Arama sonuçları: *

1. Y

Yardım Usb Hublar Hakkında Yardım

Arkadaşlar iyi akşamlar. Kullandigim klavye/ mouse 1 ms oldugundan bi de ek dinamik mikrofon kullandigimdan usb ler yetmiyor. Usb hub almam lazim fakat usb hublar bu dedigim gaming özelliklerde performans kaybi yasatir mi? Type C uçlu mu Usb uçlu mu alınmali? Mesela anakarttan gelen laptop...
  2. Y

Öneri 2000-3000 TL mikrofon önerileri Fifine

Arkadaşlar ortalama işte kullanabileceğim oyunlar ve videolar için mikrofon lazım bu fifine markasının ürünlerini çok beğeniyorum testlerini hangisini önerirsiniz. Fifine AM8 - 2900 TL Fifine A6V - 2140 TL Fifine A8 - 2900 TL Bunlar TR fiyatları eğer önerirseniz aliexpress üzerinden daha...
  3. Y

Ekranın rengarenk karelerle dolması

Ayda 1 filna karşılaşıyorum inş sıklığı filan artmaz yada çözümünü bulurumda 1 yıl daha götürür üniye geçince yenileyeceğim
  4. Y

Çıkarıp yeniden takmış olabilirim emin değilim ama harici güç kablosu istemiyor yani kablolamayla uğraşmadım
  5. Y

Konuyu düzenledim gtx 750 ti
  6. Y

Üstteki fotoğraftada görüldüğü gibi son 2-3 aydır max ayda 1 başıma geldi bu neyden kaynaklanmış olabilir ben ekran kartı düşünüyorum. Bu arada bu olay olduğunda res attığımda diğer cihazları görmesine rağmen mouseyi belli bir süre görmüyor. Sistem Özellikleri: İşlemci: Intel® Core™ i3-6098P...
  7. Y

Yardım TUF Gaming VG24VQ Ghosting Sorunu İçin En İyi Ayarlar ?

Ben pek monitörlerden anlamıyorum forumda bir arkadaşın incelemesi mevcut fakat bende normal ayarlaında bile çok fazla ghosting sorunu var
  8. Y

Yardım TUF Gaming VG24VQ Ghosting Sorunu İçin En İyi Ayarlar ?

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi TUF Gaming VG24VQ modelini kullanıyorum fakat 1ms yi bana tam olarak yansıtamıyor hatta eski monitörümle nerdeyse aynı bunun sebebi MPRT değerinin 1ms olup GTG değerinin yüksek olması mıdır ayrıca en büyük sorunum asıl konuyu açma amacım ghosting sorunu...
  9. Y

Yardım CS:GO Rekabetçi anormal ping değerleri

Vallaha bende anlamadım ben normalde 60 pingin üstüne çıkmazdım 380-400 leri görünce şaşırdım netide değişmedim diğer oyunlarda da sıkıntı yok frankfurt ta serveri olan diğer oyunlar vs. ama nedense cs de frankfurta aramda 340 ping var
  10. Y

Yardım CS:GO Rekabetçi anormal ping değerleri

Arkadaşlar geçen aylara kadar cs go da hiçbir sıkıntı çekmeden 50 ping değerlerinde oyunumu oynuyordum şuan ise sadece rekabetçi girdiğimde ping değerlerin 400-500 oluyor başka oyunlarda R6, Arma 3, Valo (hepsi farklı server içinde geçerli) sıkıntı yaşamıyorum NOT : Kabul edilebilir ping değeri...
  11. Y

Yardım VA Panel Monitörde İdeal FPS Modu Ayarı

İyi günler ASUS TUF GAMING VG24VQ modelini kullanıyorum ayarlar kısmında Trace Free : 0 ile 100 arası değer giriliyor ELMB : Kapalı - Standart - Turbo değerleri veriliyor Ayarları var 2 si aynı anda açılmıyor bu ayarların benim fps oyunlarında en iyi performansı vermesi için hangisini hangi...
  12. Y

Öneri 3 Monitör Arasında Kararsız Kaldım (VG24VQ-C24G2AE-G241)

Arkadaşlar böyle konular açılmış fakat düzensiz ve kafa karıştırıcıydı düzenli olarak herkesin kafasındaki sorunu gidermekti amacım şuanda Asus Tuf olanı sipariş verdim önerileriniz için teşekkürler ankette %60 oranda TUF çıktı
  13. Y

Öneri 3 Monitör Arasında Kararsız Kaldım (VG24VQ-C24G2AE-G241)

Arkadaşlar bu indirim günlerinde monitör almayı düşünüyorum hepsi aynı fiyat nerdeyse bu 3 tanesi arasında kararsız kaldım bir öneriniz kullanıcı yorumunuz varsa iletirseniz eğer çok sevinirim. AOC 23.6" C24G2AE 165Hz 1ms MSI 23.8" OPTIX G241 144Hz 1ms Asus Tuf Gaming VG24VQ 144Hz 1ms...
  14. Y

Windows Store 0x80070422 Hatası

Game pass ultimate aldım ama windows store da oyunları yüklemeye çalışırken 0x80070422 hata kodunu vermektedir : Çözüm Olarak: 1-) Windows Update Açıktır Sistem Tamamen Günceldir 2-) Depolama Denetleyicisi Açıktır 3-) Repair Bat Dosyalarını Denedim Çözmedi Bunları önermeyin arkadaşlar hepsini...
  15. Y

Bilgisayardaki bütün driverları güncelleyen güvenilir program önerisi

Arkadaşlar windows için bütün aygıtların sürücülerini tarayıp güncelleyen bir program önerisi istiyorum güvenilir olsun bide çok zorlamayan yani tek amacı bu olan bir program önerisi istiyorum.
  16. Y

Öneri 100-200 TL Bandında oyuncu kulaklığı önerisi

Tronsmart Sono 'nun pek bir türkçe incelemesini bulamadım test videoları vs.
  17. Y

Öneri Kulaklıkta otomatik kafa bandı mı ayarlanabilir kafa bandı mı rahattır?

Arkadaşlar çok merak ettiğim bir konudur bu kulaklıklardaki: Otomatik Ayarlanabilir Sizce bunlardan hangisi daha rahat olacaktır ve kafa,kulak ağrıtmayacaktır ?
  18. Y

Öneri 100-200 TL Bandında oyuncu kulaklığı önerisi

Hocam sizce hangi ürünü almalıyım yada farklı bir öneri var mıdır
  19. Y

Kulaklık tavsiye eder misiniz?

Aynı şekilde bende şuan 200 TL segmentinde ürünarıyordum ve rm k50 selecti buldum mikrofon testide baya iyi geldi tasarımıda sade ama önüne gelen trust blizz öneriyor bütçeyi bi tık aşıp onu mu almalıyım
  20. Y

Hangi kulaklik daha mantıklı

Benimde bütçe 200 TL max şuanlık Rampage RM-K50 Select düşünüyorum hem usb çıkışlı olsun hem mikrofon kalitesi olsun ayrıca tasarımının sadeliği olsun çok hoşuma gitti ama şuanlık tam karar veremedim. Çünkü bu ürününün uzun kullanan kişilerin yorumunu bulamadım
Top Bottom