Arama sonuçları: *

1. Y

150tlye kadar kulakiçi kulalklık

Arkadaşlar merhaba,150tl civarında kulakliçi kulaklık almayı düşünüyorum,dışarıya çok fazla ses vermeyecek, varmı bildiğiniz iyi bir kulaklık.
  2. Y

4000tl civatı robot süpürge

Bende baktım buna ama fiyatı yüksek geldi biraz ama kötü almaktansa biraz daha durup iyisini almayı düşünüyorum.
  3. Y

4000tl civatı robot süpürge

Arkadaşlar merhaba robot süpürge almayı düşünüyoruz ama 4.000tl civarında önerebileceğiniz güzel bir süpürge varmıdır?
  4. Y

kardeşime(8-10) bisiklet önerisi?

Kardeşime bisiklet alacağız ama ortalama bisiklet önerisi yapabilirmisniz?8-10yaş arası
  5. Y

Barcelona lc3900 CBK almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar merhaba yeni gitar alacağım Barcelona lc 3900CBK almayı düşünüyorum,aranızda bu gitarı kullanan varmı acaba,bazı kisiler 1sene sonra sap atması yapıyor yazmış,biraz tereddütte kaldım,yardımcı olursanız sevinirim.
  6. Y

Gitar önerisi(700-900)TL

Merhaba arkadaşlar gitar almayı düşünüyorum.700-900yl arası gitar önerisi yapabilecek varmı birde bu fiyatlardaki gitardan memnun kalırmıyım?
  7. Y

Gitar önerisi(700-900)TL

Merhaba arkadaşlar gitar almayı düşünüyorum.700-900yl arası gitar önerisi yapabilecek varmı birde bu fiyatlardaki gitardan memnun kalırmıyım?
  8. Y

450t'ye nasıl bir gitar alınır?

Peki 700-800civarında önerebileceğiniz bir gitar varmı?
  9. Y

450t'ye nasıl bir gitar alınır?

Ankara Sıhiyyede saz-gitar satan dükkanları dolaştık,450tlye gitar bulduk,bu fiyata alınır mı?,şimdi 450tl verip k9tü bir şey almak istemiyorum sizce güvenip alabilirmiyim?
  10. Y

2 TB'lık HDD önerisi

2TB HDD almayı düşünüyorum,tavsiye edebileceğiniz f/p HDD varmı acaba?
  11. Y

Monitör Değişimi Teklifi

Tamamdır,çok teşekkür ederim
  12. Y

Monitör Değişimi Teklifi

İnternetten baktım ama incelemsini bulamadım kardeşim sen baksan bulabilirmsin,tutulmuyormu acaba,sana zahmet
  13. Y

Monitör Değişimi Teklifi

Yeni gönderecekleri 165hz benimki 144hz idi,acaba tutulmadığı icinmi bunu gönderiyorlar diye düşündüm.Sıkıntı çıkarmı acaba
  14. Y

Monitör Değişimi Teklifi

Benim VIEWSONIC WX2458 C-MHD monitörüm vardı,sıkıntı oldu garantiye gönderdim.Onlarda ellerinde bu monitörden olmadıkları için WX2468-PC-MHD göndereceklerini söylediler.Sıkıntı olmaz değilmi,kronik bir sorunu felan yoksa kabul edeceğim.Cevaplardanız memnun olurum
  15. Y

Nickname önerisi (yardım)

Nickname bak be bende tam bunu arıyodum varya
  16. Y

Nickname önerisi (yardım)

Adım Yusuf Çelebi,bana uygun bir nickname önerisi verebilirmisiniz acaba?
  17. Y

Safe Mod Hatası,oyubnlara giremiyorum

metro2033 redux,cod mw oyunlarında safe mod hatası verip açmıyor gefore experience son sürüm.
  18. Y

gamenote h2002d cızırtı

Onu nereden ayarlıyoruz bilgin varmı?
  19. Y

2.500 TL GTX 1650 / Amazon

msi al bence,aynısı bende var çok memnunum
  20. Y

gamenote h2002d cızırtı

2 hafta önce gamenote 2002d almıştım,kayıt yaparken ses cızırtı yapıyor,neden olabilir?
Top Bottom