Arama sonuçları: *

1. W

Ana Konu 🔥🔥İtopya Efsane doğum günü fırsatı🔥🔥

Monitör ihtiyacım var tesadüfen Ankara şubesine gittim bugün saat 6 civarında, oradakiler de siteden öğreniyormuş ve siteyi kendileri de açamadığını söylediler... 1 küsür saattir siteye giremiyorum. Bari girince ihtiyacım olan monitörü uygun fiyata bulayım diye düşünüyorum da pek de umutlu...
  2. W

ASUS RTX 2060 DUAL EVO Sıcaklık Değerleri

Evet şimdiye kadar yükte en yüksek 77 dereceyi gördüm hocam
  3. W

ASUS RTX 2060 DUAL EVO Sıcaklık Değerleri

Merhaba kartı yeni satın aldım ve henüz 2 aylık. Yarım saatlik furmark, 1 dakikalık furmark, yarım saatlik Forza Horizon 4 en yüksek ayarlar testlerimi aşağıya ekliyorum. Kart oyun hariç kullanımda ilk açıldığında 30 küsür derecelerde sonrasında 49 gibi derecelerde dolaşıyor. Oyun içinde ise 77...
  4. W

XFX RX 5600 XT THICC III Ultra Durduk Yere Çalışan Fan Sorunu

Tek bir fan amaçsız bir şekilde diğer fanlardan bağımsız ve tam hız çalışıyor. Ayar yapsam da fark etmiyor.. Tamam dostum sen de bulursan söyle lütfen
  5. W

DDU ile yazılımı silip eski bir sürücü kurabilirsin. Benim de belirsiz zamanlarda kendi kendine tek başına çalışıyor. En sonunda fanın jakını çıkaracağım...
  6. W

DDU ile sürücüleri kaldırdım eski bir driver kurdum denedim olmadı, Revo yazılımı ile afterburner yazılımını sildim olmadı. Tek olduğumu düşünüyordum bu konuda gerçekten inanılmaz bir durum..
  7. W

Konu güncel, yardımlarınızı bekliyorum..
  8. W

Kart için bir bios yayınlanmamış hocam siteden kontrol ettim. Sadece şu an AMD yazılımı indirilebilir durumda...
  9. W

Merhabalar başlıktaki ekran kartını yaklaşık bir senedir kullanıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam 60 dereceye kadar 0 desibel modunda çalışıyor kart ve fanlar dönmüyor. Asus gibi üreticelerde olan sıcaklığıa göre 2 fanın çalışması 1 tanesinin çalışmaması gibi bir durum da yok. Fanlar çalıştığı zaman...
  10. W

1000 Liraya Sistem Tavsiyesi(3.nesil i3,i5 8GB Ram H61 Anakart)

Bilgisayarcıymış zaten test edelim windows kuralım öyle bakalım dedi malının arkasında yani. Bakalım hafta başında almayı düşünüyorum. Üzerine de ssd alırım muhtemelen. Teşekkür ederim :)
  11. W

hdd, power ve kasa falan almayacağım hocam I5-3340 Işlemci + Asus H61 + Kingston 8 Gb bu sistemi 840 liraya buldum. duruma göre üstüne ya ssd ya da ekran kartı alacağım mantıklı sanırım
  12. W

Sistemle oyun oynanmayacağı için geliştirmeye açık olmasına çok da gerek yok hocam. Hızlı olsun internette rahat ettirsin yeterli. Yine de dört çekirdek olmasını tercih ederim tabii.. i5 3330 bile olsa iyi olur. Piyasa gerçekten can sıkıcı 8 Ram+Anakart+İşlemci maksimum 800e bulmam gerekiyor...
  13. W

Hocam gerçekten sistem almak çok zor fiyatlar aşırı dengesiz. Bu arada 3570k için hd 4000 grafik birimi doğru ancak diğerlerinde 2500 olduğunu gördüm. Kararsızlığım kalmadı pek ama bu sefer de sistem bulamıyorum maalesef...
  14. W

Bu arada 3.nesil i5 işlemcilerde HD 2500 grafik birimi bulunuyormuş. SSD yerine ekran kartı da alabilirim ama hangisi daha verimli olur o konuda emin değilim.. Zaten onu danışmak için konu açmıştım. H61'lerin tamamında SATA 3 desteği yok mudur?
  15. W

(F) ibareli bir işlemci almayı düşünmüyorum zaten hocam. K almak da biraz zor gibi. Bu arada i3 3.nesil hakkında ne düşünüyorsunuz? Üzer mi yoksa mantıklı mı ?
  16. W

Dostum oyun oynanmayacak sadece seri olması isteniyor. Onboard kullanılması yeterli olur mu onu merak ediyorum açıkçası çünkü duruma göre ssd takacağım sisteme. Aynı sorum bu konuda da geçerli onboard kullanımıyla yeterli olur mu?
  17. W

Merhabalar Bir yakınım için 1000 lira bütçeyle kasa, power ve duruma göre harddisk hariç sistem toplayacağım. Kullanım sadece internet üzerine olacak video,dizi,film vs. sadece hızlı olması istendi 3.nesil i3 veya i5 işlemci, h61 anakart ve 8 gb ram düşünüyorum. 4.nesil de olabilirdi fakat h81...
  18. W

Ryzen 5 3600 + Wraith Prism Isı Sorunu

İlginiz için teşekkür ederim hocam yardımcı oldunuz şimdiye kadar gerçekten:) Yalnız şöyle bir durum gözlemledim tüm değerler otoda iken, biostan manuel voltaj verdiğimde ve ryzen master ile voltaj verdiğimde cinebench sonuçları birbirinden farklı çıkıyor. Bu neden olur acaba?
  19. W

Hocam merhabalar. Dynamic Vcore ayarı yaptığımda ne değer verirsem vereyim 1.1voltun üzerine çıkmıyor. Ben de fotoğraflarda gördüğünüz yerden manuel olarak voltaj ve frekans verdim sadece. Şu an 1.15 4.2ghz çalışıyor fakat yaptığım doğru mudur? Ekstra bir işlem yapmam gerekiyor mu bilgi verir...
  20. W

Sorun şu ki stok soğutucu kullanmıyorum. Öyle olsaydı muhtemelen zaten değiştirip o şekilde denerdim. Elektronik biraz şans işi bana göre. Intel+ psu'ya kadar rog strix sistem kurup sorun yaşayan da gördüm. Aynı şekilde paraya kıyıp laptopta sıkıntı yaşayana da denk geldim. 15 dakikadır stres...
Top Bottom