Arama sonuçları: *

• Users: BurakBrllr
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. BurakBrllr

25.000-30.000 Lira Arası Sistem Önerisi

Arkadaşlar selamlar, Yazılım ve oyun için kullanılacak güzel bir sistem arayışım var. Monitör ve ekipman dahil olacak şekilde sistem önerilerinizi bekliyorum.
  2. BurakBrllr

Yardım Haylou RS3 LS04 Bağlantı Sorunu

Merhabalar, Hediye olarak Haylou RS3 saat geldi bana ve kullanmaya başladım. Haylou Fun uygulamasını yüklediğimde bağlantı olmuyor ve sürekli hata veriyor. Haylou Fit uygulamasını yüklediğimde bağlantıdan yana sorun yok ama cihaz arada bir kendisini yeniden başlatıyor. Bu saati kullanan pek...
  3. BurakBrllr

Öneri Samsung A52 Ekran Koruyucu Önerisi

Merhabalar, Samsung A52 telefonum için mümkünse ön kamerayı kapatmayacak şekilde veya kapatsa da etki etmeyecek şekilde ekran koruyucu arıyorum. Yanlardan fazla boşluk olmaması tercihim. Bu özelliklerde ekran koruyucu kullanıp önerebilecek olanlar varsa yazarsa sevinirim. 100 Liraya kadar bütçe...
  4. BurakBrllr

Android Samsung Gizli Klasör Hakkında

Merhabalar, Samsung A52 telefon kullanıyorum. Galeride bir klasör açıp içine fotoğraf atıp gizli olarak seçip gizledim. Galeri uygulamasında gözükmüyor ama Whatsapp'tan birisine başka fotoğraf göndermek istesem bile o gizli klasörde olan fotoğraflar önüme çıkıyor. Bu gizli klasör içinde bulunan...
  5. BurakBrllr

Öneri SD Kart Önerisi 32GB

Arkadaşlar merhabalar, Annemin telefonu için SD kart ihtiyacımız var. 32GB uygun fiyatlı bir kart düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz marka var mı acaba?
  6. BurakBrllr

2016 Öncesi B sınıfı ehliyet

Merhaba arkadaşlar, 2016 öncesi B sınıfı ehliyete sahibim. Bu ehliyet ile servis aracı kullanabilir miyim acaba? İnternetten araştırma yaptım ama kafam biraz karıştı. D1 sınıfı ehliyet lazım gibi bir kaç yerde bilgi gördüm. Ailesinde, çevresinde personel servisi şoförlüğü yapan arkadaşlar bana...
  7. BurakBrllr

Afox GTX750 Alınır mı?

Merhaba arkadaşlar, İmzanda bulunan ekran kartım arızalı ve tamir olup olmayacağı belli değil. Düşük fiyatta bir ekran kartı almaya niyetlendim. Gaming gecesinde bu ekran kartı indirime girecek. Alınır mı acaba? RDR2 hikaye modu birde ETS2 oynuyorum arada. Fazla güç gerektiren oyunlarım yok...
  8. BurakBrllr

Yardım Ryzen 5 2400G ve Asus B350M-K

Merhaba arkadaşlar, Ekran kartım arızalandı ve tamiri olacak mı bilmiyorum. Apu sisteme geçiş düşünüyorum ve Ryzen 5 2400G buldum. Eğer elimdeki işlemci ve anakart ile takas edebilirsem almayı düşündüm. Bu işlemci nasıldır? Ekran kartı kadar performans vermez tabi ama beni memnun eder mi? Birde...
  9. BurakBrllr

Sistem kurtarma moduna girmiyor ve açılmıyor

Arkadaşlar merhaba, Pc normal açıkken kendi kendine siyah ekran oldu ve hiç tepki vermedi. Reset attığımda bir kaç kere Windows açılırken çıkan dönen noktalar çıktı ama sonrasında klavye mouse ışıkları sönüp siyah ekranda kalıyor. Kurtarma denediğimde hesap şifresi soruyor ve hesap şifremi...
  10. BurakBrllr

Yardım Ekran kartı HDMI portunda sistemi açmıyor

Arkadaşlar merhabalar, Asus R9 280X ekran kartım pc yi kullanırken görüntüyü kesti ve sisteme reset attım. Reset attıktan sonra anakart üzerinde VGA LED ışığı yanmaya başladı. HDMI kablosunu takmadığım zaman VGA LED ışığı yanmıyor ve sistemde sorun olmadığı düşünüyorum. Ayrıca sonradan fark...
  11. BurakBrllr

