Arama sonuçları: *

• Users: Forcerecon
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

Gibirnet Paketlerine Zam Geldi!

Yeni fiyatlar aşağıdaki gibidir.
  2. F

1000-1300₺ fiyat aralığında oyuncu kulaklığı önerisi

Arkadaşlar selam, 1000-1300 fiyat aralığında mikrofon, ses ve konfor odaklı F/P oyuncu kulaklığı arıyorum. Aklımda birkaç model var. Corsair Void RGB Elite. Razer BlackShark V2 X HyperX Cloud Core 7.1 Bunlardan hangisini tavsiye edersiniz? Bunlar dışında ki tavsiyelerinize de açığım.
  3. F

Öneri 12400f Gigabyte B660 GAMING X 32GB 2x16 Ram Tavsiyesi

Merhaba Arkadaşlar, Hali hazırda Gigabyte B660 Gaming X ve 12400f işlemci kullanıyorum. Şuan 2x8 16GB G.Skill 3600Mhz ram takılı. Ben ramlari 2x16 32GB yapmak istiyorum. Amazon Almanya'dan gelen Corsair ramler çok cazip geliyor ama anakartın destek sitesinde göremedim. Corsair yada G.Skill ram...
  4. F

Öneri Netspeed Hız Sorunu - Türk Telekom Geçişi

Merhaba arkadaşlar, Yaşadığım bina da Türk Telekom fiber alt yapısı var ve daireye kadar fiber kablo geliyor. Dairede ont + router ile internete erişim sağlıyorum. İstanbul'a kar yağdığı günden beridir(yaklaşık 10 gündür) internetim de her akşam 20:00 - 23:00 arasında normalde 110mbps aldığım...
  5. F

3060ti İçin Bu Güç Kaynağı Yeterli Mi?

Arkadaşlar selamlar, Sistem özelliklerim aşağıda ki gibi; Anakart: Gigabyte B660 Gaming X İşlemci: İntel 12400f Ekran Kartı: MSI 3060Ti Gaming X Ram: Trident Z 3200Mhz 2x8 Kingston 1 TB Nvme SSD 1 TB Seagate 2,5" HDD Arctic E-Sports İşlemci Soğutucu 5m RGB Led Almak istediğim psu...
  6. F

Öneri Hangi PSU Almalı? NZXT vs Cooler Master

Arkadaşlar selamlar, Aero Cool PSU kullanıyorum ve PSU'dan fan sesi geliyor bazen de bilgisayardan beep sesi geliyor. PSU değiştirmek istiyorum. Aşağıda ki PSU'lardan hangisi daha iyidir...
  7. F

18-20k Civarında Hazır Sistem Tavsiyesi

Arkadaşlar selamlar, 18-20K civarında hazır sistem arıyorum. Oyun oynayacağım. İşlemci intel ekran kartı Nvidia düşünüyorum. M2 SSD var elimde. SSD dışında geri kalan parçalar için hazır sistem tavsiyelerinizi bekliyorum.
  8. F

The Witcher 3 DLC Dil Sorunu

Arkadaşlar merhaba, Xbox Store'da bahar indirimleri gelince genişletme paketi dlcsini indirdim. Bu dlcyi indirince dlcdeki görevlerde dil hataları mevcut. İnternette biraz araştırdım ama yıllardır bilinen ve çözülmeyen bir sorun olarak gördüm. Böyle bir oyun için böyle manidar bir hata yapılması...
  9. F

Bilgisayarda ki Oyunları Xbox da Oynamak

Arkadaşlar merhaba, Bilgisayarımda Epic den satın aldığım Watch Dogs 2, GTA V, Breakpoint gibi oyunları Xbox da oynayabilir miyim? Yoksa tekrar satın mı almam lazım?
  10. F

Yardım Xbox Series X 1080P 120Hz Monitör Önerisi

Arkadaşlar merhaba, bende HP 25X 1080P 144hz monitör var. Bu bu monitörümü Xbox Series X konsolda 1080p 120hz kullanamıyorum. 1080P 120hz'de 27" yada 24" kullanabileceğim tercihen IPS yada VA panel güzel bir monitör önerir misiniz? Bütçem en fazla 2000TL kadar. Teşekkürler
  11. F

6500TL Ye Zotac 3060 Twin Edge

Merhaba arkadaşlar, 6500 TL'ye Zotac 3060 Twin Edge 12GB OC buldum. Ürün yurtdışı Amazon'dan sıfır. Sizce bu fiyata alınır mı? Yoksa daha bekleyip Türkiye'den mi almalıyım?
  12. F

Öneri GIBIRNet Kullanan Var Mı?

