Arama sonuçları: *

• Users: RTX3070
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. RTX3070

Userbenchmark sitesini neden kullanmamalısınız

"14900k vs 7950x" gibi bir ifadeyi Google'da aratmak, işlemci fark etmeksizin, genelde sizi Userbenchmark sitesine götürür. Benim için çoğu "vs"li işlemci ifadesinde olduğu gibi bu arama da ilk Userbenchmark sitesini verdi. Sitede SEO optimizasyonu çok güzel olduğundan ilk bu site çıkar zaten...
  2. RTX3070

RTX 3080 için termal pad önerisi

Bütçe sınırım yok ama abartı pahalı bir modele bakmıyorum, minimum 15W/m.k arıyorum. Model EVGA FTW3. Karttaki bütün termal padleri değiştireceğim.
  3. RTX3070

Armoury Crate (asus) kullananlar bunu kontrol etsin

Son zamanlarda PC'mde bir süreden sonra sürekli yetersiz RAM hataları alıyordum ve programlar ve oyunlar çöküyordu. Birkaç saatlik bir araştırmadan sonra sorunun kaynağı belli oldu. LightingService.exe (ASUS Armoury Crate'in RGB LED ışıklandırma kontrolü için kullandığı bir uygulama) 1 milyon...
  4. RTX3070

Teknik servisten alınan makine için THH'ye gidilebilir mi?

1-2 ay önce teknik servisten bir bulaşık makinesi almıştım. Kendilerini Sahibinden'de görmüştüm. Kendileri fatura bile kesti (faturanın sadece fotoğrafı var, elime vermediler), parayı IBAN'larına attım, telefon numaraları mevcut ve Google Haritalar'da gözüken bir mekanları vardı. Vardı dememin...
  5. RTX3070

"Bir linke tıkladım bir şey olmuş mudur" sorusunun kesin cevabı:

Bu soru çok kişinin aklına haklı olarak geliyor ve sıklıkla da forumda soruluyor, bu konuda bunun kesin cevabını vereceğim. Bir kısa bir de merak eden veya çok endişelenenler için uzun açıklama yapacağım. Ayrıca bonus olarak "bir şey indirdim ama çalıştırmadım virüs girmiş midir" sorusunu da...
  6. RTX3070

RTX 4050, 4060, 4070'li laptop alacaklar dikkat!

Başlığı olabildiğince dikkat çekici yazmaya çalıştım çünkü bu çok önemli bir husus ve bunun hakkında konuşanları pek duymuyorum. Bir yerde söylendiyse de haberim yok. Bildiğiniz gibi bu kartların farklı watt değerlerinde olanları mevcut. Ben dahil birçoğumuz düşünürüz ki bu watt değeri artınca...
  7. RTX3070

Hawk Fab'de somun kapağı nasıl sökülüyor?

Kapağı sökmem lazım ama somun o dairenin altında orası nasıl çıkıyor?
  8. RTX3070

İnceleme ROG Strix 2.4 GHz 7.1 İncelemesi

Öncelikle herkese merhaba, bu incelememde Asus ROG Strix 2.4 GHz 7.1'den bahsedeceğim, artısını eksisini yorumlayıp Cloud 2 ile yaptığım karşılaştırmaları sunacağım. Orijinal kutusunun dışında ambalaj bulunuyor. Bunun bence incelemelerde belirtilmesi lazım çünkü daha önce açılan bir ürünü en...
  9. RTX3070

M.2 SSD termal pad önerisi

Stokta fazla iyi model bulamadım bütçe sınırım yok ama mantıksız pahalı bir şey de almayı düşünmüyorum. 2280 boyutunda bir M.2 SSD için arıyorum. Standart boyut.
  10. RTX3070

13980HX undervolt değerleri

Dün ~120 mV core ve ~100 mV P-core UV'sl lie CB puanım 30000'den 33500'ye çıktı. Ancak E-core'a yaptığım -90 mV UV bile bir hataya sebep oluyor. Siz bu işlemciyi kullanıyorsanız değerleriniz ne? Detaylı deneme fırsatım olmadı muhtemelen daha fazla UV yapabilirim.
  11. RTX3070

