Arama sonuçları: *

• Users: worsteiner
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. W

ASUS RTX 2060 DUAL EVO Sıcaklık Değerleri

Merhaba kartı yeni satın aldım ve henüz 2 aylık. Yarım saatlik furmark, 1 dakikalık furmark, yarım saatlik Forza Horizon 4 en yüksek ayarlar testlerimi aşağıya ekliyorum. Kart oyun hariç kullanımda ilk açıldığında 30 küsür derecelerde sonrasında 49 gibi derecelerde dolaşıyor. Oyun içinde ise 77...
  2. W

XFX RX 5600 XT THICC III Ultra Durduk Yere Çalışan Fan Sorunu

Merhabalar başlıktaki ekran kartını yaklaşık bir senedir kullanıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam 60 dereceye kadar 0 desibel modunda çalışıyor kart ve fanlar dönmüyor. Asus gibi üreticelerde olan sıcaklığıa göre 2 fanın çalışması 1 tanesinin çalışmaması gibi bir durum da yok. Fanlar çalıştığı zaman...
  3. W

1000 Liraya Sistem Tavsiyesi(3.nesil i3,i5 8GB Ram H61 Anakart)

Merhabalar Bir yakınım için 1000 lira bütçeyle kasa, power ve duruma göre harddisk hariç sistem toplayacağım. Kullanım sadece internet üzerine olacak video,dizi,film vs. sadece hızlı olması istendi 3.nesil i3 veya i5 işlemci, h61 anakart ve 8 gb ram düşünüyorum. 4.nesil de olabilirdi fakat h81...
  4. W

Ryzen 5 3600 + Wraith Prism Isı Sorunu

Merhabalar. Haziran ayının başında bir sistem topladım fakat toplamaz olaydım. Sistemi çalıştırdım CPB yüzünden artan sıcaklıklar beni korkuttu bunun stresini yaşadım. Neyse ki çok kısa bir zaman içerisinde stock fanın bu işlemciye (R5 3600) yetmediğini ve iyi bir soğutucuya geçene kadar...
Top Bottom