Arama sonuçları: *

1. M

5K BÜTCEYE TV ÖNERİSİ

Minimum 49 inç bi tv arıyom. Ortalama 5k lık bir bütcem var. Geçebilir altında da kalabilir. Çok oynamasın yeter. Deneyimlediğiniz flan olursa daha iyi olur. Bide Grundig 49GEU8950B ürününü önerdiler. İyi gibi, nano ekranı var. Mediamarkta bi baktım cidden renk kalitesi flanda iyidi ayrıyetten...
  2. M

1000 tl şarjlı süpürge

bütceyi çok aşmayacak şekilde, iyi ve güçlü bir şarjlı dikey süpürge önerir misiniz?
  3. M

Çöp kutusu boş olmasına rağmen dolu gözüküyo.

Çöp kutum boş olmasına rağmen 30 gb dolu olarak gözüküyo. Başka bir fotoğraf silip baktığımda ise o fotoğraf çöp kutusuna düşüyo. Nasıl düzeltebilirim. Hafızam dolu gözüküyo
  4. M

Görev yöneticisinde bu uygulamayı kapatsam sıkıntı çıkarırmı

Görev yöneticisnde dolusundan uyg var. Bunları bazılarını normal, bazılarını yönetici olarak çalıştırarak kapattım. Birkaç uygulama daha var acaba kapatsam sıkıntı çıkarırmı diye soracaktım.
  5. M

İNTEL EKRAN KARTI SÜRÜCÜSÜNÜ GÜNCELLERKEN BİR HATAYLA KARŞILAŞIYOM. BİRAZ ACİL!!

Beyler İNTEL ekran kartı sürücüsünü güncellerken "Kurulum programı bir yada birden fazla aygıt sürücüsünü yükleyemedi" diye bir hata alıyom. biraz ACİL çözebilirseniz sevinirim
Top Bottom