Arama sonuçları: *

• Users: tarus
  • Order by date
  1. tarus

360hz monitör için sistem tavsiyesi

Galiba ryzen 7 5800x alacağım önerileriniz için teşekkürler
  2. tarus

1624739955 Knk valorant cs ye göre geçici bir oyun ilk çıktığı zamanlar zirveye oturdu ama cs koltuğunu geri aldi benim görüşüm böyle
  3. tarus

Ryzen 9 5900x alamiyorum çünkü sinerji bilgisayardan aliyorum ve ozamanda ekran karti mecburiyetten 3070 oluyor ve bütçemi aşıyor ryzen 7 5800x 8 çekirdek ryzen 9 3900x ise 12 çekirdek bana r9 daha mantıklı geliyor
  4. tarus

Herkese hayırlı günler 360hz monitör almayı planlıyorum ve profesyonel csgo hedefim var bunun için şöyle bir sistem topladim yeterlimidir: Rtx3060 Ryzen 9 3900x 16gb 4000mhz cl18 ram 850w +80 gold modüler Yardımcı olursanız sevinirim
  5. tarus

Öneri Hyperx cloud 2 ve hyperx alpha s hangisini almalıyım

Hyperx cloud 2 yi 850tl ye buldum ve hyperx alpha s de 1350tl ye buldum sorum şudur 500tl farka alpha s almaya değer mi?(profesyonel csgo hedefim var) Eğer cloud 2 alırsam o 500tl yi de yeni alacağım bilgisayara eklerim ikisinin arasında kaldım yardım ederseniz sevinirim
  6. tarus

Oyun Fatihi yeni sistemi alınır mı?

Kasa ve psu ya diğer parçalar kadar önem verin bence. Benim ağzım yandı o konuda sizinde yanmasın :)
  7. tarus

Psu önerisi ve almak istediğim nasıl

Bequiet markasına da bir bakın isterseniz seveni çok :)
  8. tarus

Psu önerisi ve almak istediğim nasıl

Sistemine göre değişir ekran kartının pin girişine göre değişir ama hepsini kafanda oluşturursan bronz modüler veya Gold modüler ve 80+ olmasina önem göster.
Top Bottom