Arama sonuçları: *

1. Liberal Kenobi

Bıktım rezil/pısırık olmaktan..

Okulda sözünüzü geçiremiyorum. Bir kız yerime geçiyor kalk diyorum önüme otur diyor lafımı dinlemiyor, Sınıftakiler beni pısırık, sözlerini geçirebilir olarak görüyor, kale bile almıyorlar, sürekli dalga geçiyorlar. Çöp atmaya gidiyorum montumu assana diyorlar. Bıktım bu durumda olmaktan. Hayır...
  2. Liberal Kenobi

W11 Kurulum Asistanı bir süre sonra kapanıyor.

W11'e geçmeye çalışıyorum kurulum asistanı 3/3 %78'e gelince kapanıyor. Açmaya çalışıyorum zaten arkada çalışıyor diyor. Nasıl halledeceğim bunu?
  3. Liberal Kenobi

Cumhurbaşkanı'nın meclisi feshetme yetkisi var mı?

Cumhurbaşkanı'nın meclisi feshetme yetkisi var mı?
  4. Liberal Kenobi

Yardım Kulaklığın iplerinin bağlanmaması için ne yapılır çıldırıcam!

Arkadaşlar kulaklığın kabloları dolaşıp duruyor öyle bıktım artık çözümü nedir bunun?
  5. Liberal Kenobi

Ödev konusu şair belirleme

Arkadaşlar hocamız bir şairi araştırıp onun hayatını ve bir şiirini okumamızı istedi, bende İstibdat dönemi şairlerinden: Rıza Tevfik B. Mehmet Akif Ersoy Tevfik Fikret 3'lüsü arasında kaldım, en tercih ettiğim Rıza Tevfik onun İstimdat adında bir şiiri var ama Abdülhamide pişmanlığını dile...
  6. Liberal Kenobi

Ödev konusu şair belirleme

Arkadaşlar hocamız bir şairi araştırıp onun hayatını ve bir şiirini okumamızı istedi, bende İstibdat dönemi şairlerinden: Rıza Tevfik B. Mehmet Akif Ersoy Tevfik Fikret 3'lüsü arasında kaldım, en tercih ettiğim Rıza Tevfik onun İstimdat adında bir şiiri var ama Abdülhamide pişmanlığını dile...
  7. Liberal Kenobi

Okulda oynanan uyutma oyunu tehlikeli mi?

Bugün arkadaşlarla bir oyun oynadık hızlıca nefes alıp veriyoruz sonra boğazımıza bastırıp bayılıyoruz en fazla 5-6 saniye sürüyor ama bu tehlikeli midir?
  8. Liberal Kenobi

Yanlış bir şey mi yaptım?

Arkadaşlar bizim matematik hocamız gittiği için derse farklı bir matematik hocası girdi, bende hocadan hemen sonra girdim bir baktım bizim sınıf hocayı alkışlıyor(makarasına) hocaya da baktım gülümsüyor bende o atmosfere göre hocaya şaka yapmak istedim. Hocaya "hocam sizi çok seviyorum niye...
  9. Liberal Kenobi

Nöbetçi Sorunsalı (saçma konu diyenler gelmeyebilir)

Uyarayım boş konu, saçma konu diyenler lütfen yazmasın. Konuya geçelim. Arkadaşlar haftaya nöbetçiyim. Ama nöbetçiliği paylaşacağım kız zemin katı istiyor bende zemin katı istiyorum. Zemin katın olayı nedir diye soracaksanız orada agalarla muhabbet fln daha iyi oluyor daha güzel oluyor kızda...
  10. Liberal Kenobi

Atatürk Dönemi Çarşaf/Başörtüsü yasak mıydı?

Atatürk Dönemi Çarşaf/Başörtüsü yasak mıydı? Merak etmeye başladım bildikleriniz varsa öğrenmek isterim
  11. Liberal Kenobi

Her hafta yaşadığım dejavu

Her hafta çarşamda günü ilk 2 ders ing. fizik almanca ve son 2 ders de boş sosyal etkinlik ve ben her hafta ulan öğlen gitsem mi eve gitmesem mi diye soruyorum kendime bu sefer gitsem mi gitmesem mi diye soruyorum kendime bıktım her hafta kalsam mı kalmasam mı perşembe matematik quizi var onu...
  12. Liberal Kenobi

Okulda yaşadığım sıkıntılar

Arkadaşlar selam, konuya geçiyorum. Okulda yaşadığım sorunları anlatıyorum, bugün Matematik dersinin sonunda hoca hafta sonuna ödev verdi, bende afalladım ve hocaya "hocam cuma dersimiz yok muydu?x2" sordum ve "yok oğlum" dedi ve azarlamaya başladı neden benim başıma geliyor kafayı yiyeceğim...
  13. Liberal Kenobi

Giydiğim kıyafetlerden utanıyorum

Yarın beden var arkadaşlar, benim sevdiğim siyah eşofmanım var ama arkadaşımda bu kötü gözüküyor olm dedi bende de bi tane daha eşofman var ama o da hafif dar giymeye utaıyorum yarın acaba okula gitmesem mi diye düşünmeye başladım ben aslında vücudumdan da utanıyorum ne yapsam bilemedim
  14. Liberal Kenobi

Hitler Nasıl İktidara geldi?/Nasıl Diktatör oldu?

Arkadaşlar Hitler'in İktidara gelmesinden Diktatör oluşuna kadar olan süreci merak ediyorum
  15. Liberal Kenobi

Okuldan erken gitmek

Beyler matemarik var öğleden sonra ama hoca gelmiyo, son dersde rehberlik var ama hocayı da seviyorum eve mi gitsem gitmesem mi diye düşünüyorum sizce?
  16. Liberal Kenobi

Hem dışarı çıkmak istiyorum hemde istemiyorum

Bugün bir agayla dışarı çıkıcaktık ama hem dışarı çıkmak istiyorum hemde istemiyorum. Nedenlerini söyleyeyim Çıkmak istiyorum evde bunaldım ama dışarısı da sıcak bunalıyorum, hemde üşeniyorum ama çıkmak da gezmekde istiyorum ne yapsam bilemedim
  17. Liberal Kenobi

Aile işlerinden çıkamıyorum.

Arkadaşlar merhaba, normalde bu hafta babamda kalmam gerekiyor ama Annem dedi ki, gelin yarın akşam alayım sizi, kuzenlerinizle birlikte pikniğe gidelim cumartesi akşam da bırakırım dedi. Babama bunu söylediğimde hayır yeter artık hep böyle yapıyor haftaya alsın dedi ama bende düşünüyorum ki...
  18. Liberal Kenobi

10.sınıfa 6 gün önceden başlamak

Arkadaşlar okulların açılmasına 6 gün kaldı ve babam bana yaz tatilinde Doping Hafıza almıştı. Ve hiç yapmamıştım eşşeklik ettim ve gerçekten bir... neyse 6 gün kaldı ve ben doping hafıza yapmazsam ömür boyu affetmem kendimi sizce yarından başlayıp not tutmaya başlasam yine de bişeyler olur mu?
  19. Liberal Kenobi

Instagram Instagram'da takip isteği durumu

Arkadaşlar birine instagramdan yanlışlıkla takip isteği attım hemen geri çektim ona bildirim gider mi?
Top Bottom