Arama sonuçları: *

1. C

ŞUNUN İSMİNİ HATIRLAYAN VAR MI? DELİ OLUCAM EN SONUNDA

Skylanders olabilme imkanı var mıdır acaba?
  2. C

Hocalarımız Çok Fazla Ödev Veriyor

Biz ebayı çok kullanmıyoruz ama bazen kullanıyoruz
  3. C

Anladım cevabın için teşekkür ederim 1614883884 Normal şartlarda Ödev vermelerine zaten bir şey demiyorum ama şu sınav zamanında bu kadar vermeleri anormal değil mi sizce 1614884903 :)
  4. C

özel olmayacaksa özel okulda mı okuyorsun merak ettim
  5. C

Sadece bunla durmuyorlar gündelik olarak devam ediyor
  6. C

Lise 1 yazmak istemiştim
  7. C

Arkadaşlar bu gönderi bir dert gönderisidir eğer sizinde böyle sıkıntılarınız varsa yazın dert paylaşıldıkça azalır. Evet arkadaşlar hocalarımız gerçekten çok fazla ödev veriyor şuan lise 9 dayım geçen sene bize sınava hazırlanmamız için seneye rahatlarsınız gibi yalanlar söylendi bizde...
  8. C

Iphone 6s Klavye+Mouse

İyi oyunlar o zaman. Rica ederim
  9. C

Iphone 6s Klavye+Mouse

Klavye fare yerine dualshock 4 yada xbox ın bir önceki çıkan kolunu alıp bağla çünkü klavye mouse için çok uğraşırsın
  10. C

Ssd min değerleri normal mi?

Teşekkür ederim
  11. C

Ssd min değerleri normal mi?

Ssd im: https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-western-digital-500-gb-blue-sn550-wds500g2b0c-m-2-pci-express-3-0-fiyati,631482856.html değerler nasıl? şimdiden teşekkür ederim:
  12. C

Yardım Fortnite bedava skin ?

Yeni turnuva geliyor iyi oynayan birini yanına al onu oyna ödül olarak karakter vericek her sezon savaş biletinde 30üpapel verio 4 sezonda 1savaş bileti alabilirsin noelde 2tane skin vermiştiler
  13. C

Laptop ile mining mümkün mü?

Hepinize teşekkür ederim beni bilgilendirdiğiniz için
  14. C

Laptop ile mining mümkün mü?

Merhabalar size bir sorum olacaktı acaba laptopım ile mining yapabilir miyim? Özellikleri: Intel i5 10300h Gtx1650 8gb ram Bide m2ssd var Acaba mining yapabilir miyim? Yaparsam elektrik parasını amorti edebilir miyim? Bu işlerden pek anlamıyorum bi yanlışım olursa affola
  15. C

Ryzen 3 2200G'nin grafik birimini nasıl aktif ederim?

Eğer ekran kartın yoksa yani harici ekran kartın yoksa otomatik açılıyor
  16. C

İntel 11. nesil çıkış tarihi

Bunu alırsan bilgisayarın çalışmaz haberin olsun eğerki amd işlemci alıcaksan sonunda (G) raphicsin Gsi olacak örneğin ryzen 5 3400g yada bu sisteme ekran kartı ekle
  17. C

Çok yüksek sıcaklık için ne yapmalıyım

Vakumlu derken? 1611328997 80derece çok mu yüksek bu derecelerde oynarsam sorun çıkar mı çünkü şuan alamam soğutucuyu
  18. C

Çok yüksek sıcaklık için ne yapmalıyım

Arkadaşlar merhaba gtx1650 ve i5 10300h laptopum var işlemci 80derece ekran kartı işlemci kullanımı 100de 100 ekran kartı yüzde 80 altı fortnite da en düşük ayarlardayım ne yapmalıyım herhanhi bir ekstra soğutucu kullanmıyorum
  19. C

5000 tl laptop önerisi

Teşekkür ederim laptop aldım
  20. C

steam oyun kaydı aktarma

pc değiştirdiğim için dier pcmdeki hikayeli oyun kayıtlarını nasıl diğer pcye aktarırım
Top Bottom