Arama sonuçları: *

1. Serhat-

Servis onayım olamdan ekran kartımı farklı bir marka ile değiştirdi

Aynı sorunu bende yaşadım. XFX Rx 570 bir anda çalışmadı kasayı gönderdim onay almadan yerine 1650 tek fanlı yolladılar. PC ihtiyacım olduğu için üstüne gitmedim ozaman bir üst modeli için 60-70 dolar istedi incehesap. Şikayet et gerekirse THH başvur arkasını bırakma.
  2. Serhat-

MSÜ Yerleşme Hakkında

Okulun içindeki durumu bilmiyorum. Okul öncesi durumda YKS puanın sadece okula girmek için gerekiyor. İçindeki bölümlere okula girdikten sonra seçim yapıyorsun ama neye kime göre alınıyor bilemiyorum.
  3. Serhat-

MSÜ Yerleşme Hakkında

MSÜ sınavından aldığın puan senin Ankara'ya mülakatlara çağrılman için gerekir. Taban puanı geçersen mülakata girmeye hak kazanırsın. Ankara'ya gittiğinde mülakatlara girersin. Mülakattan geçtikten sonra diğer aşamalara geçersin. Sözlü mülakat puanın spor mülakat puanın ve YKS puanının belli bir...
  4. Serhat-

Çözüldü✓ SATA3 Kablosu nereye takılır

Sistemde m2 SSD var. Yeni bir depolama almadığınız sürece o kablo bir işe yaramaz.
  5. Serhat-

KYK Zam geldi 2000 TL

750 TL ile dünya kurtarılacak.
  6. Serhat-

Yurtici kargo: koliniz adres nedeniyle gonderim merkezine iade edilmistir

2 3 gündür bana da bir kaç kere geldi bu mesaj. Dolandırıcı olduğu açık.
  7. Serhat-

Zio koltuk almayı düşünüyorum. Farklı önerisi olan var mı?

Müşteri hizmetleri iyi koltuk olarak ortalama bir şey. Bana rahat geliyor ve terletmiyor.
  8. Serhat-

İtopya ayıplı ürün arkasında durmuyor

THH başvurursanız belki bir şeyler olabilir ama bu 45 günlük intel sürecinden daha uzun sürecektir. İade ederseniz böyle bir sistemi bulamazsınız sanırım. Tek çare servis işlemine devam gibi gözüküyor.
  9. Serhat-

Hawk Kargo Haksızlığı

Halen aynı üslupla devam ediyorsunuz. Sipariş verdiğim şeylerle ilgili en ufak bir bilginiz bile yok. Umarım bir gün hak ettiğiniz gibi bir kitleye ulaşırsınız.
  10. Serhat-

Hawk Kargo Haksızlığı

Bu üslupla devam edin belki günün birinde daha iyi bir seviyeye çıkarsınız. Hawk sitesinden 1 kere sipariş verdim. Bunun konuyla alakası bile yok. "X sayıda sipariş vermem" başka bir konuyla ilgili. Şimdiki durumla hiçbir alakası yok ve ben bunu överek bir yetenek olarak anlatmıyorum. Daha...
  11. Serhat-

Hawk Kargo Haksızlığı

Yönetici olduğunuz için büyük bir işleviniz yok. Ben mağdur olunca sizin kullandığınız tabirce "ağlamıyorum" çünkü kargonun ne zaman geleceğini gibi bir çok bilgiye sahip olduğum için ne yapacağımı biliyorum. Herhangi bir "fanboyluğum" yok. Herhangi bir siteden sipariş versem bile bunu açık açık...
  12. Serhat-

Hawk Kargo Haksızlığı

Sabrederseniz gelir. Gereksiz polemik yaratmaya değmez. Bunu her firma yapabilir.
  13. Serhat-

Hawk Kargo Haksızlığı

Halen anlamıyorsunuz. Amazon'un kullandığı kargo firması ile Hawk'ın kullandığı firma aynı bile değil. Hawk kargolarını toplu bir şekilde MNG Kargo'ya teslim edebilir. Kolay Gelsin firması kargoyu kendisi teslim alabilir.
  14. Serhat-

Hawk Kargo Haksızlığı

Anlaşmam yok ben doğru olanı söylüyorum bunu her firma içinde yapabilirim. Bu sizin için haksızlık olabilir. Halen 4-10 iş günü içersindesiniz. Sayfada kargo bilgisi var bunu okumak sizin sorumluluğunuzda.
  15. Serhat-

Hawk Kargo Haksızlığı

Aciz bir kişi olduğumu düşünmüyorum çünkü etrafımı araştırıyorum ve bilgileri okuyup sonra sipariş veriyorum. Hiçbir şey okumayıp rastgele sipariş verip sonra burada firma kötüleyerek sipariş veren sizlersiniz.
  16. Serhat-

Hawk Kargo Haksızlığı

Sizden daha fazla internet siparişim vardır eminim ki. Hawk'ın kullandığı kargo şirketi bile farklı. Site ana sayfasında bariz bir şekilde bu görsel var. Bunu bilerek siparişinizi veriyorsunuz. Bu koşullar içinde "fanboy" diye çağrışımlar yapıyorsunuz. Amazon'un satış politikası ile Hawk'ın...
  17. Serhat-

Hawk Kargo Haksızlığı

Kol pedi aldım yine kargoyla birlikte 12-13 günde geldi bunda bir sıkıntı yok. Sipariş tarihi Kargo teslim saati
  18. Serhat-

Hawk Kargo Haksızlığı

Yani sırf kargo için aldığınıza pişman oldunuz :D 4-10 iş günü diye bir ibare orada yer alıyor. Bunu görerek siparişinizi veriyorsunuz.
  19. Serhat-

Yardım 2023-Peugeot 208 Active Prime Navigasyon Sorunu

Öncelikle hayırlı olsun. Araç multimedya ekranında telefon diye bir seçenek olması ve oradan bluetooth yardımıyla bağlanmanız gerekiyor. 1700548083 Araç bilgilerine baktığımda 3D navigasyon sistemi sadece GT modelinde olduğunu görüyorum.
  20. Serhat-

Hazır Sistem Bilgisayar Önerisi

Tebilon güvenilirdir. Sistem hakkında bilgim yok.
Top Bottom