Arama sonuçları: *

• Users: anges
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Valorant Çözünürlük sorunu tam ekran yapamıyorum

Arkadaşlar masaüstündeki çözünürlüğüm 1440x900 sadece Valorantta bu sorun var pencereli tam ekran oynamak zorunda kalıyorum tam ekranda hangi çözünürlüğe basarsam basayım 1024x768 e atıyor çözünürlük olarak sadece pencerili ekranda masaüstündeki çözünürlükle oynamak zorunda kalıyorum hdmi to...
  2. A

Vga kablo karıncalanma

Videoda anlattım vga kabloyla bağlıyorum monitörde boyle karıncalanma tarzı bir şey var sağolun şimdiden
  3. A

Pes 2021 Lite ps3 kol bağlama

ps3 kolunu programsız birşekilde kabloyla bağladım her şey tamam fakat pes 2021 liteda oyun içinde joystick ile ilerlerken üçgene bastığımda anlık drop oluyor ve pc sesi kısılıyor anlamadım nasıl bir sorun olduğunu bilen varsa yardımcı olabilirmi
  4. A

Monitore goruntu gelmiyoelr

Kasamda sorun olmadığını düşünüyorum.Hdmi ile tvye bağladığımda görüntü geliyor.Hdmi to Vga dönüştürü kullanıyorum.Monitörün güç kablosunu takınca turuncu ışığı yanıyor fakat güç tuşuna basıp kapatıp bidaha basıp açtığımda mavi ışık yanıp no signal diyor turuncuya geri dönüyor bence sıkıntı...
  5. A

Monitore goruntu gelmiyor

Kasamda sorun olmadığını düşünüyorum.Hdmi ile tvye bağladığımda görüntü geliyor.Hdmi to Vga dönüştürü kullanıyorum.Monitörün güç kablosunu takınca turuncu ışığı yanıyor fakat güç tuşuna basıp kapatıp bidaha basıp açtığımda mavi ışık yanıp no signal diyor turuncuya geri dönüyor bence sıkıntı...
Top Bottom