Arama sonuçları: *

1. E

Ekrana görüntü gelmeme sorunu

Aynen ben de öyle tahmin ediyorum zaten önceden de kendi kendine reset atıyordu pc. Boştayken fan ara ara hızlanıyordu demekki elektrik verirken bir dengesizlik oluşuyor.
  2. E

Öyle yapacağım zaten yine çözüme kavuşturmazlarsa. Peki ekran kartı yanmış olabilir mi? Windows simgesi gözüküp fan hızlanıp kapanıyor. Yanmış olsa simge gözükmezdi herhalde ?
  3. E

Zaten 2 kez psu dan servise gitti cızırtı yapıyor sürekli. Sorun yok deyip yolladılar. Gamegaraj aigo marka
  4. E

Merhabalar; Sistemim: AMD Ryzen 1600 AF. GTX 1650S ekran kartı 16 GB RAM Pes oynarken birden ekran kartı hızla dönmeye başladı ve bilgisayar ekranı gitti. Daha sonra bilgisayarı açmaya kalktığımda ya hiç görüntü gelmiyor ya da Windows simgesi gözüktükten sonra yine ekran kartı fanı hızlanıp...
  5. E

Pc açılmıyor ve yüksek fan sesi

Selam arkadaşlar az önce Pes 21 oynarken birden fan sesi artmaya başladı ve pc kapandı. Ramleri takıp çıkardım ancak pc yi açtığımda anlık ekran gelip gitti ve fam sesi yine yüksek sesle çalışmaya başladı. Sebebi ne olabilir?
  6. E

Aliexpress’ten Gamesir T4 pro Alınır mı?

https://m.tr.aliexpress.com/item/32931574343.html?spm=a2g0n.productlist.0.0.73265dc4PnKAkh&browser_id=e4eba83c58514f2ba1640141e4c4823c&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=nq7egpuqvgucacoo177f1370e7e239d8d98c15eb79&gclid=&_imgsrc_=ae01.alicdn.com%2Fkf%2FH253fb1abe7ff400e9759875be55f55b18.j...
  7. E

Yardım Game garaj psu ile sorun yaşayan var mı?

Başka konuya yazacağım mesajı buraya yazmışım nasıl olduysa 😅
  8. E

Modding Windows Hızlı Açma Kesin Çözüm (REHBER)

Teşekkürler.
  9. E

PSU'dan gelen elektrik sesi

Ya benim de direkt psu dan geliyorda onu çıkarınca yapmıyor belki de ekran kartı yük bindirdiği için yapıyordur. Aman neyse ne artık ya sorun psu dansa ilerde degistiririz artık. Eyvallah yine de.🙂
  10. E

Ekran kartina bağlı olan pini çıkaracaksın sadece.
  11. E

Anladım en iyisi. Ama çok merak ediyorum bi ara müsait olduğunda ekran kartı powerını çıkartıp çalıştırır misin bilgisayarı ses yapacak mı? Güç kaynağını değiştirdikleri için benimkinin sorun ekran kartında mi emin olmak istiyorum.
  12. E

Şaka diyorum ya. Ama sinir bozucu gelmiyor mu sana da. Hem bana diyorsun ama sen benden de çok takiyorsun bence konuyu hortlattigina göre 😀
  13. E

Ben unutmaya çalışıyordum aslında ama sen hatırlattın yine 😀
  14. E

Yok ya yeni mouse aldım onu takınca mousetan bile ses geliyor. Kulaklıktan da duyuyorum. Ama çözüm bulamadım. En son ev elektrik şebekesinde mi sıkıntı var diye düşünmeye başladım.
  15. E

Polux Apu pro alınır mı

Alınır ama psu sıkıntı ben kullanıyorum hiç memnun değilim.
  16. E

Playstore Fifa 21 alınır mı?

Bu sene Pes ile idare etmeye karar verdim teşekkür ederim fikirleriniz için.
  17. E

Playstore Fifa 21 alınır mı?

Merhabalar Pes 21 var ben de playstore da Fifa 21 198 tl ye düşmüş hem de taksit de yapılabiliyor. Sizce pes varken gerek var mı online ile pek işim olmaz bu arada.
  18. E

Aliexpress’ten Gamesir T4 pro Alınır mı?

Herhangi bir gecikme olmadı kullanırken.
  19. E

KULLANDIĞINIZ MARKALARI ELEŞTİRME ETKİNLİĞİ

Aigo psu leşş.
  20. E

Yardım PSU kablosundan cızırtı sesi geliyor.

Ben ekran kartının güç pinini çıkardığımda ses gelmiyor ekran kartını bağlayınca ses yapıyor. Acaba ekran kartı mı problemli ya da psu ya ekran kartı bağlayınca ekstra güç bindiği için psu ya ondan mi yapıyor bilemedim.
Top Bottom