Arkadaşlar merhaba, GIBIRNet kullanan ve memnun olan var mı? Oyunlada düşük ping garantisi veriyorlar. Müşteri hizmetlerinden, sorunlara çözüm hızından, oyunlarda ki pingden vs memnun musunuz? Şuan da Net Speed kullanıyorum. Genel olarak memnunum ama Gibirnet fiyat olarka daha düşük ve mayıs...
  13. F

675€ 2. El MSI 2080 Gaming X Alınır Mı?

Arkadaşlar merhaba, Amazon yurt dışında sitesinde durumu kullanılmış, yeni gibi ibaresi ile satılan ekran kartı buldum. MSI 2080 Gaming X. Amazon tarafından 1 ay garanti veriliyor. Sizce bu ürün alınmaya değer mi?
  14. F

Öneri Amazon Kullanılmış Ürün Alınır Mı?

Arkadaşlar merhaba, Amazon'da satılan 2080 var. Kullanılmış yeni gibi ibaresi ile satılıyor. Yurtdışından alıcam. Stok çok az kaldı ve MSI Gaming X modeli. Daha önce Amazon'dan kullanılmış ürün alan var mı?
  15. F

MSI 2080 Super Ventus OC Nasıl?

Arkadaşlar merhaba, MSI 5700 Mech GP OC Ekran kartını sattım. Bu ekran kartını almayı düşünüyorum. Soğutması performansı nasıldır?
  16. F

Dogecoin Perşembe Önemli Gün!

Arkadaşlar merhaba, Reddit'te herkes perşembe gününü bekliyor. Anladığım kadarıyla önemli bir gelişme olacak. Herkes yükseleceğini söylemiş. Ben bugün 5250₺ coin aldım. Bakalım bekliyorum batacak mıyım? Çıkacak mıyım? Yatırım tavsiyesi değildir!
  17. F

3060Ti İçin İşlemci Önerisi ve Darboğaz

Arkadaşlar merhaba, Sizlerinde bildiği gibi Nvidia 3000 serisi ekran kartları tanıtıldı ve üzerinden biraz zaman geçti. Bende RX 5700 ekran kartı vardı. Driver sorunlarından dolayı sattım. 3060 Ti almak üzereyim. AMD 3600 işlemcim var. 1.1v 4.2 Ghz sabit kullanıyorum Buna biraz O.C. kapabilirim...
  18. F

Öneri Yurtdışı Garantisiz Sıfır Ekran Kartı Almak Mantıklı Mı?

Arkadaşlar merhaba, 2080 Super buldum yurtdışı Türkiye'de garantisi bulunmuyor. 6500₺. Almak mantıklı mı? 5700 Mech OC ekran kartım var onu satıp geçiş yapmak istiyorum.
  19. F

Yardım MSI Anakartlarda RAM Kontrolcüsü Voltajı Nasıl Ayarlanır?

Arkadaşlar merhaba, MSI X570 A Pro anakartım var AMD 3600 işlemci kullanıyorum ve Trident Z Neo Ram kullanmaktayım. Ramlerimi XMP ile 3600Mhz hıza çıkarttım ama bazı stabilite sorunları yaşıyorum. Bilgisayarım rastgele zamanlarda yeniden başlıyor. Okuduğum birkaç kere göre ram kontrolcüsünün...
  20. F

Öneri 2070 Super vs RX 5700

Arkadaşlar merhaba, Bende MSI RX 5700 Mech GP OC ekran kartı var. 5 aydır kullanıyorum. Bunu şuan satıp ASUS GeForce ROG STRIX RTX 2070 Super alma şansım var. Sizce Nvidia ya geçiş yapmalı mıyım? Hem FPS, hem ısınma hemde driver stabilite olarak düşünün. Ayrıca ileri yıllarsa performans düşüşü...
Top Bottom