Arama sonuçları: *

1. M

Monitör Öneri ve Tavsiye

1800-1900 maksimum
  2. M

Monitör Öneri ve Tavsiye

Açılımı biliyorum da hani sebep veya teknoloji olarak açıklamanızı rica etmiştim 😊
  3. M

Monitör Öneri ve Tavsiye

Şöyle ki zaten vatandan piksel testi yaptırarak almayı planlıyorum, sana mı kötü denk geldi,asus sorunsuz diye duymuştum her yerde
  4. M

Monitör Öneri ve Tavsiye

DP al derken hocam tam anlayamadım ,ilk kez monitör alacağım,daha basit açıklarsan çok memnun olurum 😊
  5. M

Monitör Öneri ve Tavsiye

Merhaba arkadaşlar, son bileşen olarak monitör alacağım, değerli görüş ve fikirlerinizi rica ediyorum. *IPS -VA panel arasında ciddi farklar görür müyüm? *DP-HDMI kablo,öncelikli hangisinin olması şart olur? Linkteki ürünler arasından tavsiyelerini ve sebeplerini rica ediyorum,teşekkürler...
  6. M

Hangi toplama sistem parçalarını önerirsiniz?

Merhaba arkadaşlar, ekran kartı hariç kalan parçaları toplamaya gayret ediyorum, maksimum 5.5k gibi bir bütçem var,hem güvenilirlik hem fiyat/performans hem hızlı/sorunsuz alışveriş adına hangilerini önerirsiniz, tavsiyelerinizi rica ediyorum. Ekran kartı : MSİ GeForce RTX 2060Super Not ...
  7. M

Sistem Karşılaştırma ve Tavsiye

Anladım teşekkür ederim peki belirttiğim gibi İnventus’un hazır sistemlerde kutuları göndermemesi bir sorun teşkil eder mi?
  8. M

Geri dönüş için teşekkür ederim, neye dayanarak önerdiğini rica etsem paylaşır mısın ve diğer sorduklarım hakkındaki düşüncelerini de paylaşma imkanın varsa minnettar olurum,sağolasın.
  9. M

Sevgili arkadaşlar merhaba, öncelikle bir süredir birçok konu açıyorum, fiyat değişkenlikleri ve kararsızlık gibi etkenler dolayısı ile anlayış gösteren ve geri dönüş sağlayanlara teşekkür ederim. Oyun odaklı sistem toplama gayreti içerisindeyim ancak hala harekete geçemedim, birçok...
  10. M

8.500 TL Sistem Öneri

Dostum ben de bu hazır sistem için olumlu şeyler duymadım, sorunlu parçalar bulunuyor, ve cidden bu bütçeye 2060S zorlanır diye düşünüyorum tecrübe sahibi olmasam da 😊
  11. M

8.500 TL Sistem Öneri

Geri dönüş için teşekkür ederim,bütçenin üzerinde ve Windforce modellerinin epey ısındığı söyleniyor, ve psu hakkında düşünceniz nedir?
  12. M

8.500 TL Sistem Öneri

Sağolasın dostum fakat ekran kartı 2060 veya 2060S zorlanır diye düşünüyorum bu bütçeye, bir de RAM MHz değeri düşük, SSD soru işareti, yine de teşekkür ederim
  13. M

8.500 TL Sistem Öneri

Merhaba arkadaşlar, fiyatlar günden güne değişkenlik gösteriyor, birkaç haftadır beklettiğim bazı toplama sistemler en az 600-800 TL arttı, ne yapacağımızı şaşırdık, belirttiğim bütçede oyun için 8.5k hazır sistem veyahut toplama(tek bir yerden,montajlı) önerilerinizi rica ediyorum. Teşekkürler.
  14. M

8.8K Toplama Sistem Değerlendirme

Bilgilendirme için teşekkür ederim, fakat oc falan anladığım işler değil pek yapacağımı da sanmıyorum
  15. M

Yakın zamanda hayır ancak 2-3 yıl içerisinde yaparım
  16. M

300 lira gibi bir fark oluyor, RAM MHz kullanım değeri direk düşüyor, çekirdek sayısı keza öyle,ileride sistemi güçlendirme şansıda zorlaşıyor,yine de öneriyor musunuz 😊
  17. M

Yok hayır, zaman zaman basit tarzda office gibi şeylerde kullanabilirim. 1603837669 Mantıklı olabilir fakat tek siteden toplamam gerekiyor montaj bilgim yok,o yüzden daha pahalıya geliyor.
  18. M

Ömrü billah oyun değil ancak %90 oyun içerikli kullanacağım,yine de önerir misin.
  19. M

Müsait vaktinizde bahsettiğiniz şekilde toplayıp, paylaşabilirseniz minnettar olurum, olmaz ise de geri dönüş için teşekkür ederim.
  20. M

Merhaba arkadaşlar, Şöyle bir sistem topladım,fikir ve düşüncelerinizi rica ediyorum,bütçeyi daha aşağıya çekebilecek önerilere de açığım,teşekkürler. https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/NUNJEAH3
Top Bottom