Arama sonuçları: *

• Users: atachu
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. atachu

bilgisayarı sıfırladım benimle birlikte başka bir bilgisayarda sıfırlandı

arkadaşlar bilgisayarı windows üzerinden formatladım. formatladıktan sonra abimin bilgisayarıda benimkiyle birlikte sıfırlandı. sanırım aynı windows hesabı oldugu için. geri getirme şansımız varmı
  2. atachu

phasmaphobia oynamak isteyen ?

phasmayı bana öğretecek beraber oynayacak birisi var mı kütüphanemde duruyor uzun süredir ama hiç adam akıllı oynamaya fırsatım olmadı
  3. atachu

Yardım bir diskteki depolama alanının bir kısmını başka bir diske aktarmak istiyorum

Arkadaşlar 250gb ssd min 50 gb kadarı sadece windowsa ait olan C diski. Oyunlar için kullandığım ssd nin kalan kısmı ise A diski. C diskim sürekli dolduğundan ve boşaltmaktan bıktığımdan A diskinin bir kısmını C ye aktarmak istiyorum. Dediğim gibi iksiide aynı disk sadece farklı bölümler. Nasıl...
  4. atachu

sons of the forrest oynayacak kişi arıyourm

oyunu olmayanlara crackli bi şekilde nasıl online oynayacağını anlatabilirim özelden.
  5. atachu

adblock çalışmıyor??

adblock geçen gün birden çalışmamaya başladı. bir tane dahauzantı ekledim ve çözüme ulaşamadım adblockta bir sorun mu var ?
  6. atachu

Öneri Korku Oyunun Önerir Misiniz

Resident evil serisnden 7 8 2 ve 3 ü oynadım aşırı seviytorum outlastları oynadım. bu şekilde envai oyun oynadım ve hala açlığım sürüyor şöyle güzel beni gericek korku oyunu önerir misiniz. survival tarzı istemiyorum forest tarzı
  7. atachu

nike siparişimi takip edemiyorum

arkadaşlar bugün öğle vaktine kadar takip edebildiğim nike siparişini şehrime geldi bildiriminden sonra takip edememeye başladım. nike ın kendi resmi sitesinden satın aldım ve uygulama veya siteden takip etmeye çalıştığımda resource not found diyor. endişelenmeli miyim ?
  8. atachu

Nike sitesinden alınanlar gümrükten mi geçiyor ?

arkadaşlar nike sitesinden ayakkabı alacğım ama ödeme kısmında Bu, gümrükten çekme işlemi gerektiren uluslararası bir gönderidir şeklinde bir ibare var. sepetteki fiyattan farklı bir fiyat mı ödeyeceğim ? gümrük vergisi verecek miyim
  9. atachu

kyk kredisi çıktı şimdi ne yapmam gerek ?

arkadaşlar kyk kredisi çıktı ve krediyi almak istiyorum şu andan itibaren ne yapmam gerekiyor ?
  10. atachu

androidden iphoneye geçeceğim yardımcı olur musunuz (veri aktarma)

arkadaşlar kendi android telefonum ile annemin iphonesini değiştiricem rehber ve galeriyi birbirine aktarabilir miyim ?
  11. atachu

lol prime hakkında.

arkdaşlar bi hesaptan lol hesabıma prime kapsülünü aldım. bağlantıyı kesip başka amazon hesabı bağlasam ondanda kapsül alabilir miyim
  12. atachu

ephiphone sg special alınır mı ?

arkadaşlar gitarın alınabilecek güzel bir gitar olduğunu biliyorum ama satan arkadaş bi tık ucuza sattığından işkilleniyorum 2750 TL fiyatı var ama telleri değişmeli ve temizlenmeli. sizce alınır mı ?
  13. atachu

Öneri yarış oyunu önerisi istiyorum

arkadaşlar f1 oynamaktan sıkıldım başka bir oyun arıyorum f1 tarzı gerçekçi pist araçlarıyla yarıştığımız bi oyun istiyorum böyle gt veya le mans araçlarıyla vs
  14. atachu

Öneri kulakiçi bluethoot kulaklık önerisi

bütçe 400 arkadaşlar üstüne çıkamam şimdiden teşekkürler
  15. atachu

orijinal air jordan nereden alabilirim ?

soru yokarda arkadaşlar air jordan almak istiyorum fiziksel olarak veya sanaldan nereden bakabilirim
  16. atachu

Öneri 400 TL klavye ve mouse önerisi

idareten bir şeyler lazım abim oyun oynayacak ışık mekanik hiç bi şeye gerek yok sağlam kaliteli olsun yeterli teşekkrüler şimdiden
  17. atachu

10 Bin TL Bütçe Ile Hazır Sistem Önerisi

arkadaşlar abime pc alacağız toplama almakla uğraşmak istemiyoruz yayıncıların hazır sistemlerinden birini alacağız büyük ihtimal o yzüden lütfen topla demeyin. gtx 1650 li 16 gb ramli veya rx570 li bir pc düşünüyoruz şuanlık kafamızda elraen parva var. hani abim zaten oyunda ha 60 fps almışım...
  18. atachu

x360c direkt kapanıyor

arkadaşlar gamepad emülatörü indirdim x360c ama açtığım gibi kapanıyor yönetici olarak çalışitırsamda olmuyor ne yapmam gerekiyor ?
  19. atachu

izmirdeki araba aşıklarının dikkatine

arkadaşlar karşıyaka taraflarında bi kaç gündür nissan 350z ile beraber SUPRA dolaşıyor ilgililere duyurulur bugün çok saçma bir yerde karşımıza çıkıp kalkış yaptılar 1642536891 dışardayken gözünüzü dört açın
  20. atachu

harley bot önerir misiniz

harley davidson bot arıyorum sizin hoşunuza giden harley modelleri var mı ? kafamdakiler şunlar https://www.hepsiburada.com/harley-davidson-gibson-kadin-unisex-deri-bot-025g100109-siyah-nubuk-39-p-HBV000013CITH...
Top Bottom