Arama sonuçları: *

1. P

Arkadaşlar kasam çok ısınıyor yardım edermisiniz

bilgisayarcı sürdü günde onlarda bilgisayar topluyor bilgisayarda ek olarak 1 fan var oda egzoz fanı 1 fan daha eklenmesini tavsiye edermisiniz?
  2. P

Arkadaşlar kasam çok ısınıyor yardım edermisiniz

Merhabalar kasamı dolabımın kapağını sökerek aşağıya koydum oyunlarda işlemci 80-85 dereceyi görüyor ayrıca kasayı ellediğimde bariz bir sıcaklık oluyor termal macunu yeni değişti kasanın arkasında 1 adet egzoz fan bulunuyor o fanda dolabın arkasına denk geliyor galiba hava alamıyor dediğimle...
  3. P

bios cpu fan ayarı nasıl yapılır?

Merhaba arkadaşlar dün valorant oynarken işlemcim 80-84 dereceleri gördü fakat işlemci fanım 1000rpmde sabit kaldı biostan değişebiliyormuş bana yardım edebilecek varmı?
  4. P

İşlemci Fanı Kaç RPM İle Dönmeli?

nasıl yapacağım hakkında bir video paylaşırmısın rica etsem anakartımın biosu eski görünüm mavi beyaz olanlardan :D
  5. P

İşlemci Fanı Kaç RPM İle Dönmeli?

Merhaba Arkadaşlar Dün Valorant Oynuyordum Arkadada Baya Uygulama Açıktı Ekran Kartı Fanım 70-75 Derecelerde 2500 Rpmye Kadar Çıktı Fakat İşlemci Fanım 80-82 Derecelere Çıkmasına Rağmen 1100'den Yukarısına Çıkmadı Bu Normalmidir? (İntel İ7 3770S Stock Fan) Boştaykende Aynı RPMDE Çalışıyor...
  6. P

merhaba bu sistem steam pubgde sizce kaç fps verir?

Öncelikle Merhaba Sistemim, GTX 950 AMP! Version 2GB (Fabrika OverClocklu) i7 3770s 3.10-3.90 ghz 4x2 8GB 1600Mhz Gskill Ram İntel Dh67Bl Anakart 400w Psu 120GB SSD Ve 320GB HDD Bu Sistem Steam Pubgde Sizce Kaç Fps Verir?
  7. P

300w psu bilgisayarıma sizce yeterlimi?

üzerinde max 425 yazıyordu o ne anlama geliyor bir fikriniz varmı?
  8. P

300w psu bilgisayarıma sizce yeterlimi?

merhabalar i7 3770s gtx 950 zotac (çift fan) 4x2 gskill ram intel anakart ddr3 120gb ssd 320gb hdd 1 adet egzoz fan bu sistemim mevcut arkadaşlar powerim arzalanmıştı akrabaya götürdük 300w hadron bir psu taktı sizce bilgisayarıma yeterli olurmu?
  9. P

Sizce hangi parçayı yükseltmeliyim?

işlemcinle ekran kartın şuanlık güzel yeni nesil oyunlar ramleri çok tüketebiliyor. Ram takviyesi öneririm.
  10. P

ekran kartı fanı sürekli dönermi?

merhaba arkadaşlar 2. El bir gtx 950 aldım taktım fakat taktığımda fanlar arada dönüp dönüp duruyordu şimdi bilgisayarın kapağını kapattım biraz ters yerde açamıyorum fazla bu ekran kartının fanları sürekli dönmesi gerekiyormu yoksa benimkinde bir anormallik var?
  11. P

beyler hangisi ekran kartı yuvası HAHDLWMFLANFŞE

pc topladim ekran karti takcam hangisi ekran karti yuvası usttekinde x16 yaziyo
  12. P

Merhaba Anakartımda UEFI Desteği Yok Fakat Windows 11 Kurmak İstiyorum

son bi sorum olucak bu hatayıda alıyorum engel olurmu?
  13. P

yani bu sisteme win11 yüklenirmi?
  14. P

maalesef anakartımda uefi desteği yok :(( 1674379671
  15. P

Arkadaşlar Öncelikle Merhabalar, Bilgisayarıma Windows 11 Kurmak İstiyorum Özelliklerim; İ7 3770S İşlemci GT 1030 2GB OC Ekran Kartı İntel DH67BL Anakart (UEFİ Desteği Yok) Gskill 4x2 Ram 120GB SSD 320GB HDD Bu Sistemle Windows 11 Kurabilirmiyim İnternette Biraz Araştırdım TPM Olayı Varmış...
  16. P

2. EL SSD FORMAT İSTERMİ ?

İnternetten çok az kullanılmış ssd aldım fakat içerisinde windows 10 kurulu ben takıp çalıştırsam driverler farklı olduğu için sorun çıkartırmı.? Yoksa direkt formatmı atayım ?
  17. P

ARKADAŞLAR BU SSD ÇOK YORULMUŞMU ?

Sandisk ssd plus Letgodan alıcam sizin gibi ustalara bir sorayım dedim
  18. P

Nasıl sizce ne kadar daha gider ustam
  19. P

ARKADAŞLAR BU SSD FAZLA YORULMUŞMU ? NE KADAR DAHA GİDER
  20. P

SAMSUNG 850 Evo VS Sandisk SSD Plus ?

Merhaba Arkadaşlar Elimde 2 Tane Alabileceğim Ssd Var Samsung 850 Evo 250 Gb Mi Önerirsiniz Yoksa Sandisk SSD Plus 240 GB Mi Önerirsiniz ?
Top Bottom