Arama sonuçları: *

1. variares d d

Kasa fan'ı vs sıvı soğutma fan'ı eşleme

Arkadaşlar anakartim msi b450 gamin plus max . Kasam da fanlar var nzxt sıvı soğutma aldım . Kasamda ki fanlar ve sıvı soğutma fanlarını aynı anda aynı renklerde çalışsın istiyorum. Bu pin anakartim yok olduğunu söylüyor hir arkadaşım. Bu doğru mudur ? İstediğim bütün fanlar aynı renk yansın...
  2. variares d d

Termal macun önerisi

İkisi arasından hangisi daha iyi fayda sağlar. 360 mm sıvı soğutma ile kullanacağım
  3. variares d d

Sıvı soğutma hakkında bilgi almak istiyorum

dün aksam ince hesap indirimi ile 10.300e NZXT Kraken Elite 360 RGB RL-KR36E-B1 360mm Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu aldım . youtube da videolara baktım i9 13900k 5.5 ghz de tam yükde 82-84 derece performans verdi. benim işlemcim ryzen 7 5700x3d ve anakarttan game modu açık yani genel olarak 3.5...
  4. variares d d

Li̇an Li̇ 360 mm Sıvı Soğutması Nasıldır

arkaşlar sıvı soğutmam bozuldu yenisini alacağım gaming gecesi ince hesap da lian li marka 3600 mm sıvı soğutma var şuan fıayatı 13 bın indirime girmek üzere güzel fiat olursa alacağım iyi bir markamdır bılmek ıstıyorum. linki bırakıyorum ismi : Lian Li Galahad II LCD 360mm Siyah İşlemci Sıvı...
  5. variares d d

Acil 360 sıvı soğutma önerisi

İşlemcim AMD RYZEN 7 5700X3D Arkadaşlar SİLVERSTONE pf360 marka model sıvı soğutmam vardı m sabah acayip çirkin ve yüksek ses gelmeye başladı ve pc uyarı verdi işlemci çok sıcak diye. Anlaşılan sıvı soğutma bozuldu. Bana önerin lütfen. Msi 360 mm veya asus rog düşünüyorum. Biraz uygun olsa iyi...
  6. variares d d

KIRMIZI PASAPORT DAMGA

merhaba arkdaşlar scehengen vizesi almak için ve amerika vizesi almak için , bu yıl içinde yurt dışına çıkacağım. sırasıyla gürcistan , tayland , ve japonya ya seyhat etme planım var. pasaportumda hiç vize veya damga yok. ilk olarak bu saydığım ülkelere gitsem her giriş çıkışda ülkeye girip...
  7. variares d d

İŞLEMCİ VE EKRAN KARTI Derecesi çok yüksek

Herkese merhaba. GİGABYTE RTX 3080 EKRAN kartım var derecesi ekte bıraktığım gibi. İşlemcim RYZEN 7 5700X3D ve 360mm SİLVERSTONE sıvı sogutmasını kullanıyorum az önce yeni termal macun aldım VE YENİLEDİM ( COOL MASTER mastergek maket New Edition ) neden hep yüksek derece çalışıyor bir yardım...
  8. variares d d

380 hz monitörüm 1-2 sanıye siyah ekran veriyor

işlemci ryzen 7 5700x3d ekran kartı gigabyte 3080 monitörüm ASUS ROG Strix XG259QN 24.5 inç 380 Hz 0.3ms modelidir . 380 hz de kullanıyorum genellikle oyun oynarken ( PUBG ) ara sıra 1-2 saniye siyah ekran veriyor sebebi ne olabilir yardımcı olur musunuz
  9. variares d d

Gigabyte control center uygulama içi güncelleme hatası

Uygulama içinde güncelleme var yapmak istiyorum ama bu hatayı veriyor. Şuan ekran kartı lcd ekran'ına gif yuklicem ama o secenek yok. Bu güncellemeyi yüklemem gerekiyor galiba bu hatadan nasıl kurtulurum
  10. variares d d

