Arama sonuçları: *

1. A

Gitarımın Mi teli habure kopuyor sürekli

gibson les paul standart evet eskı bı gıtar baya cıkarmaya calısırken sapı kırılmıstı ondan sonra yaptırdık yaptırdıktan sonra boyle olmaya basladı taksımde bı luthiere goturucem
  2. A

Gitarımın Mi teli habure kopuyor sürekli

Gitarımın sapı kırılmıştı bir kez yaptırdıktan sonra mi telini başka seslere akort etmek istediğimde ediyorum fakat tekrar mi ye almak istediğimde habure mi teli kopuyor burgu kısmından burgunun da gorunurde bır sıkıntısının oldugunu gormuyorum acaba neden olabılır
  3. A

İşlemcim boşta 70*80 derece oluyor

dogru yaptıgıma emınım bılgısayarcıya goturdugumde de sogutucuyla alakalı bır sıkıntı oldugunu soylemisti 1646762705 boşta 90 dereceye de çıktığını gördüm 10 dakika önce 1646762870 .
  4. A

Sıfırladım ama hala aynı. Kesinlikle onla alakalı bir sıkıntı mıdır yoksa başka bir şey olabilir mi 1646761625 Anladım ne tavsiye edersiniz sıvı sogutma olarak ?
  5. A

Merhabalar. Bilgisayarımın fan ayarlarını yapmak isterken işlemcimin boşta 70 hatta 80 derecelere çıktığını fark ettim. Sebebi ne olabilir ? Sıvı soğutmayla alakalı bir problem midir anlamadım. İşlemci amd 3700x-Sıvı soğutmam MSI MAG CORE Lıquıd 360r.
  6. A

CPU Over temparature error

Bilgisayarımı macun değiştirtmek için bir kez bilgisayarcıya götürdüm, sonra bu uyarıyı aldım.Ondan sonra macunu tam sürmedigini yeniden sürmesini rica ettim ama kendisi bunla alakalı bir sıkıntı olmadıgını sıvı sogutmamda her hangi bir sıkıntı oldugunu,içine hava kaçmış olabilceğini ya da...
  7. A

İşlemcim boşta 70 derece gözüküyor

normal wındowsta %30 da şu an 70*80 dereceleri goruyor
  8. A

İşlemcim boşta 70 derece gözüküyor

Merhabalar. Bilgisayarımın fan ayarlarını yapmak isterken işlemcimin boşta 70 hatta 80 derecelere çıktığını fark ettim. Sebebi ne olabilir ? Macunu 1 senedir değişmedi ondan kaynaklı olabilir mi ? Yoksa Sıvı soğutmayla alakalı bir problem midir anlamadım. İşlemci amd 3700x-Sıvı soğutmam MSI MAG...
  9. A

İphone 12 ön kamera bulanık gibi geliyor

evet düzeldi 5 sürüm gerideymiş 14.2.1 den 14.7.1 e geçiş yaptım
  10. A

bir yazılım güncellemesini yapmamışım ondam dolayı olabilir mi 1628451602 şu anda onu yapıyorum
  11. A

yok hep denedim onu😄
  12. A

çok fazla bulanık çekiyor karanlıkta yüzümdeki detaylar da belli olmuyor sanki efekt kullanıpmamış gibi 1628450802 halla halla belki yazılımdan dolayıdır 1628450872 evet ttecin kaliteli bir koruyucusunu taktırdım alfıgım yerdeki camdandir dolayı dedim ama yine aynı fark etmedi 1628450928 şu...
  13. A

telefonumu alalı 2 gün oldu fakat ön kameramın eski telefonuma gore ( 8 plus ) daha kötü çektiğini fark ettim yazılımsal bir sorun mudur yoksa teknik bir sorun mudur ?
  14. A

ekran kartımı nasıl daha iyi sogutabiliriö

kasamın ön tarafında 360mm lik sıvı soğutma var üst tarafındaki 2 fan ise içeri dogru üflüyor ekran kartını sogutmak için ama egzoz fan dışarı doğru üflediğinden dolayı ekran kartına giden havayı azaltıyor, nasıl takmalıyım ki ekran kartına dogru düzgün hava gidebilir yardımcı olursanız sevinirim
  15. A

internetim açıkken whatsappım kapalı olsun

her zaman kullandığım bir uygulama ve her bildirimi kaparsam sorun olcağını düşünüyorum 1620829181 telefonum ios android degil nasıl durdurulur bilmiyorum
  16. A

internetim açıkken whatsappım kapalı olsun

internetim açıkken whatsapptan çok fazla mesaj geliyor bunu engellemek için bunu yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ios telefon kullanıyorum
  17. A

çok yalan söylüyorum

deme dedigi şeyleri diyorum
  18. A

çok yalan söylüyorum

olabilir kendimi hep haklı görüyorum ama birileri anlatınca haskız olduğumu anlıyorum 1619206978 öyle sözler değil nasıl diyeyim ki söz bir daha yapmayacığım gibi
  19. A

çok yalan söylüyorum

eskiden böyle biri değildim kendimde bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ama sürekli aynı şeyi yapıyorum 1619205705 olabilir
  20. A

çok yalan söylüyorum

mantıklı
Top Bottom