Arama sonuçları: *

1. anil12

Lenovo Ideapad 3 Gaming - Klavye Şişmesi mi Tasarım mı?

hocam nere ile irtibat kurdunuz? bende de var aynı laptop da içinde parça çıkmış sallayınca oynuyor içinde benimde göndermem gerek.
  2. anil12

Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200JUTX Parça Sesi Geliyor

İtopya üzerinden bayram indirimi ile sipariş verdim perşembe günü, cumartesi günü geldi. Ancak laptop sallayınca içinde bir parça belli ki çıkmış, salladıkça sağa sola gidip duruyor. Bariz belli bir parçanın boşta olduğu. Forumlarda araştırırken kondansatör parçası olduğunu görmüştüm, belki o...
  3. anil12

Alınabilecek En İyi Laptop

maksimum 15k o zaman hocam. Gerekirse 17-18'e kadar çıkabilirim arada farka değecekse eğer.
  4. anil12

Alınabilecek En İyi Laptop

Gaming laptop bakıyorum. Oyun olarak ağırlıklı olarak cs, arada oynamak için gta, fifa, call of duty, fm manager vs. İş için excel falan kullanmam gerekecek. Tavsiyeniz ne olur? Bütçem aslında yok, en iyi f/p cihazı arıyorum. Mantıklı olan ne ise onu alacağım.
  5. anil12

Lenovo 82K200JUTX vs 82K200K0TX

Aralarında 1000 tl farka değer mi? https://www.itopya.com/lenovo-ideapad-gaming-3-15ach6-ryzen-7-5800h-16gb-ddr4-rtx-3060-gddr6-6gb-512gb-ssd-156-fhd-165hz-_u17021 https://www.itopya.com/lenovo-ideapad-gaming-3-15ach6-ryzen-5-5600h-16gb-ddr4-rtx-3060-gddr6-6gb-512gb-ssd-156-fhd-165hz-_u18135...
  6. anil12

en fazla 12.000 gaming laptop önerisi

Dell g15 sorunlu alma
  7. anil12

F/P Gaming Laptop Tavsiye

Biliyorum hocam da, 3050 ekran kartları almayın diyip duruyorlar darboğaz yapıyor diyorlar. Bilginiz var mı?
  8. anil12

F/P Gaming Laptop Tavsiye

Maksimum bütçem 15k. Ne alacağımı bilemedim, kimisi 3050 ekran kartlı ürünler alınmaz darboğaz var 1 2 seneye oyun oynayamazsınız diyor, kimisi monster alma diyor. Ne alacağımı şaşırır oldum sizden yardım istiyorum. Oyun olarak; csgo, fifa, gta, call of duty oynuyorum. Excel, word vs...
  9. anil12

CS:GO Kulaklık Tavsiyesi

Arkadaşlar tavsiyeniz yok ise, corsair void elite modelini alıyorum?
  10. anil12

Hepinize teşekkür ederim foruma yeni üye oldum inanılmaz hızlı cevap verdiniz çok sağolun :) corsair void elite ile pro arasında çok fark mı?
  11. anil12

Tavsiyeniz nedir?
  12. anil12

Arkadaşlar merhaba, herkese iyi forumlar. CS:GO için kulaklık alacağım, gece 12'de hepsiburada ürünleri indirime girecek. Şuan hyperx cloud stinger kullanıyorum ama mikrofon bozuldu, pedleri dökülüyor. Tavsiye edebileceğiniz kulaklıklar nelerdir? bütçem maksimum 700 TL, ses kasma çok önemli ona...
Top Bottom