Gigabyte control center bozuldu

Ekran kartım gigabyte rtx 3080 xtreme Kartta LCD ekran Var . Ve gif eklemek istiyorum . Gigabyte control center yükledim ve resimdi gözüktüğü üzere ldc ekran sekmesi 1 kere gözüktü uygulama hata verdi bilgisayarı yeniden başlattım ve lcd ekran sekmesi kayboldu. Gif ekleyemiyorum yardımcı olun...
  11. variares d d

rtx 3080 işlemci onerisi

anakartım amd işlemcili. ekran kartım gıgabyte 3080 xtreme . hangi işlemciyi almalıyım ? darboğaz yapmasın istiyorum. fıyat olarak 6-7 bin TL ye kadar bütçe dusunuyorum .
  12. variares d d

İşlemcim dar boğaz yapıyor mu ?

İşlemcim ryzen 7 2700x. 5-6 yıllık işlemci. Ekran kartim rtx 3080 yeni aldım. İşlemciyi degistirmek istemiyorum ama ekran kartının performansinj veremiyor diye düşünüyorum. İslemci dar boğaz yapıyor mu ? 1706897305 Şuan işlemci kullanımı %35 - 40 seviyeleirnde
  13. variares d d

işten ayrılma süresi

bır fırmada calısıyorum 10.10.2023 tarıhınden berı calısıyorum. ısten ayrılacağım ama ınternette 15 gun onceden haber vermem gerektıgı yazıyor bu dogrumu bılgı verırsenız sevınırım
  14. variares d d

nvdia 2060 ekran kart sorunu

belirttiğim gibi rtx 2060 rog strıx ekran kartım var 1 aydır PUBG oyununu kapatıyor wın 11 den 10 a gectım hala boyle arkdaslar verdıgı hata : video frıver crashed and was rest . make sure your video drivers . are up to date. exiting ...
  15. variares d d

Anakart tavsiyesi lütfen

Şuan ki anakartım msi b450 gamin max anakart . Benim anakartim da kasadaki rgb leri kontrol etme pin i yok. Arkadaşımda Gigabyte aourus b450 pro ankart var . Sadece rgb lerinkontrol etmek istediğim için almak istiyorum . 2500 TL değer mi ? Fikrinizi almak istiyorum
  16. variares d d

Bluetooth kulaklık almak istiyorum

Arkadaşlar görselde ki kulaklığı almak istiyorum . Bana fiyatı uygun ve lenovo yani ismi bilir bir marka olduğu için almak istedim . Fikirleriniz nedir ? Fiyat performans ürünü olur mu ?
  17. variares d d

cs 2 de 40 sebıye oldum

arkdaslar 2023 madalyam ver suan tekrar 40 sevıye oldum ama ben 2024 madalyası almak ıstıyorum yıl basına kadar bekletsem yılbasında madalyayı ıste desem bana 2024 madalyası mı verılır yoksa 2023 madalyası mı boyanır bılgısı olan avrmı ?
  18. variares d d

Ryzen 2700x OC yapmak istiyorum

Arkadaşlar işlemcim ryzen 7 2700x anakartım msi b450 gaming plus ekran kartım asus rtx 2060 işlemcime overclock yapmak istiyorum en son kaç ghz e çıkartmam gerekir voltaj vs kaç yapmalıyım bu işlerden anlayan arkadaşlarım detaylı bir yardım edebilir mi
  19. variares d d

Araç içi kamera sistemi

Arkadaşlar araç içi kamera almak istiyorum bu ürün ses kaydı da yapabiliyor mu bilginiz varmı ve ürün iyi midir? ? https://www.hepsiburada.com/360-g300-1296p-160-geni-ai-gece-gr-dahili-gps-akilli-ara-i-kamera-p-HBV00000WB5P1?magaza=OyuncakHobi&url_src=and-product-detail
  20. variares d d

Bilgisayar kendi kendine kapanıyor

Arkadaşlar biraz önce kapattim bilgisayari hiçbir sorun yoktu tekrar açmak istedim açılıyor fanlar dönüyor 5 saniye sonra kendi kendine kapanıyor bilgisayar 1694357943 .
Top Bottom