Arama sonuçları: *

1. OYUN-RENDER-YAYIN-İŞ İSTASYONU TOPLAMA BİLGİSAYAR

OYUN-RENDER-YAYIN-İŞ İSTASYONU TOPLAMA BİLGİSAYAR

Ürün Temiz ve Sorunsuzdur her şey Resimlerde Mevcut, Garantili Ürünlerin Kutu Fatura ve Garanti Belgesi Mevcuttur, İstanbul İçi Satılıktır, FİYAT SONDUR. ÖZELLİKLER İşlemci: AMD Ryzen 7 3800x (16.07.2022 Garantili) Anakart: MSI MPG X570 Gaming Plus (14.07.2022 Garantili)...
  2. Sarsılmaz34

Bilgisayar Açılışta Bir Hata Veriyor

windows yüklü açılıyor
  3. Sarsılmaz34

çözümü bilen yokmu :)
  4. Sarsılmaz34

Garantiden pc geldi hata alıyorum

İşletim Sistemi Yükleyin demek istiyor. (Windows 10)
  5. Sarsılmaz34

Merhaba, Asus anakartımın biosunu güncelledim pc her açılışta aşağıdaki hata verdikten sonra windows açılıyor sorunu nedir bilen varmı.
  6. Sarsılmaz34

AMD Ryzen 7 3800x OC Sorunu

şuan kendisi uyuyor yarın atarım buraya ss'i ve burda konu hakkında bilgi almaya geldim MSI anakartta sınırlama varmı yokmu onu öğrenmek istiyorum
  7. Sarsılmaz34

Gayet sıvı soğutucu ile asus anakartta 5ghz ye çıkardım 1.43v de boşta 87 derece stress testinde pc kapanıyor ama..
  8. Sarsılmaz34

evet en son sürüm.
  9. Sarsılmaz34

Merhaba, MSI MPG X570 Gaming Plus Anakart ve AMD Ryzen 7 3800x işlemcisine sahibim bütün herşeyi denedim işlemci 4.5ghz üstüne çıkmıyor.Kardeşimin pc sinde ASUS ROG Strix Z490-E Gaming Anakart var onda çok rahat 5 ghz ye çıkıyor acaba MSI anakartta bir sınırlamamı var ? Soğuttma:Corsair 280mm...
  10. Sarsılmaz34

Sizce Ekran Kartı Öldümü ? :)

PUBG ye girince atıyor oyundan :) 1602072365 ağır oyunlara girince atıyor bro.
  11. Sarsılmaz34

4 yıl oluyor
  12. Sarsılmaz34

3 tane farklı pc de denedim aynı durum.
  13. Sarsılmaz34

Merhaba, Evdeki yedek bilgisayarımın ekran kartı bu sıralar ağır oyunlara girdikten sonra atmaya başladı herşeyi test ettim sorun sadece ekran kartında çıktı bukadar hata almasının sebebi ömrünün bittiği anlamınamı geliyor sizce? Ekran Kartı Bilgileri: ZOTAC GeForce® GTX 1080 AMP Extreme 8 GB
Top Bottom