Arama sonuçları: *

1. Z

3000 TL'ye saglam hazir sistem onerir misiniz?

Hocam site güvenilir midir bir de ssdyi baska yerden alirsam windowsu ssdye kurmam zor olur mu internetten bakarak halledebilir miyim
  2. Z

3000 TL'ye saglam hazir sistem onerir misiniz?

İyi günler, parcalar ve montajlama hakkinda bir bilgim yok o yuzden guvenilir bir yerden hazir sistem almak istiyorum.Lol,cs gibi oyunlari açsın benim icin yeterli zaten bu bütçeyle yeni gelen oyunları açmasını beklemiyorum.Bir de saglam olsun bana parçalar sorun cikartmasin istiyorum,oneriniz...
  3. Z

Bilgisizim hangi sistemi seçmeliyim?(cs go lol acsin yeter)

Benim icin sizin onerdiginiz sistem daha makul sanirim gtx 960 takip daha sonra dediginiz ekran kartlarina yukseltebilirim apu sistem toplarsam 1 yil sonra ekran kartı alamayabilirim cunku cok sagolun hocam
  4. Z

Bakiyorum hocam tesekkur ederim 1602814985 Apu dediginiz ne oluyor hocam pek bilgim yok da
  5. Z

Bu fiyata Bu pc iyi mi

Ne kadar teşekkür etsem azdir hocam çok sağolun
  6. Z

Bu fiyata Bu pc iyi mi

Cok tesekkur ederim hocam
  7. Z

Bu fiyata Bu pc iyi mi

Çok sağolun hocam bir de ikinci el alırken parçaları sağlam olup olmadigini nasil anlarim sağlam yaziyorlar ama onu teyit etmenin bir yolu var mıdır fotograflardan vs belli olur mu
  8. Z

Bu fiyata Bu pc iyi mi

Ben de arkadas gibi ayni seviyede ayni bütçede toplamak istiyorum ancak hic bilgim yok parcalari alirsam zarar vermeden youtubedan izleyerek kendim takabilir miyim hepsini
  9. Z

İşimi görür mu hocam dizi film + lol, cs gibi oyunlar icin alacagim tamamen 1602810067 Hayir ben degilim o 1602810102 Letgo
  10. Z

Hepsi ortalama 2k bandinda 1800-2200 civarinda değişiyor
  11. Z

Bütçem 2000-2500lira o yuzden ikinci ele yöneldim aman aman bi sistem olmasina gerek yok klasik lol csgo oynayabileyim günlük hayatta da isimi gorsun yeterli 1602803177 Ve daha once hiç toplamadim, parçaları guvenli sekilde nereden alabilirim alirsam tek basima videolardan bakarak...
  12. Z

1) Bilgisayarda Quad Core Q9400 İŞLEMCİ vardır. (GTA 5 csgo valorant lol vb. oyunlar için çok iyi) Ekran Kartı :Sapphire HD 7750 DDR3 2GB dır. Ram:4GB Anakart :Asus P5KPL-AM SE Güç Kaynağı :Cooler Master 500 W luk serinin en sessiz güç kaynağı ndan birisidir. kasada 5 tane fan takma yeri vardır...
Top Bottom