Arama sonuçları: *

1. L

Ps3 Kapalıyken Kırmızı Işığı Gözüküyor Ama Çalıştırdığımda Yeşil Işık Sönüyor

Normal kapalı dururken kırmızı ışığı yanık bir şekilde hiçbir sorun yok ama tuşa basıp açtıktan sonra yeşil ışık yanıp birkaç saniye olmadan siyaha dönüyor yani ışık sönüyor. Güç kablosunun çıkar tak yapınca ya da siyahken tuşa tekrar bastığımda kırmızı ışık geri geliyor kısaca çalışıyor ama...
  2. L

Yardım Bilgisayara Eski Hard disk Takmak

Yakın zamanda aldığım bilgisayarda sistem ssd ye kurulu ve sistemde harddisk. Yok eski kasamdan çıkardığım harddiski bu bilgisayarda kullanmak istiyorum. Direk takıp açsam bir sorun olur mu çünkü ssd de w10 harddiskde ise windows xp kurulu. Bir sorun olur mu? Boot tarzıbir öneriniz olursa lütfen...
  3. L

Cs:Go Düşük FPS Sorunu

evet her şey düzgün zaten sadece cs de sorun.
  4. L

Cs:Go Düşük FPS Sorunu

Normalde 200-250 fps civarı alıyordum. Fakat o gün her şey değişti keşke uyanmasaydım. Oyuna girdim ve 80-100 fps arası aldığımı gördüm üstelik sabit de değil. Kafamdan mermi yediğimde, ateş ederken, hızlı dönmeler yaparken, fps sürekli 30-50 civarına düşüyor. Ayarları ortaya aldım, düşüğe aldım...
  5. L

Rx 580 Armor 8GB oc Ekran Kartımdan Yeterli Performans Alamıyorum

Öncelikle ekran kartı daha yeni. Normalde CS:GO da 200 civarı fps alıyordum. Fakat bilgisayarı sıfırlamam gerekti. Sıfırlayıncada tüm driverlar silindi. Bu işlerden pek anlamam ama driverları bir arkadaşın yardımıyla kurdum. Doğru driver ve son sürüm. Anakart biosuda yüklü. Windows vscr de...
  6. L

Ekran Kartı Driveri Kuramıyorum AMD Rx580 Armor 8GB oc

Çoktan yaptım fakat Windows ayarlarından sıfırladım bilgisayarı yüklü olan onlarca oyun ve program gitti maalesef. Şimdi yükledim bir sıkıntı olmadı. Ekran kartı driveri ve anakart biosunu indirdim daha fazla indirmem gereken (zorunlu olarak) bir program var mı?
  7. L

AMD RY AMD rx 580 armor 8gb og
  8. L

Ekran kartı driverını indiriyorum fakat kurulurken kısıtlı indirme etkin olduğu için indirilemedi hatası alıyorum. Birkaç saattir uğraşıyorum fakat sorunu çözemedim. Gerçekten sorunun çözümünü bilen birisi bana Discorddan ulaşıp sesliden yardım ederse çok sevinirim. Discord Liquido#8196 şimdiden...
  9. L

Tek Kasaya Çift Monitör Bağlamak

Tek kasaya çift monitör bağladım ikisi de çalışıyor. Fakat soldaki monitörü ayrıymış gibi kullanamıyorum. Yani soldaki monitörde tıklayıp açtığım şeyler ana monitörümde oluyor kısacası soldaki monitörü gereksiz kılıyor. Birinci monitörden oyun oynarken vb. ikinci monitörden müzik dinlemek...
  10. L

Kulaklığı Kullanırken Driver Açık Olmalı mı ?

Peki driverın içindeki 7.1 kısmında ccw yada cw yi açık kullanmayacağız değil mi o seslerin dönmesi anlamına geliyor galiba örneğin right yazan daire sürekli etrafta döenrken sağdan gelen ses her yönden gelmiş oluyor yanlış düşünmediysem
  11. L

Tuşlara bastığımda seste değişim olmuyor ama driverı açtığım gibi ses değişiyor 1602838347 Rampage Rm-K1 Pulsar Siyah USB 7,1 Version Rgb Işık Efektli Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık
  12. L

Kulaklığı ilk aldığımda normal kullanıyordum aldıktan birkaç hafta sonra driverını yükledim. Driver açıkken 7.1,3d,vibration özelliklerini açıyorum seste belli olan bir değişme oluyor fakat driver kapattığımda eski haline dönüyor .3d ve vibration özelliğini kulaklığın kontrol tuşlarından açınca...
Top Bottom