Arama sonuçları: *

• Users: Furknaykc
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Furknaykc

Sokaktaki Ekli Elektrik Tellerini Yenileme?

Uzun zaman önce evimin dibindeki elektrik telleri kopmuştu ve TEDAŞ gelip bağlamıştı. Ancak sokaktaki teller ek üstüne ek ile bağlanmış durumda. Bu elektrik parazitlenmesi ve bilgisayar gecikmeleriyle ilgili bir sorun yaratabilir diye düşünüyorum. Yıllardır bu elektriksel gecikmeyi çözemedim...
  2. Furknaykc

Acer Nitro Predator Helios Intel Core i9 13900HX Rtx 4080 Alınır mı ?

Acer Nitro Predator Helios Intel Core i9 13900HX 32 GB 1 Tb SSD Rtx 4080 - 12 GB Freedos 16" Wqxga (2560 x 1600) 240Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QJSEY.001 Bu laptopu almayı düşünüyorum alınır mı ? EPEY LİNK
  3. Furknaykc

MAX 70k Laptop Gaming Laptop Önerisi ? :D

70K Limitim var gaming laptop arıyorum yardımcı olabilir misiniz ? 1707774502 Ne çok laptop var ya secemiyorum çok zorluyor
  4. Furknaykc

Yardım Öğrenci İndirimi İle 9499 TL Laptop önerisi ?

Klasik öğrenci kullanımı için alacağım oyun felan oynamıyorum önerebileceğiniz laptop olursa çok sevinirim. Allta bi kaç laptop buldum bu laptoplardan daha üstünü ve güzeli varsa yorumlarınızı bekliyorum...
  5. Furknaykc

Çözüldü✓ İşlemci Yükseltmesi Tercihim Hangisi Olmalı?

Elimde i5 12400f Rtx 3070 li sistem mevcut işlemci yükseltmek istiyorum. İslemcimi ikinci elden satıp üstüne de 3 4 bin civarı bir para koyup yeni bir işlemci almak istiyorum tavsiyeniz var mı ?
  6. Furknaykc

Rgb 3pin kablosunu anakarttaki rgb header 4pine nasıl bağlayabilirim ?

Elimde Sıvı soğutma mevcut ama argb bağlayamadım pinleri 3pin anakarttaki rgb header 4 pin. Rgb 3pin kablosunu anakarttaki rgb header 4pine nasıl bağlayabilirim ? 1703536727 Konuyu yanlış yere açtım :/// sorry
  7. Furknaykc

Gm 21 Pro Android 11 Sistem Güncellemesi nasıl kapatılır ?

General Mobile 21 Pro cihazımı kullanıyordum ve Android 11 yüklüydü. Cihazı güzelce kullanıyordum, ancak Android 12 güncellemesi geldiğinde güncelledim. Güncelleme sonrasında bataryamın hızla tükendiğini fark ettim. Şarj aletim bozuldu diyerekten şarj aletini değiştirmeme rağmen sorun devam...
  8. Furknaykc

İsrail Ürünlerini Neden Boykot Ediyorum -İnsan Hakları ve Adalet İçin Bir Duruş

Giriş: Filistin ve İsrail arasındaki uzun süreli çatışma, insan hakları ihlalleri ve sivil kayıplarla birlikte devam ediyor. Bu çerçevede, İsrail ürünlerine yönelik bir boykot, bireylerin bu duruma dikkat çekme ve adalet talep etme şekli olarak öne çıkıyor. Anahtar Nedenler: 1. İnsan Hakları...
  9. Furknaykc

Asus Dual RTX3070 V2 OC 8GB Isı Değerleri Nasıl?

