Arama sonuçları: *

1. Ketcap_adam

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

Fiyat 10.999 TL Özellikler İ5 10400f Geforce GTX 1660 super MSI B460M PRO Adata XPG (2×8) 3200 MHz DDR4 WD SN570 500Gb DarkFlash Aquarius-Mesh HighPower 600W +80 Gold PSU
  2. Ketcap_adam

PC Aniden Donuyor Reset Atmak Gerekiyor

Anormal bir ses yok
  3. Ketcap_adam

7-8 aylık
  4. Ketcap_adam

R5 3500X- 1650 SUPER- ASUS PRİME B450M-KII- KINGSTONE A400 SSD- XPG D30 2x8
  5. Ketcap_adam

Arkadaşlar 2 gündür pc oyunlarda aniden donuyor ve reset atmak gerekiyor dün cpu steam PUBG de 87 derecelere çıkmıştı onun dışında bir sorun yok gibi neden donuor sizce?
  6. Ketcap_adam

R5 3500X Sıcaklık Değeri

@5x_d4emon ryzen masterı indirdim fakat CTR 2.0 linkinden indirdiğimde farklı bir sürümü çıkıyor https://www.guru3d.com/files-details/clocktuner-for-ryzen-download.html hangisini indirmem gerek
  7. Ketcap_adam

R5 3500X Sıcaklık Değeri

Hocam yarın testi yapıp buraya atacağım sonucu
  8. Ketcap_adam

R5 3500X Sıcaklık Değeri

Asus Prime B450 M-KII
  9. Ketcap_adam

R5 3500X Sıcaklık Değeri

Arkadaşlar steam PUBG oynuyorum ekran kartı sıcaklık değerim 75 derece civarı işlemcim 87 dereceye kadar çıktı stok soğutucuyla kullanıyorum(3-4 saat oynadım) normal mi?
  10. Ketcap_adam

gameloopta PUBG güncelleme allah rızası için yardım

Güncelleme değil hocam sanırım sürüm yemiş diyorlardı bu olaya, galiba hesabınız açılmayacak, mobil cihazdan giriş yapmayı deneyin
  11. Ketcap_adam

Maksimum 300 TL Modem önerisi

Altyapı 16mpbs den yukarı desteklediği için vdsl benim için mümkün gözükmüyor ama teşekkürler yinede 1622822729 Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum fakat tüm internet sağlayıcıları türktelekom altyapısı kullandıkları için bana en stabil hızı türktelekomun vereceğini düşünüyorum
  12. Ketcap_adam

ethernet le kullanacağım ve modeminizi nereden aldınız linki var mı?
  13. Ketcap_adam

Hocam modemim çok eskidi ve son 3 gündür de modemdeki DSL ışığım sönüyor tabi ışık sönünce internette gidiyor çok can sıkıcı hem eskidiği için hem de sorunun modem kaynaklı olabileceğini düşündüğüm için değiştirmek istiyorum
  14. Ketcap_adam

Arkadaşlar maalesef Türktelekom ADSL kullanıyorum bana 250-300 TL civarı modem önerir misiniz ya da türktelekomun faturaya ek verdiği modemi mi kullanmalıyım?
  15. Ketcap_adam

İnternet hızımı nasıl arttırabilirim?

Unutmuşum teşekkürler
  16. Ketcap_adam

1621086736 Hocam altyapı sorgulatıyorum altyapım en yüksek 16mpbs destekliyor paketi 24 yapsalarda 16 dan fazla alamam bence
  17. Ketcap_adam

Arkadaşlar Türktelekom ADSL kullanıcısıyım altyapı 16mpbs dowland destekliyor hızı arttırmanın başka bir yolu var mıdır? Oyunlarda pingim 200 de aşşağı değil. Ekstra bir ücret ödeyerek hız arttırmanın bir yolu varmıdır?
  18. Ketcap_adam

200 TL civarı kulaklık önerisi

mikrofon benim için önemli sizce mikrafonu nasıl
  19. Ketcap_adam

200 TL civarı kulaklık önerisi

200 TL civarındaki kulaklık arıyorum
  20. Ketcap_adam

Asus tuf m5 mouse donuyor?

Silersem DPI ayarı yapabilecek miyim ayrıca forward ve back tuşlarına tuş atayamam driver olmadan değil mi?
Top Bottom