Kablosuz gaming mouse önerisi

Bütçe duruma göre artabilir.
  12. RTX3070

Gamer koltuk önerisi

Bütçe 5000 TL duruma göre biraz artırabilirim bu model nasıl veya başka bir model mi önerirsiniz? https://www.trendyol.com/xdrive/toryum-oyuncu-koltugu-siyah-siyah-p-251050366
  13. RTX3070

Bu laptop alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g18-g814ji-n6108-intel-i9-13980hx-16gb-ddr5-1tb-pcie-ssd-8gb-rtx4070-18-wqxga-240hz-freedos-pm-HBC00003VR589 RAM 32 olacak onu sonradan alacağım. Sorun şu ben bunu uzun süre kullanmak istiyorum ama VRAM 8 GB. 4080'liler de 25k daha pahalı. Ne...
  14. RTX3070

100 Mbps internet için router önerisi

İyi bir model arıyorum Wi-Fi 6 şart. Aklımda şu an bu var: TP-Link Archer AX53, AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 Router, Siyah https://amzn.eu/d/7y6WCfY
  15. RTX3070

Almanya'da üniversite okumak hakkında sorularım

Şu an lise son sınıfım ve seneye Almanya'da okumak istiyorum. Başvuru süreci, gereksinimler vs. her şeye hakimim ama hala çözemediğim birkaç sorun var bunlar hakkında özellikle deneyimi olan veya bir tanıdığının tecrübesi olanların yorumları benim için çok değerli. 1- Hiçbir şekilde ne...
  16. RTX3070

CS:GO skin market sitesi önerisi

Skin alıp satmak için site önerisi arıyorum global bir site olması tercihimdir. Özellikle daha önceden deneyimleri olanlar yorumlarını yazarsa memnun olurum.
  17. RTX3070

Wi-Fi 6 router + AP combo önerisi

Aynı anda 10 cihaz vs bağlanabiliyor (2 tanesi Wi-Fi 6 bağlanacak) düşük bufferbloatlı router öneriniz var mı? Modelin güncel olması tercihimdir, bazı cihazlarım router'ım güncel olmadığı için sıkıntı yaşıyor.
  18. RTX3070

Planladığım sistem yükseltmeleri nasıl?

Şimdiki sistemim: Ryzen 7 3800X ROG Strix RTX 2070 MSI B550 Gaming Edge Wi-Fi 8x2 XPG D60G RAM Arctic Liquid Freezer II 360 500 GB 970 Evo Plus 1 TB Team MP33 WD 1 TB HDD 850W 80+ Bronze Cougar CMX PSU 7x 120R Air Blazer fan (2 tane daha elimde) Xigmatek Aquarius Plus kasa MAG272CQR monitör...
  19. RTX3070

Çözüldü✓ Newegg'den ekran kartı alınır mı?

Özellikle bu kart hakkında konuşuyorum: https://www.newegg.com/global/tr-en/asus-geforce-rtx-4080-tuf-rtx4080-16g-gaming/p/N82E16814126599 TR fiyatına göre çok ucuz ama Newegg'den daha önce hiçbir şey almadım. Sitenin yurt dışında güvenilir olduğunu ben de biliyorum, daha önceden alışveriş...
  20. RTX3070

Corsair Vengeance RGB Pro Pc4-28800 2x16 RAM alınır mı? (ve satıcı problemi)

https://www.amazon.com.tr/dp/B082DJ19CK?ref_=cm_sw_r_cp_ud_dp_4RFSRQVXE15C4MQEQ8FR DDR4 32 GB RAM'e ihtiyacım var, 16 GB bana yetmiyor. Bunların fiyatı bana aşırı iyi gibi geldi ancak satıcı Amazon US olarak gözüküyor ve ayrıca "Yeni satıcı" notu var. Buradaki Amazon US gerçek mi bilemedim...
Top Bottom