Arama sonuçları: *

• Users: Batuw
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Batuw

Günde 100 TL kazanmanın yolu var mıdır ?

harçlık çıkarmak için böyle bir iş var mı mining vs günde 30 TL gibi bir şey bırakıyormuş ekran kartım 1660 çok fazla kasamaz aklınızda bir şey var mı
  2. Batuw

Kendi arşivimi bulma yolum var mı ? MSU

Arkadaşlar güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yazıyor ya orada nelere bakıyorlar önceden benim bakma şansın var mı? Bir sıkıntı yok ama riske atmak istemiyorum
  3. Batuw

Yıllanmış yara için krem önerisi

10 yıllık falan çenemin altında kapanmasını sağlayacak bir krem var mı MSÜ için
  4. Batuw

MSÜ netleriniz nasil ?

Ben 380 puan almışım dho istiyordum geliyor sizin nasil
  5. Batuw

Xmp açınca mavi ekran yeni ram aldım

2133 ve 2400 mhz ramim vardı onları satip 2 tane 3200 mhz ram aldim bu gün öylesine gezerken 2133 mhzde calistiklarini gördüm ve xmp açınca 3200 olduklarını gördüm xmp actiktan sonra mavi ekran yemeye başladım sebep ne olabilir
  6. Batuw

Oyunda islemciden nasıl çok verim alabilirim

Sistemim GTX1660s Ryzen 5 1600 af 2*8 3200 mhz ram M2 ssd Arkadaşlar sistemim bu şekilde rust oynuyorum genelde 50-60 fps arası alıyorum düşük ayarlar 1440*1080 cozunurlukte ekran kartı kullanimi 30-40 işlemci kullanimi 40-50 gibi işlemciden darboğaz var biliyorum ama yukseltcek bütçem yok...
  7. Batuw

Çok oyun oynayinca sizde bulanık görüyor musunuz ?

Arkadaşlar rust oynuyorum bende bazen çok uzun sürüyor bir haftadır günde bazen 12 saat oynuyorum bazen geçiyor bile bu şekilde oyun oynadığım zamanlar görüşüm bulanıyor bırakıp norma yaşamaya başladığımda bir iki güne geçiyor gözlerimde miyop yok astigmat 0.25 ve 0.5 sizde de oluyor mu
  8. Batuw

Boyun düzlüğü MSÜ ye engel mi

Arkadaşlar ortopedik yastık sipariş verdim etkisi olur mu ve boyun duzlugum mü var doktor bir şey demedi de kendim bakarken dikkatimi çekti
  9. Batuw

Bilgisayar kullanarak nasıl para kazanırım

Arkadaşlar çok değil 2/3 k ihtiyacım var bir yol biliyor musunuz acaba ?
  10. Batuw

Bf alternatifi oyun önerisi

Arkadaşlar apexden kötü iletişimden ötürü ban yediğim için tüm ea hesabimdaki oyunlara erisimim kalkti steamden hiç bir ea oyunuma giremiyorum bu yüzden alternatif ww2 online oyun öneriniz var mı
  11. Batuw

MSU nuz nasıl geçti ?

70+ bekliyorum dho istiyodum sizde durumlar nedir arkadaşlar gecmisolsun
  12. Batuw

MSÜ ye girecek arkadaşlara başarılar

Arkadaşlar yarın MSÜ var MSÜ için giren herkese bol şans dilerim o7
  13. Batuw

Rust düşük sistem kullanımı

Sistem Gtx1660 super Ryzen5 1600 AF 16 gb ram Ortalama ikiside yüzde 30/40 da oluyo ve fpsim 50 leri goruyo akıcı olmuyor oyun ne yapmam gerekiyor low ayarlarda oynuyorum eski ekran kartından ötürü düşük grafiklere alıştım:D
  14. Batuw

Boyun düzleşmesini yastık ile duzeltmek

Ortopedik yastık ise yarıyor mu MSÜ istiyorum ondan
  15. Batuw

8 pin girişine 6 pin takmak

Herhangi bir zararı var mı
  16. Batuw

Düşük PSU kullanmak sıkıntı yapar mi ?

Sistem GTX 1660 s Ryzen 5 1600 af 16 gb ram Ssdve hdd Psu 450 watt vento ak sorun yaratır mı yaratirsa hasar verir mi
  17. Batuw

Gtx 1660 superr kaç para verilir/rx470 1000 TL iyi mi ?

Arkadaşlar hiç kullanılmamış kutulu faturalı gtx 1660s 3000 TL 3/4 ay kullanılmış 2500 TL Benim ekran kartım rx470 xfx 4GB ve 1000 TL'ye alıcısı var sizce satıp gtx 1660 almalimiyim
  18. Batuw

MSÜ soruları satılıyor iddiası

Arkadaşım dedi banada gerçeklik payı olabilir mi 3600 dolarmış
  19. Batuw

MSÜ taban puan ne olur ?

DHO için taban puan sizce ne olur tahmininiz var mı?
  20. Batuw

R5 3600 1250 TL normal mi ?

Açıklamasına yeni gibi yazmış fanida varmış hangi testleri yaptirmam gerekir ?
Top Bottom