Arama sonuçları: *

1. O

Kaç w psu almalıyım?

550 600w yeterli
  2. O

Steam bedava cüzdan kodu veren siteler güvenilir mi

Steam bedava cüzdan kodu veren siteler güvenilir mi bilen konuşursa ve kesin bilgi verirse (bence olmayan) sevinirim
  3. O

Ekran kartı yamulması

Tamam teşekkürler
  4. O

Ekran kartı yamulması

Kesinlikle bundan dolayı galiba Ve 2cm derken tam bilmemekle beraber diyorum ve evet ekran kartım 3 fanlı ve ben yani biz toplarken ona bir vida taktık ve kurulumda öyle yazıyordu ama ben buna bir ekran kartı destek aparatı alsam eski haline döner mi çünkü bana biraz yamuk geldi üste doğru...
  5. O

Ekran kartı yamulması

Ekran kartı yamulursa eski haline geri döner mi ekran kartı yamulmasını nasıl önleriz ekran kartımda 1-2 cm yamulma var sanki ekran kartım bir destek aparatı alsam bir daha eskisi gibi olurmu
  6. O

Ekran kartı 99 dereceyi gördü

Hiçbir fikrim yok oyun oynuyordum 1602786964 Radeon yazılımdan geçmiş sıcaklığa bakma ihtimalim var mı yazılım konusunda iyi olanlar bilgilendirebilirlermi
  7. O

Aklından Geçeni Söyle

Oyunlar çok pahalı Keşke oyun alcak pa.. bir saniye benim daha kartım yok☘️
  8. O

Tamam teşekkürler ve 80 dereceler oyun oynarken normal mi
  9. O

Ya yanlış gördüm ya da bir anda 99 a yükselip 80e indi
  10. O

Nasıl yani 1602785647 Kenarda var 1602785732 Şuan hiçbir sorunsuz çalışıyor
  11. O

Bu sisteme ekran kartı önerisi istiyorum

Bütçe dostu RX 470 RX 460 nvidia GTX 1050 ti veya ileriye dönük RX 570 am a RX 570 darboğaz yapabilir ileriye dönük olarak kaliteli bir soğutucu alıp sonra işlemciyi değistirmeni öneririm 570 alacaksan
  12. O

Onu biliyorum oyun oynarken bir yandan oraya bakmak zor oluyor 1602784992 99 derce olsaydı normal çalışmaya devam edermiydi ki
  13. O

RX 5700xt gigabyte işlemci r5 3600 ram Cl 16 3200mhz
  14. O

Ekran kartım apex legends oynarken 99 derceyi gördü( ya da ekran kartı yüzdesine baktım )ama normal hiçbir sıkıntısız çalışıyor yanmış mıdır bir performans kaybı falan yok ama çok endişeliyim
Top Bottom