Arama sonuçları: *

1. S

mrc krampon orjinalmi

https://mrckrampon.com/ bu sitedeki kramponlar orjinalmı yoksa replikamı bilgisi olan var mı?
  2. S

rdr 2 dürbünü yaklaştırma tuşu hangisi

Hangi tuş ile 6yapılıyor klavyede?
  3. S

RDR 2 DE + 18 VAR MI?

Hikaye içinde var mı, yoksa istersek mı var?
  4. S

getir ilk alışverişde 30 TL indirim var mı?

1-2 ay önce reklamda görmüştüm ama internette göremedim hala devam ediyor mu o kapmanya?
  5. S

rdr 2 türkçe yama var mı

İşe yarayan bir yama var mı?
  6. S

dosya gezgini sol taraftaki panel gözükmüyor

Nasıl açarım?
  7. S

rdr 2 %100 kaç saat sürer

Kaç saati bulur her yeri gezmeye çalışsam ve sana hikayeyi bitirsem?
  8. S

ac odyssey %100 yapmak için ne yapmam lazım

Ana hikayedeki son görevi bitirdim ama toplam ilerleme ubısoft connect de %87 gözüküyor %100 için ne yapmam lazım
  9. S

wİTCHER 2 KAÇ SAAT SÜRÜYOR

Tam %100 değil ama %100 e yakın bitirmeye çalışsam yaklaşık kaç saat sürer Bu arada oyunda alternatif sonlar var mı? varsa kaç tane var?
  10. S

ac odyssey kullanılan ok çeşidini değiştirme

3 adetb ok çeşidi var hangisini kullancağımı nasıl seçiçem? tkerlekle olmuyor
  11. S

KULAKLIK ÇOKLAYICI ÇALIŞMIYOR

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07R77LR2J/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 Şunu aldım ama sesim gitmiyor Sıkıntı ne olabilir?
  12. S

real madrid vs liverpool mu izlenir yoksa manchester city dortmund mu?

Saçma soru biliyorum ama birini izleme hakkım var Hangisi daha iyi olur sizce? avrupayı çık takı etmediğimden sordum
  13. S

bu cihaz iş görür mü?

https://urun.n11.com/kablolar/kulaklik-coklayici-kablo-beyaz-renk-tablet-pc-uyumlu-P438703479?utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel Kargo beleş oluğu için bunu seçtim pc de kullanıcam iş görürmü ve ya kullandığınız varsa atar mısınız?
  14. S

ac odyssey bulunan mekandaki aktiviteler yapılmasada mekan keşfedilmiş sayılırmı

Bu mekanı keşfediyorum ama içindeki Şu görevleri yapmıyorum Yinede o mekan keşfedilmiş sayılır mı?
  15. S

oyundan alınan spoiler nasıl unutulur

Bir tane yüksek akıllı kişi yüzünden spoiler yedim unutmanın yolu var mı? witcher 3 den yedim 4-5 haftaya başlamayı düşünüyordum.
  16. S

ac odyssey sanatçıyı bul ve sorunu çöz görevi yapılmıyor

Mağaraya giriyorum ama içerde hiç bir şey yok sadece alfa ayı var oda öldü.
  17. S

ac odyssey %100 de bitirebilen var mı?

Bu kısmı %100 yapabilen var mı?
  18. S

ac odysyseyy açık dünyadaki yan görevler ilerlemeye etki ediyor mu?

Hemen önümdeki görevi yapsam keşfedilen bölgeler ve ya toplam ilerleme ye etki eder mi yoksa sadece tp ve para için mi?
  19. S

cyberpunk alternatif senaryosu var mı? (spoiler)

Başlığa spoiler olmasın diye yazmadım buraya yazıcam. Benim oynadığım oyunda evelyn ölüyor alternatif olarak ölmediği bir senaryo var mı? Oyunun sonu değil sadece bu anlattığım olayda alternmatif varmı?
  20. S

PC HP LaserJet 1018 yazıcıyı algılamıyor

HP LaserJet 1018 yazıcısı var. HP LaserJet 1018 Printer Yazılım ve Sürücü İndirmeleri | HP® Müşteri Desteği Buradan driver kurdum ama bir şey yazdırmayı denediğimde gözükmüyor yazıcı, yani PC algılamamış. Kurulumun sonunda bunu verdi ama bağlantıya tıklayınca tekrar sürücü sayfasına atıyor.
Top Bottom