Konu başlığında belirttiğim gibi Asus Dual RTX3070 V2 OC 8GB Isı Değerleri Nasıl? Not: (Kapalı Kasa) (Başlangıç ısısı 54 göstermesi bir tekrar test yapılmasından dolayı)
  10. Furknaykc

Hangi Monitörü Almaliyim Casper vs AOC

Arkadaşlar merhaba Hepsiburada limiti ile alışveriş yaptığım için belirli ürünleri alabiliyorum aşağıda belirttiğim linklerden sizce beni üzmeyecek olan hangisi ...
  11. Furknaykc

Yakın zamanda YouTube özel sistem çıkar mı ?

Arkadaşlar merhaba 18k bütçem var 4060 li sistem istiyorum yakın zamanda uygun fiyatli butcemin altına çıkma ihtimali olan sistemler gelir mi ?
  12. Furknaykc

25k Bütce ile Toplama bilgisayar kasası önerisi ?

25k civarı bütcem var bu seviyede sistem arıyorum hazır sistem olur parça parça olur önerilerinizi beklerim.. Sıvı soğutma için, 1-2 k fazla verebilirim
  13. Furknaykc

🔥İndirim Kingston KC3000 1tb 1.864,78+96 TL KARGO (1.934,41 TL)

Kingston KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD - Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için yüksek performanslı bellek -SKC3000S/1024G Siyah 1024GB Fiyatı uygun olduğunu düşünüyorum. LİNK: KC3000 Amazon Akakçe Link: Akakçe KC3000
  14. Furknaykc

Yardım Bios ayarlarindan oyunlarda klavye gecikmesi azaltma normal mi ?

Klavye ile Rocket league oynuyorum, şöyle bir sorun var daha önce oyunu oynarken bios ayarlarından fast boot ve güvenli boot kapatmadan arabayı sürerken klavyemde aşırı gecikme oluyordu yani şöyle sağa sola dönerken sanki kağnı ceviriyordum bazen bastığım tuşu bıraktığımda 1 saniyelik gecikmeyi...
  15. Furknaykc

Yardım Motorlu taşıtlar vergisi ödediğim halde gözüküyor sebebi nedir ?

İki saat önce motorlu taşıtlar vergisini e devlet yoluyla ödedim ve borç hala gözüküyor muayenesi için sıra alamıyoruz sebebi nedir sizce ?
  16. Furknaykc

🔥İndirim Patriot P300 M.2 1TB 899 TL+ 178,28 ithalat ücreti 1077,78 TL

Patriot P300 M.2 PCIe Gen Power Consumption SSD P300P1TBM28 Fiyatı muadillerine göre çok iyi gibi geldi bana hatam varsa düzeltin. Amazon M.2 LİNK Akakçe de 1550 TL : Link Akakçe Amazon Link M.2
  17. Furknaykc

Öneri 2.5 - 3k Gen4 m.2 1tb ssd önerisi ?

Yüksek hızlı, bütçem maksimum 3k dramli m.2 SSD önerilerinize açığım yardımcı olursanız çok sevinirim😊
  18. Furknaykc

i5 12400F işlemciye anakart önerisi ?

Başlıkta belirttiğim gibi i5 12400f islemcime anakart arıyorum elimdeki ramlar ddr4 3600mhz Max bütçe: 3k yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
  19. Furknaykc

Yardım DSL Kablosu hakkında yardım ?

Kablom dışarıdan yani telefon direğinden geldiği için 3 senelik kullanımımin sonunda çürüdügunu ve içinin gözüktüğünü farkettim bu yüzden kabloyu değiştirmek istiyorum onerebileceğiniz 50m veya 20m 30m uzunluğunda dsl kablo var mı ? İnternetim Turknet 100mbps VDSL.
  20. Furknaykc

Yardım Max 9000 TL ekran kartı önerisi (AMD OLMASİN)

Bahsettiğim ekran kartı alınır mı ? haricinde alabileceğim güzel bir ekran kartı ne olabilir ? https://www.sinerji.gen.tr/inno3d-geforce-rtx-3060-twin-x2-12g-12gb-gddr6-192-bit-ekran-karti-p-44302?utm_campaign=akakce&v=1.82.4
Top Bottom