Arama sonuçları: *

• Users: Ahmedie
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Ekran çözünürlüğüm değişmiyor

Laptopta i3-5005U işlemci ve AMD R5 M330 ekran kartı var oyunlarda veya ana ekranda çözünürlük değişmiyor ne yapmalıyım.
  2. A

Sessiz mouse önerisi

Uygun fiyatlı ve kablosuz sessiz mouse kazım şimdiden teşekkürler
  3. A

240GB SSD CS VALO için yeter mi

240GB James Donkey SSD almayı düşünüyorum sadece LoL VALO CS için yeterli mi? Farklı önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim.
  4. A

Routerı nasıl kurmalıyım

abiler evde ana modemden her odaya hat çekili benim odam modeme uzak olmamasına rağmen çekmiyor. Bende odaya Router kurmak istiyorum birkaç video izledim hepsinde farklı bir şey anlatılıyor yardımcı olur musunuz?
  5. A

Masaüstü PC için usb Wi-Fi adaptörü önerisi

Abiler 150 mbps download alıyorum buna uygun çok pahalı olmayan usb wifi önerir misiniz?
  6. A

Yeni ev için beyaz eşya ve televizyon marka tavsiyesi

Abiler yeni ev aldık eşyaları sıfır bayiden alıcaz beyaz eşya ve televizyon için hangi markalara bakayım
  7. A

Air Play desteklemeyen LG Tv ye nasıl bağlanırım ?

Soru zaten başlıkta var LG Smart Tv ye tableti veya telefonu AirPlay desteklemediği için bağlayamıyorum yardımcı olur musunuz ?
  8. A

Paperlike ekran koruyucu iPencile zarar verir mi ?

Arkadaşlar yaklaşık 1yıldır iPad’imin ekranında paperlike koruyucu var şu sıralar kalemin ucunu aşındırmış gibi geliyor sizce aşındırıyor mu ?
  9. A

Windows 10 ayarlar ve denetim masası silindi

Abiler bilgisayarda ayarlar ve denetim masası silinmiş giremiyorum internetten baktım ama çözüm bulamadım yardım edin lütfen
  10. A

Bilgisayara nasıl check up yaparım

Abiler sa pcye check up yapmak istiyorum o tarz bir program var mı. Bilgisayar sürekli fps drop yiyo googlede bile mavi ekran alıyorum bazen
  11. A

Win 11 sistem sorunları

Arkadaşlar selamlar az önce Win 11 güncellemesi yaptım şuan kullanıyorum fakat arama çubuğundan arama yapamaıyorum ve ya ayarlara girdiğim zaman bir şey yapamıyorum donup kalıyor yardımcı olur musunuz ?
  12. A

Flash distkteki bozuk dosyalar nasıl düzeltilir

Arkadaşlar selamlar elimde flash bellek var içerisinde çocukluk fotoğraflarım var benim için çok önemli. Belleği takınca bir sorun var diyip düzeltmemi istiyor düzeltirsem verilerin silinme ihtimali var mıdır ? bir de taramadan devam edince fotoğrafların çoğunluğu ya açılmıyor yada bozuk...
  13. A

Bilgisayarım sürekli takılıyor

Arkadaşlar bilgisayarım oyun oynarken veya gündelik işlerimi yaparken takılıyor. Bilgisayar açılırken disk testi yapıyor bazen bende bu yüzden HDD testi için Crystal Dist ve HD tune indirdim ikisinde de sorun yok gözüküyor. Daha sonra kasa içerisinden kabloları ve ramleri söküp taktım ama sorun...
  14. A

Sistemim ne kadar eder ?

Dostlar bilgisayarımı satmak istiyorum ne kadar eder ? Özellikler: İşlemci: Ryzen 5 3400G Pro 3,70 GHz Anakart: Biostar A320M Ram: Crucial Ballistix (2×8) 3200MHz Ekran Kartı: APU Hafıza: Seagate Barracuda 1 TB 7200RPM Monitör: Philips 221v8 21.5inch Rampage Handy klavye ve Philips mouse ile...
  15. A

Eski laptopu nasıl hızlandırırım ?

Arkadaşlar selamlar, masaüstü bilgisayar aldım ama bazen laptop yine lazım oluyor. Elimdeki cihazın özellikleri i3-5005U 4GB Ram Radeon R5 M330 500GB HDD. Bu laptopu hızlandırmak için nasıl parçalar eklemeliyim ? Şimdiden teşekkürler.
  16. A

Site interneti için ne almam lazım ?

Arkadaşlar site interneti kullanıyoruz ve kullandığımız cihaz çok eskidi maksimum 200 liraya güzel bir cihaz önerir misiniz ?
  17. A

Windows 10 Süperlite mı Windows 8,1 mi

Arkadaşlar eski bilgisayarım yavaş çalışıyor bende işletim sistemini değiştirmek istiyorum sizce hangisini indirmeliyim ?
  18. A

Klavyede tuş basılı tutunca temassızlık yapıyor

Arkadaşlar Rampage Handy kalvyem var ve bugün w tuşuna basılı tutarken tuş sürekli kesiliyordu. Kkablosunu söküp takınca düzeldi gibi fakat hala arada sorun çıkartıyor ne yapmam lazım ?
  19. A

Mikrofon nasıl patlatılır ?

Arkadaşlar mikrofonumu heumrage gibi yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ?
  20. A

Bilgisayarıma ikinci monitörü takınca kasma oluyor

Sistem özelliklerimi aşşağıda veriyorum arkadaşlar bana acayip saçma geliyor nedeni ne olabilir ?
Top Bottom