Arama sonuçları: *

1. Kemal Atabay

Yardım Kulaklığa iletilen sesin sesli sohbet esnasında karşı tarafa gitmesi..

dostum merhaba bu sorunu bende yaşadım ama bir çözümü maalesef yok bu yazılımsal bi sorun değil kulaklık arızalı ben tamir için gönderdim fakat tamir edilemeyeceği için iade ile uğraşıyorum garantisi bitmeden iade et derim
  2. Kemal Atabay

Gtx 1650 SUPER ısınma ve drop sorunu

Öncelikle merhaba sistemi toplayalı yaklaşık 1 sene oluyor başlarda çok falza sorun olmuyordu fakat aşırı ısınmaya başladı fortnite da 86 derece gördüm.Çok fazla drop giriyor heryere baktım fakat bi çözüm göremedim ekran kartım gigabyte gtx 1650 super tek fanlı model belki ısınma sorunu tek fan...
  3. Kemal Atabay

Razer Kraken x bilgisayar sesi alma sorunu

Öncelikle Merhabalar yaklaşık 4-5 hafta önce kulaklığım bozuldu ve Razer kraken x aldım önceki kulaklığımda bilgisayarın sesini alma gibi bir sorun yoktu razer kulaklığa geçtiğimde izlediğim videonun sesi olsun oynadığım oyunun sesi olsun bilgisayardan gelen her sesi karşı tarafada iletiyor...
  4. Kemal Atabay

GTX 1650 SUPER FORTNİTE FPS SORUNU

birazdaha eski sürücüleri indirip deneyeceğim eğer sorun ortadan kalkarsa bildiririm şimdiden çok teşekkürler
  5. Kemal Atabay

bu benim furmark testim acaba normalmi ? pek anlamıyorum da.
  6. Kemal Atabay

maalesef bi fark olmadı başka ne çözüm önerirsiniz
  7. Kemal Atabay

normalde başka insanlar en düşük ayarlarda 200 fps altına düşmüyor onu eklemeyi unutmuşum
  8. Kemal Atabay

sistemimde bi fps sorunu var fortnite da 100-150 fps alıyordum 8 gb Ram vardı bi 8 daha alıp 3000Mhz e çektim fakat çok bi fark olmadı yardımcı olabilirmisiniz normalde en az 200 fps almam lazım en düşük ayarlarda driverlarım güncel (BİOS hariç) parçalar:ryzen 5 2600x gigabyte b450 m s2h...
Top Bottom