üzerinden binance poolda mining yapıyorum fakat phoenixminer da sabit 27mh/s ile kazım yapmama rağmen binance poolda son 15dk neredeyse her zaman 9.54mh/s 24 saatlik istatistiğim ise 19-18mh/s olarak görünüyor ve bu yüzden kazancımda bu istatistiklere göre oluyor...
  9. H

BİNANCE KİMLİK DOĞRULAMA YAPMADAN MİNİNG

yani mining yapmam mümkün mü?
  10. H

Yani mining yapamıyor muyum? Tam olarak anlayamadım :/
  11. H

Herkese merhaba ekran kartımla mining yapacağım fakat 18 yaş altında olduğum için kimlik doğrulaması yapamıyorum, şuan kimlik doğrulaması yapmadan sanırım mining yapabiliyorum ama parayı çekemiyorum acaba doğrulama yapana kadar kazım yapsam doğrulama yaptığımda paramı çekebiliyor muyum?
  12. H

OpenIV d3dx9_33.dll Sorunu

Teşekkür ederim, bu arada bilmiyordum üzgünüm.
  13. H

ÇÖZÜLEMEYEN ''openiv d3dx9_33.dll'' hatası sorunu

Herkese merhaba GT5 için türkçe yama yapmak istemiştim ve bunun için OpenIV indirdim ve kurdum açmak için tıkladım ve karşıma ''Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü d3dx9_33.dll bulunamadı. Programı yeniden yüklemek bu sorunu çözebilir.'' yazısı çıktı. biraz araştırdım ama işe yarar bir şey...
  14. H

OpenIV d3dx9_33.dll Sorunu :/?

Herkese merhaba GT5 için türkçe yama yapmak istemiştim ve bunun için OpenIV indirdim ve kurdum açmak için tıkladım ve karşıma ''Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü d3dx9_33.dll bulunamadı. Programı yeniden yüklemek bu sorunu çözebilir.'' yazısı çıktı. biraz araştırdım ama işe yarar bir şey...
  15. H

16. H

17. H

BİLGİSAYARIM TELEFONUMU GÖRMÜYOR

Yaptım ama olmadı maalesef. Başka tavsiyelerin varsa çok mutlu olurum
  18. H

BİLGİSAYARIM TELEFONUMU GÖRMÜYOR

Telefonumu USB kablosuyla bilgisayara taktım ama sadece şarj oluyor ne telefonda ne de bilgisayarda hiçbir bildirim yok. Bu sorun sonradan oldu daha önceden bağlanabiliyordum. Yardımcı olursanız sevinirim. Not: Başka telefonla bağlandığımda bir sorun olmuyor.
  19. H

Yardım YOUTUBE 1080p VİDEO 480-720p GİBİ GÖRÜNÜYOR

Beyler herkese merhaba YouTubedan 1080p çözünürlükte video açıyorum fakat 480p gibi görünüyor ama 4k videoyu 1080p açtığımda bi sorun olmuyor bu sorunu nasıl çözebilirim neredeyse heryerden araştırdım ama bi çözüm bulamadım çok can sıkıcı bir durum yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler...
Top Bottom