Arama sonuçları: *

• Users: mrx35
  • Order by date
  1. M

YouTube'dan Video İndirme Sitesi Önerisi

Youtubedan video ve müzik nasıl indirilir diye rehber konu var. Yasakmış yeni öğrendim ama 9 aylık rehber konu yerinde duruyor
  2. M

Gamegaraj Servis Tecrübem

Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama ben de bugün sistemimi kargoya verdim. Sıkıntım sistem yük altında görüntüyü kesiyor ekran siyah oluyor ve ekran kartının fanları son hızda dönmeye başlıyor tüm bunlar olurken klavye-mousedan ışık, hoparlörümden ses gelmeye devam ediyor. Bazen boştayken de...
  3. M

işlemcinin gücünü kullanmaması

İşlemcin nedir?
  4. M

Rehber 8 Yıllık Türk Telekom Tecrübem ve Millenicom Bağlanma Sürecim

Modemi millenicomdan mı aldınız? Eğer öyleyse geri yollarken kargo sürecini adım adım fotoğraflayın. Modemi yollamalarına rağmen bir çok kişinin evine icra kağıdı ve 1000 liralardan bahsedilen cezalar gelmiş. Başka bir forumda öyle okudum.
  5. M

Kronik sorunu olmayan 500gb ssd önerisi

M2 mi sata mı? M2 ise kingston a2000
  6. M

Çözüldü✓ Bilgisayar internetten dosyayı çok yavaş indiriyor

idm, fdm gibi indirme programları kullanın
  7. M

İtopyadan PC topladım. Nasıl ?

R3 3100 rtx 2060 toplanabilir ama tek slot ram ile idare edebilirsiniz veya 1660ti ekleyip cift slot ram alabilirsiniz. Üçüncü seçenek ise r5 2600 ve 1660ti ikilisi yapabilirsiniz
  8. M

Yardım VGASIZ I3 10100f ne anlama geliyor ?

Bu işlemciyi aldığınızda anakart üzerindeki görüntü yuvalarını kullanarak görüntü alamazsınız
  9. M

7000 TL ye hangisini almalıyım ?

Ryzen 5 3500x 6/6 bir işlemci. Terchiniz 3600 veya i5 10400 olsun. @rdeMStakeN arkadaşımızın attığı sistemi sipariş ettim dün.
  10. M

Epic Games Niye Bu Kadar Kötü Oyunlar Verdi ?

Hocam sizin burda epici gömmeniz veya bizim savunmamız bir şey değiştirmeyecek. Sabaha kadar da tartışsak Rdr2 gibi oyunları bedava vermeyecekler. İndirim + verdiği kod ile zaten oyunu yarı fiyatından daha ucuza alabiliyoruz. Ben steamciyim kütüphanem orada ve dolu dolu. İşinize yarayacak...
  11. M

Hype yarattıkları yok adamlar oyun dağıtacağız dedi dağıtıyorlar. Dağıtılan oyunların size hitap etmemesi onları ilgilendirmez. Herkesi memnun edemezler
  12. M

Bedava sirke baldan tatlıdır. Beleş oyun dağıtıyorlar yine de yaranamıyorlar arkadaş 😀
  13. M

Çözüldü✓ Max 6000 TL Sizce Hangisi?

Bu forumda ve diğer forumda çok övmüşlerdi. Bugün aldım sistemi bakalım memnun kalacak mıyım zaman gösterecek.
  14. M

Çözüldü✓ Max 6000 TL Sizce Hangisi?

Bugün sistemdeki ssdyi çıkararak şu sistemi aldım. Sonradan 1 adet daha 8 gb alacağım. Buna gözat
  15. M

sistemde iki farklı ram kullanılır mı?

hocam 8 TL farkında değilim zaten ileride upgrade düsünüyorum o yüzden içime biraz dert oldu. 2400mhz 8x2 16gb ram nasıl olur iyi midir kafamı kurcalıyor
  16. M

Herkes farklı bir şey söylüyor kafam iyice karıştı donanım arşivi youtube kanalında bu konu hakkında video var ama böyle bir şekilde pc kullanan oldu mu diye kullanıcı yorumu almak istedim.
  17. M

Merhabalar sistemimde kingston 8gb 2400mhz ram var ve 16gb yapmak istiyorum. Corsair 8gb 3000mhz alıp takarsam sıkıntısız çalışır mı? Her ikisinin de 2400mhz de çalışacağını biliyorum. 3000mhz daha iyi olmasına rağmen daha ucuz hem ileride yükseltme düşündüğüm için şuan elimde olan kingstonu...
Top Bottom