Arama sonuçları: *

1. Alperen_dedi. dersin

i5 4430s overclock olur mu?

selamlar, kasamda i5 4430s 2.70 ghzde calısan bir işlemci var fakat arkada google vs. hiçbirşey acık degilken bile kasıyor gorev yoneticisine baktıgımda ise hep 100 oluyor cpu ve sanırsam bu işlemci de 3.20ye kadar cıkabiliyor. Cıkartsam bir işe yarar mı, yarıyor ise nasıl 3.20 ghz yapabilirim?
  2. Alperen_dedi. dersin

2. monitörün algılamaması

Merhabalar, 2. monitörü taktım sistem ekran algılaya bastım ama başka ekran algılamadı diyor. Birçok yerlere baktım videolar izledim fakat hiçbir sonuç bulamadım tavsiyesi olanlar varsa sevinirim.
  3. Alperen_dedi. dersin

fifa 20 bulamama sorunu

selamlar. şuan çok canım çekti bir adet fifa 20 de kariyer yapayım diyorum fakat ne crack ne de orjinal bir türlü oyunu bulamıyorum ve araştırmalarımdan da bir şey bulamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  4. Alperen_dedi. dersin

İ5 4430-s işlemci overclook

selamlar. amacım sadece en dusuk ayarlarda fifa oynarken googleden sarkı acmak ve gorev yoneticisine baktıgımda ise surekli yuzde yuz bir işlemci kullanımı ve de oyundan donmalar goruyorum. işemcim İ5 4430-S intelin kendi sitesinde turbo hızıyla 3.20 ghzlere cıkabildigi yazıyor ya da ben oyle...
  5. Alperen_dedi. dersin

pcı express 2.0 x16 konusunda fikrim yok.

hocam vaktinizi çalmadan hemen bir soru sorsam size. Ben 512 gblık bandından bir disk almak istiyorum sizce ssd mi alayım yoksa donusturucu alıp m2 mi alayım anladıgım kadarıyla sanırım ikiside 500mb saniye verebilicek o yuzden soruyorum bu soruyu
  6. Alperen_dedi. dersin

hocam teşekkür ederim cevabın için. Şimdi benim elimde asus ph gtx1050 ti var yani takamıyorum oyle degilmi 8glık bir m2 ssd?
  7. Alperen_dedi. dersin

benim elimde suan asus h81m-k anakartı var ve malumunuz m2 ssd yeri yok fakat donanım arşivinin 60 liralık donusturucusunu izlerken bir şey farkettim. benim anladıgım kadarıyla anlamamışta olabilirm dakika3:43 te pcı express 2.0 ve x16 olan slota donusturucu ile 8gb saniye hıza ulaşabilicegi...
  8. Alperen_dedi. dersin

xbox game pass de fifa 21 varmı

merhaba selamlar ben bir şey sormak istiyordum sizlere bu ea play ile fifa oynamak bir saat kısıtlımı veyahut sınırsız saat boyunca kariyer oynayabilirmiyim?
  9. Alperen_dedi. dersin

yeni internet almak istiyorum

şuan 17 aralık vede fiyatlar aynı dercede yukselir gibi hissederek suanki fiyatları yazıyorum müsadenizle. türktelekom : adsl 16 mbps limitsiz internet 75 tl (24 ay tahattut diyor yanında ama bende suanda 8 var oldugu için yukseltirken 24 ay tahattut tekrarlanıyorumu bunuda cevaplarsanız...
  10. Alperen_dedi. dersin

Anakart seçimimde sizlerden fikir almak istiyorum B450 seçimimi yapıcagım.

desteğiniz ve vaktinizi ayırdıgınız için teşekkur ederim
  11. Alperen_dedi. dersin

TUCO i3 10100F + GTX 1650 sistem alınır mı?

ben maalesef bir bilgi verip yanlıslık yapmak istemem sadece bir sorumu sorukcatım neye gore amd veyahut intel seciyolar bir de bir sorum uygun fiyatlı intel apu toplanabilirmi?
  12. Alperen_dedi. dersin

Ryzen 5 5600X + RTX 3070 sistem için öneri

aa ne güzel cok sevindim güle güle kullanır umarım kardeşiniz bende kendime soyle bir apu sistem kurup sonrasında kardeşimede guzel bir sistem kurmak isterim
  13. Alperen_dedi. dersin

cok teşekkur ederim baya yardımcı oldunuz son bir zahmet vericem sizlere ben kazıklanıcak gibi hissediyorum bu yuzden akakçeden ozenle kontrol ediyorum fiyatları sizce boyle yapmam bana fiyat konusunda destek saglarmı
  14. Alperen_dedi. dersin

Ryzen 5 5600X + RTX 3070 sistem için öneri

ya kusura bakma ben pek anlamıyorum bi oneri yapmıcaktım sadece fiyatları bile guzel gozukuyo gule gule kullanın yazıcaktım :D
  15. Alperen_dedi. dersin

peki bu anakartın 3600 mhz ram olayı mevcutmudur yani 3600mhz cl16 ram alsam daha faydalı olurmu?
  16. Alperen_dedi. dersin

mosfet sogutucu dediğiniz olay tam olarak nedir
  17. Alperen_dedi. dersin

peki bunun benim için ne faydası olabilir yazabilirmisiniz rica etsem bunları goz onunde bulundurarak dusunmek isterim.
  18. Alperen_dedi. dersin

sistemimi şu şekilde planlıyorum: Ryzen 5 3400g dort cekirdekli 3.70 ghz hızı olan Corsair vengeance lpx 3200 mhz 8 gb ddr4 cl 16 x2 1tb hdd ve 350 tl lik kasa alıcam. bunları kullanarak hangi anakartı kullanmam daha saglıklı olur ben bilmiyorum gigabayte b450m s2h mi yoksa msi b450m a pro max...
  19. Alperen_dedi. dersin

İşlemci almak istiyorum ama ürün açıklaması çelişkili

ama birazcık korkuyorum ben almazsa etmezse birde ilk bilgisayarım o yzuden birazcık endişem var
  20. Alperen_dedi. dersin

İşlemci almak istiyorum ama ürün açıklaması çelişkili

yani aynı şekilde geri koyup ben bunu denedim ama bozuk desem geri almak zorunda ha almaz ise şikayette bulunurum oyle degilmi?
Top Bottom