Öneri Z490-A Pro VS B460M Bazooka

Merhabalar, Hepsiburada indirimi ile Z490-A Pro anakart satın aldım. Amacım indirimler bittikten sonra küçük bir fark ile satmaktı ama şimdi kafamda soru işareti oluştu. Şuan kullandığım B460M Bazooka anakartı satıp Z490 a mı geçsem diye düşünüyorum. Şuan işlemcimi yenileme gibi bir durumum yok...
  12. BurakBrllr

Öneri Rival 300S Alternatifi Mouse

Arkadaşlar selamlar, Rival 300S mouseum çift tıklama sorunu yapmaya başladı. Çok can sıkıcı bir hal almaya başladı ve kendisinden soğuttu artık. Yeni mouse almak istiyorum ve size danışmak istedim. Rival 300S modeli gibi bir mouse arayışım var. Şimdiden öneriler için teşekkür ederim.
  13. BurakBrllr

Öneri SE-224XT mi Başka Soğutucu mu?

Merhabalar arkadaşlar, Başlıkta belirttiğim gibi almayı düşündüğüm soğutucu SE-224 XT ama 329 Liraya başka alternatif var mı onu merak ettim ve size sormak istedim. Benim gönlüm bu soğutucudan yana. Sizin fikirleriniz nedir acaba?
  14. BurakBrllr

Yardım Gigabyte 240 GB SSD Alınır mı?

Arkadaşlar merhabalar, SSD almak istiyorum ama şuan fiyatlar uçmuş durumda. İlk etapta sistemi kurduğum SSD yi değiştirmek istiyorum. Şuan kullandığımın zamanı doldu artık hızı falan düştü baya. Linkini bıraktığım SSD fiyatı uygun geldi bana. Alınabilir mi acaba? Bir kaç sitede alabileceği...
  15. BurakBrllr

Yardım İ5 10400F Sıcaklık değerleri dalgalanması

Merhabalar, 2 aydır İ5 10400F işlemci kullanmaktayım. İlk aldığım andan itibaren olan ve son günlerde daha çoğalan bana göre bir sorunla karşılaştım. Pc boşta olsa bile işlemci fanı ve kasa fanları (Pwm) kendi kendilerine hızlarını yükseltip düşürüyorlar. Son 2 gündür özellikle işlemci kullanımı...
  16. BurakBrllr

Apu sistem mi yoksa normal sistem mi?

Arkadaşlar merhabalar, Yeğenime sistem toplamak istiyoruz ama bir konuda kararsız kaldık. Ryzen 5 3500X işlemci ve Palit GTX1650 Gp Oc ekran kartlı sistem toplamak vardı kafamızda. Malum piyasada ekran kartı kıtlığı oldu için Apu sistem toplayalım sonra ekran kartı koyalım dedik. Apu sistem için...
  17. BurakBrllr

Sitelere girememe ve oyunlara bağlanamama sorunu

Arkadaşlar merhabalar, Yeni sistem topladım format attım ve kullanmaya başladım ama internet ile alakalı sorunlarım var. N11,Hepsiburada gibi bazı sitelere giriş yapamıyorum. Steam güncelleme yapamıyorum. Epic Games programını indiremiyorum. Mobil verim üzerinden bilgisayara bağlandığım zaman...
  18. BurakBrllr

Monitörün sisteme ve oyunlara etkisi nedir?

Arkadaşlar merhabalar, Yeni işlemci anakart ve ram satın aldım. Bir süre sonra ekran kartı da alıcam ama monitör konuları kafama takıldı. Önceden sistem alındığında bir tanede monitör alınırdı güzelce kullanılırdı. Şimdi durumlar baya değişmiş sanırım. Daha yeni alacağım parçalara karar verip...
  19. BurakBrllr

Ryzen 3 3100 + B450 vs. i5 10400F + B460

Merhabalar, Yeni sistem toplicam ama bir konuda kararsız kaldım. Ryzen 3100 ve B450 anakart alıp daha sonra işlemci yükseltmesi yada İ5 10400F ve H460 anakart ile mhz kısıtlaması ile kullanmak mı daha akıllıca olur? Z490 anakart alıp İ310100f kullanmakta aklımda var. Sizce hangisi daha mantıklı...
  20. BurakBrllr

2500 Liraya Sistem Tavsiyesi

Merhabalar, Sistemim anakart ve işlemci arızası sebebiyle bozuldu ve ryzen sistem toplamayı düşünüyorum. Anakart işlemci ve ram almam lazım. İkinci el veya sıfır olabilir. Elimde Asus R9 280X ekran kartım var. Bir süre onunla idare etmeyi düşünüyorum. Aşırı yüksek grafik oyun meraklısı değilim...
Top Bottom