Arama sonuçları: *

1. BurakBrllr

Yeni Biralar denemek istiyorum önerilere açığım

Uzun zamandır Tuborg Gold ve Carlsberg içerdim ama son zamanlarda mide yanması yapmaya başladı. Bomonti Filtresiz içiyorum. İçimi yumuşak gayet keyifli bir bira benim için.
  2. BurakBrllr

Yardım TELEFONUM VE ŞARJ ALETİM ORJİNALMİ ?

Telefonun büyük ihtimalle ithalat garantili. Yani resmi satıcı değil sıradan bir satıcıdan aldın ve kayıt işlerini onlar halletti. Telefonun orijinalliğinde sorun olacağını sanmıyorum. Eğer dediğim gibi bir cihazsa resmi üründen daha ucuza almış olmalısın. Bu dediklerim geçerli değilse iade...
  3. BurakBrllr

sata 3 ve sata 3.5 hdd

SATA 3.5 giriş yok hocam. En son SATA 3 var. Attığın linklerdeki 2. olanı alman gerekiyor.
  4. BurakBrllr

sata 3 ve sata 3.5 hdd

3.5 olarak belirtilen sadece boyut. Giriş olarak SATA 3 olandan alman lazım. Yani 3.5 inç SATA 3 HDD alman gerekiyor hocam.
  5. BurakBrllr

sata 3 ve sata 3.5 hdd

Takılır ama RPM değeri yani hızı düşük kalır. 3.5 inç almak daha mantıklı.
  6. BurakBrllr

sata 3 ve sata 3.5 hdd

2 HDD ninde bağlantı tipi SATA 3. Sadece boyutları ve RPM değerleri farklı. Masaüstü PC için kullanacaksanız 3.5 inç olanı almalısınız. Laptop için kullanacaksanız 2.5 inç olanı almalısınız.
  7. BurakBrllr

Terlemeyi güzel bir biçimde azaltacak deodorant önerisi

O versiyonunu kullanmadım ama iyi olacağını düşünüyorum. Elimdekiler bittikten sonra ondan alacağım bende.
  8. BurakBrllr

🔥İndirim Anadolujet'de Yurtdışı Biletleri 9€ +Vergilerle

Aslında düşünüyorum da bilet kovalamaya sebep yok. O yüzden uğraşmam.
  9. BurakBrllr

2 ay önce Azerbaycan'a gitmiştim kız arkadaşımla buluşmaya. 2. buluşmayı planlarken ayrıldık. O sebepten gerek kalmadı.
  10. BurakBrllr

Tam işime yarayacak kampanyaydı ama artık gerek kalmadı.
  11. BurakBrllr

Tcl mi Toshiba mı? (Televizyon)

55 inç Toshiba aldık. Memnun kaldık. Bizim kullanımıza göre Toshiba tavsiye ederim.
  12. BurakBrllr

Terlemeyi güzel bir biçimde azaltacak deodorant önerisi

Roll-on sevmezdim normalde ama bu ürün çok iyi geldi bana. Çok terleyen insanım normalde bu ürün terlememi kesti. Terleme yapmış olsa bile koku ve iz hiç yok. Tavsiye ederim. https://www.hepsiburada.com/l-or-al-paris-men-expert-invincible-anti-perspirant-roll-on-50ml-pm-HB00000OTNMH
  13. BurakBrllr

4 pin fan çoklayıcı 3 pin ile çalışır mı?

3 Pinli fanlar bildiğim kadarıyla o şekil çoklayıcılarda PWM modunda kullanılmıyor. Fanların ayrı ayrı ayarlarda çalışması için anakart üzerinde farklı SYS_FAN girişlerine takılması lazım. Tek bir çoklayıcıda fanları ayrı ayrı kullanamazsınız maalesef.
  14. BurakBrllr

4 pin fan çoklayıcı 3 pin ile çalışır mı?

Çalışır. Sorun olmaz.
  15. BurakBrllr

Odama duvar rafı koysam geri çıkarılabilir mi?

Evet sökülüp kullanılabilir.
  16. BurakBrllr

📱Hangi telefon operatörünü kullanıyorsun ve memnun musun❓

Vodafone kullanıyorum. 18GB 2000 Dakika 250 SMS 95 lira. Fiyat açısından memnunum ama çekim kalitesi ve internet hızından pek memnun değilim.
  17. BurakBrllr

Sigortalı işe başlasam maaşım gider mi?

Köfteci Yusuf gibi kurumsal yerde çalışırsan sigorta yapılır. Sigortasız ancak kurumsal olmayan sıradan iş yerlerinde çalışabilirsin.
  18. BurakBrllr

25.000-30.000 Lira Arası Sistem Önerisi

Başka önerisi olan var mı acaba?
  19. BurakBrllr

25.000-30.000 Lira Arası Sistem Önerisi

Arkadaşlar selamlar, Yazılım ve oyun için kullanılacak güzel bir sistem arayışım var. Monitör ve ekipman dahil olacak şekilde sistem önerilerinizi bekliyorum.
  20. BurakBrllr

kiralık arabayla takla attık ne yapıcam

Kiralık araçlarda Rent A Car kaskosu oluyor. Bu kaskoda çoklu kullanıcı için yapılan bir kasko.
Top Bottom