Arama sonuçları: *

1. Negatif

5000 TL Bu pc değermi?

BIOSTAR Anakart markası gerçekten kalitelidir. Inno3D ye kötü diyenleride kafana takma çok kötü bir marka kesinlikle değil. Fakat Ekran kartının oynayacağın oyunu bilemem fakat yetersiz kalacağını düşünüyorum. Çoğu oyun güncelleniyor.
  2. Negatif

Yardım 16 GB RAM 7.95 GB Kullanılabilir gözüküyor

Onu yaparken Stok fana yapışmış işlemci çıkarmaya çalışırken 2 tane pin yamuldu düzelttim ama yok düzelmedi.
  3. Negatif

Bios'da 8192 gözüküyor. Fakat 8GB DIMMA1 8GB DIMMB1 olarak ikisinide okumuş gibi gösteriyor çok karışık anlam veremiyorum.
  4. Negatif

RAMleri ayrı almadım 8+8 dedim yukarıda kutuda geldi fakat yok daha önce böyle bir sorunum yoktu formattan sonra böyle oldu.
  5. Negatif

Cidden çözülmüyor formatta attım tekrarda BIOSda 8192 yazıyor ne değişecek. 1602399834 MSConfig ayarı ayarlı dedim dostum zaten ama çözülmüyor.
  6. Negatif

BIOSum Güncel az önce CMOS sıfırladım fakat yok arkadaş düzelmiyor. İşlemci fanını gevşettim. CMOS Sıfırladım RAM yerini değiştirdim. 2 RAMi ayrı ayrı takıp çalıştığını onayladım. BIOSu Defaulta çektim. BIOSu güncelledim. Msconfig formattan sonra otomatik ayarlı geliyor tikler kapalı. dxdiagda...
  7. Negatif

Halen yardımlarınızı bekliyorum.
  8. Negatif

R5 3600 darboğaz (bottleneck)

Sistemin diğer parçalarınıda yazarmısın. Ben RAM yüzünden darboğaz yiyorum mesela 120 FPS aldığım Cod Warzonede 70-80 FPS alıyorum maalesef. Diğer parçalarıda yazarsan bir çözüm uydurabiliriz.
  9. Negatif

Technic launcher virüssüz orjinal Premium ile girelen yer burası mı?

Evet dostum uzatmanın alemi yok kendi imzalı sitesi burası.
  10. Negatif

(OYLAMA) Hangi 1660S daha iyi

Mecburi olarak bu markaları kullanacaksanız Palit daha kalitelidir üstüne OC desteği sunmuş. Ayriyetten tabii ki farklı marka alabilecekseniz Gigabyte, Asus, MSI gibi markalara yönlenmelisiniz ki bütçeniz var ise kesinlikle biraz üstüne koyup RTX 2060 almalısınız.
  11. Negatif

Technic launcher virüssüz orjinal Premium ile girelen yer burası mı?

Kendi sitesi burası taratmana gerek yok İmzalıdır problem olmaz.
  12. Negatif

aylık 80 tl en iyi internet hangisi?

Şuan ciddi anlamda bu hızı alıyorum.
  13. Negatif

Yardım arkadaşlar yeni ram aldım ve ramler 3000mhz fakat benim pcye takınca 2400mhz oluyor

A-XMP İle işin yok zaten XMPnin işe yaramadığını söylemişsin Manuel olarak DRAM Frequency ayarlarmısın.
  14. Negatif

Yardım arkadaşlar yeni ram aldım ve ramler 3000mhz fakat benim pcye takınca 2400mhz oluyor

BIOS ekranında Advanced Moduna gir OC kısmına tıkla.
  15. Negatif

750-850 TL Ye Kadar Koltuk Önerisi

Rahatlık konusunda bir problem yok fakat Terleme yaz aylarında az da olsa oluyor bulunduğun konuma göre değişkenlik gösterebilir İstanbulda yaz aylarında az da olsa sorun yaşatmıyor değil fakat bu Koltukların arasından en iyisi XFly ürünü olacağını düşünüyorum diğerlerinin hem rahatlığı hem de...
  16. Negatif

XMP ile olmuyorsa Manuel ayarlamayı dene.
  17. Negatif

Bu Ramın Fiyatı İyimidir?

Kral CPU sökme takma işine giremem 70 TL Pinleri yamulttum fakat nedeni Stok fanın işlemciye yapışmasıydı tekrar yapamam.
  18. Negatif

Son BIOS güncellemesini yaptınmı. https://tr.msi.com/Motherboard/support/H310M-PRO-VD-PLUS#down-bios
  19. Negatif

Şuan kullandığım koltuk XFly 1 Yıllık kullanımda hiçbir problem yaşamadım. BU SİTEDEN BU MODELİ ALMIŞTIM.
  20. Negatif

XFly den memnun kalacağını düşünüyorum.
Top Bottom