Arama sonuçları: *

• Users: Monreo57
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Öneri 5600x anakart tavsiyesi

Arkadaşlar şu iki anakart arasında kaldım sizce hangisi daha mantıklı olur https://m.n11.com/urun/asus-prime-b550m-k-amd-b550-4800-mhz-oc-ddr4-soket-am4-matx-anakart-1480289?magaza=7renk&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel...
  2. M

Yardım Monitöre görüntü gelmiyor

Arkadaşlar merhaba 144 Hz monitörüm bozulduğu için 60 Hz köşede uzun süredir duran monitörümü takmak istedim temizledim ettim kabloları bağladım monitörün ışığı yanmadı sonra güç kablosunu çıkardım tekrar taktım yine gelmedi bir daha denedim görüntü 5 saniye geldi ondan sonra gitti ondan sonra...
  3. M

Oyunlarda gereksiz fps düşüşleri

Arkadaşlar Merhaba Bu konuyu neden anakart sekmesi altında açtığımı soracak olursanız Normal şartlarda fps değerlerimde bir sıkıntı yoktu bir süre sonra bir şeyler oldu ve fpslerde düşüşler yaşanıyordu Anakart Olarak B450M-K kullanıyorum. Kardeşimde Aynı anakartın MK-2 versiyonu var bir...
  4. M

Çözüldü✓ İki kırık pin ile PC calisiyor ama ekran gelmiyor

Merhaba arkadaşlar dün Ryzen 5 3600 islemcimin iki pini kırıldı büyük zorluklarla çalıştırdım ama bu sefer de ekran gelmiyor muhtemelen işlemcinin kuzey koprusunde ki rami çalıştırmaya yarayan pin kırıldı ama daha önce yamuk pinlerle tek ram calistirabilmistim. İki ram slotu da işlemci pinine mi...
  5. M

Çözüldü✓ Kasa fanları calismiyor

Arkadaşlar yeni işlemcim geldi bilgisauarim bir kaç gündur kapalıydı ve kablolar cikikti yeni işlemcimin gelmesiyle birlikte bütün kablolari taktım bilgisayar sorunsuz açıldı ama farkettim ki kasa fanlari açılmıyor acaba kablolada mi yanlış yaptım bakarsaniz sevinirim
  6. M

Çözüldü✓ İşlemci Işığı Yanıyor Ama PC Açılmıyor

Merhaba arkadaşlar başlıktan da gördüğünüz gibi işlemcinin ışığı yanmasina ragmen bilgisayarım açılmıyor. Bu sabah işlemci macununu değiştirdim her zaman ki gibi yaptım normalde bir sıkıntı çıkmıyordu ama bu sefer işlemci ışığı yanmasina ragmen pc açılmıyor. ssleri aşağı birakayim
  7. M

Asus Dual RX 5600xt 4200 TL'ye Satılır mı?

Arkadaşlar Başlıktan da görebildiğiniz üzere ekran kartımı satmak istiyorum 5kdan letgo ve sahibindende şuan ilan 4200 TL teklif geldi. Asus dual gibi bir marka ve 5600xt gibi bir kart sizce bu fiyata gider mi yani satmalı mıyım önerdiğiniz fiyat acaba nedir 1 sene daha garantisi var.
  8. M

Fortnite ve bazı oyunlarda Fps dususleri

Merhaba arkadaşlar sistemim şu sekilde olmasına rağmen düşük Fps sorunu ile karşı karşıyayim. AMD RX 5600XT 6 GB AMD Ryzen 5 3600 16 GB ram Asus b450m-k 500 GB M2 nvme ssd Sistemim bu şekilde olmasına rağmen almam gerekenden az Fps degerleri ile karşılaşıyorum mesela fortnite da orta...
  9. M

RYZEN 5 3600 bronze sample ve undervolt yapılmıyor

Merhaba Arkadaşlar sorunumu tam olarak anlayamamakla beraber CTR Testinde bronze sample aldım. undervolt yapmak istediğimde buradaki değeri girip aidata64 ve cinebench ile test yaptığımda bilgisayarım kapanıyor. İlk sorum bronze sample aldım en düşük olan katman bunu nasıl yükseltebilirim yada...
  10. M

Türknete geçme deneyimim

Evet Arkadaşlar bugün sizlere Türknete geçme deneyimimi anlatıcam. süperoline kullanıcısı olarak 24 megabit dowloand 3 megabit upload alan bir kullanıcı olarak bu durum beni sıkmaya başlamıştı ve bunu 110 TL gibi büyük bir fiyata vermesi beni asıl sinirlendiren şeydi. yaklasık 4 gün itibari...
  11. M

Taahütüm bitiyor tavsiye

Arkadaşlar merhaba Bugün detaylı bir araştırma yaptım. Süperonline kullanıcısıyım ve vaad ettikleri hızı verdikleri için memnunum ama bu vaad edilen hızı bana yüksek miktarda parayla verdikleri için internet sağlayıcımı değiştirmek istiyorum. Araştırmalarımdan sonra bir çok aklımda soru oluştu...
  12. M

5800TL Bütçe ile Sistem Önerisi

Arkadaşlar merhaba şu sistemi almak istiyorum sizce alınır mı ssdyi kingston a400 yapıp almak istiyorum https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5a-karne/
  13. M

Bilgisayarım son zamanlarda oyunlarda düşük fps veriyor

Merhaba Arkadaşlar Sistemim yaklaşık 2 3 haftadır oyunlarda normalde görmeyeceğim fps değerlerini gösteriyor. Sistemim Şu şekilde Ekran Kartı: ASUS DUAL Radeon RX 5600 XT EVO 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı İşlemci: AMD RYZEN 5 3600 MPK 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci Anakart...
  14. M

Yeni sistemim go mu ho mu

https://www.gaming.gen.tr/urun/5986/blade-5600xt-amd-ryzen-5-3600-asus-dual-rx-5600-xt-evo-6gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/#review Beyler yeni sistemim Yorumlarınızı bekliyorum ho mu go mu ayrıca site hakkında bilgis olan varsa yazabilir mi ürün almış kişi falan araştırdım...
  15. M

7100 TL sistem tavsiyesi

Arkadaşlar Merhaba Bissürü sistem baktım ama hala ne alacağıma karar net veremedim ryzen 5 3600lü bir sistem toplamak istiyorum ekran kartı da güçlü bir ekran kartı olsun istiyorum. Bir türlü içime sinen bir sistem bulamadım yardım edin lütfen...
  16. M

7k hazir sistem tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba Ben 7kya kendime bir sistem dizdim Satın almayı düşünüyorum ama size de bir danışayım dedim. Eğer sistemi begenmezseniz maks 7k Triple A oyunları oynatabilen Rekabetçi oyunlarda yüksek fps değerleri veren bir hazır sistem önermenizi istiyorum şimdiden teşekkürler...
Top Bottom