Arama sonuçları: *

1. JokerAllame

Biz kızla şimdi neyiz?

Sen sevdiğin kızlardan deneyimlisindir hocam öyle bir şey olurse ekspertizin numarasını isterim senden
  2. JokerAllame

Biz kızla şimdi neyiz?

Bak ben hiç öyle düşünmemiştim
  3. JokerAllame

Biz kızla şimdi neyiz?

Yok ya 7 8 kişilik arkadaş grubu var
  4. JokerAllame

Biz kızla şimdi neyiz?

Nasıl yani anlayamadım
  5. JokerAllame

Biz kızla şimdi neyiz?

Bu sene yeni Üniversiteye geçtim 2. haftadan bir kız geldi yanıma oturmak istedi ondan sonra ki gün önümdeydi işte arada sırada bana dönüp sorular falan sordu (ders hakkında değil genel geçer) ondan sonraki hafta bende ondan etkilendiğimi hissettim 1 hafta okula gitmeyeceğimi söyledim oda gel...
  6. JokerAllame

İki bilgisayar arasındaki fiyat farkı neden böyle?

https://www.pt.com.tr/macbook-air-136-inc-m2-8cpu-8gpu-16gb-256gb-uzay-grisi-z15s00120 https://www.pt.com.tr/macbook-air-136-inc-m2-8cpu-8gpu-16gb-256gb-gece-yarisi-z16000102 İkisinin de sadece rengi farklı ama arada ciddi fiyat farkı var bunun sebebi nedir?
  7. JokerAllame

İkisi arasında hangisi daha iyi seçenek?

Depolama beni 2 yıl götürür gibi ondan sonra da taşınabilir ssd alırım tek sıkıntım 8gb yetmez diye korkuyorum
  8. JokerAllame

İkisi arasında hangisi daha iyi seçenek?

Bilgisayar mühendisliği okuyacağım. 1 yıl daha hazırlık var yani asıl programlamaya ortalama 2 3 yıl sonra kullanacağım gibi alacağım bilgisayar beni en az 4-5 yıl götürsün istiyorum (macbook 8gb olanı 2-3 yıla eskir diye korkuyorum) iki seçenek arasında kaldım...
  9. JokerAllame

Kantin fiyatları ve zam

Asgari ücret arttı ne olsun 1 lira mı olsun şükredin yeter artık bu şükürsüzlükten geliyor ne geliyorsa zaten
  10. JokerAllame

Bu iki bellek uyumlu olur mu?

Bunları aynı anakarta taksam bir sorun olur mu?
  11. JokerAllame

MD3 Alınır mı?? Alınmaz mı??

Ekran kartı en azından 1660 olsaydı keşke
  12. JokerAllame

1 yılda sayısal 150k yapılır mı?

TYT netlerin kaç ki? Belki daha iyi yaparsın.
  13. JokerAllame

Konuşanlar'ın Yasaklanma İhtimali ?

Aga "Konuşanları" seven ilgi duyan izler sevmeyen gülmeyen izlemez bu kadar RTÜK de buna karışamaz
  14. JokerAllame

Md3 sistem geliyor acil taktik

Valla ben hiç almayacaktım şansa o gün tam telefonu aldım elime 1dk sonra MD-2 bildirimi gelmişti hatta linkede girmiştim o zaman ekonomik özgürlüğüm olsaydı kesin alırdım. Yani öyle çok kafana takma tüm gün bekleyip gününü öldürüp alamayanda var
  15. JokerAllame

Anneme hediye ne alabilirim?

İphonenu annene verdiğini baban anlarsa baban haklı olarak yanlış anlayabilir. İşte benim verdiğim hediyeyi vermiş yada annenin aldığını falan düşünebilir olaya baban açısından da bakmalısın. Bence en mantıklısı senin kini annene babanın vereceği hediyeyi de kendin alman
  16. JokerAllame

Yardım 13,80 Seviyesinden Dolar Alınır mı?

Valla kuzenim 7 iken almıştı bende şimdi alma çok arttı gene 5 lira olur demiştim beni dinlememişti iyi ki de dinlememiş şimdi çocuğun parası 2 kat arttı zaman fark etmeksizin almak lazım YTD
  17. JokerAllame

Barış Özcan hakkında düşünceleriniz?

Youtube'un belki de dahisi değildir ama iyi bir araştırmacılarından biridir kendisi
  18. JokerAllame

Sadece Dolar Değil Türk Lirası Japon Para Birimi Karşısında da Değer Kaybetti

Arkadaşım kafanız mı iyi dolar euro artmıyor türk lirası değer kaybediyor
  19. JokerAllame

TELEFONDA KULLANDIĞINIZ ARKA PLANI PAYLAŞIN

Sherloca da öyle demiştin
Top Bottom