Arama sonuçları: *

1. MR Glemsi

Hp victus 16 fan 5000 rpm de takılı kalıyor

Olabilir hocam ama zaten dediğim gibi elle hallediyorsun.
  2. MR Glemsi

Evet kullanıyorum.
  3. MR Glemsi

Rtx 4060 ryzen 7 7840hs ama bunun işlemciyle vs alaksı yok dediğim şekilde yap sorunun çözülür. 1713271440 Hocam discord vs verirsen daha rahat anlatırım burdan anlatmak işkence tam kendimi ifade edemedim.
  4. MR Glemsi

Hocam hp omen gameing hub'ı microsoft storedan indir.Fan ayarlama bölümü var oyun bitince dengeliye al elinle.otomatik almıyor sorun var bende de aynı.
  5. MR Glemsi

İnceleme Victus 16 sen necisin hacı ?

Arkdaşlar bende r23 testimi bırakayım.Laptop yeni temizlendi ve termal macun değişti.Max fan hızında(5800rpm) en fazla 78 dereceye çıktı test boyunca. 1712579507 Daha önce de test yapmıştım onda daha da kötüydü şimdi yine emsallerine göre düşük puan alıyorum galiba.
  6. MR Glemsi

Ps5 almam saçma olurmu?

Hocam paranın değerini döviz vs koruyup ps5 pro bekle bence.
  7. MR Glemsi

🔥İndirim 63 Parça Alüminyum Mıknatıslı Tornavida Seti her şey Dahil 190 TL

Hocam bende 350tl oluyo vergiler vs dahil olunca nasıl 150tlye alabilirim?(ilk kullanıcı olayını görmemiştim pardon)
  8. MR Glemsi

Twitch 🟣 TWİTCH TÜRKİYE ERİŞİM ENGELİ GELDİ 🟣

Hocam hangi dnsi kullanıyorsun acaba? 1.1.1.1 vs denedim yine sokmuyor beni.
  9. MR Glemsi

İnceleme Victus 16 sen necisin hacı ?

Ryzen 7 7840hs versiyonunda da throttle var mı?
  10. MR Glemsi

Çözüldü✓ Ramlerim 6400mhz olmasına rağmen 6400 e alınca açılmıyor

Tam emin olmamakla amd işlemcilerde expo özellikli ram olmayınca sapıtıyor ve 6000 üstüne alıncada sapıtma durumu olduğunu duymuştum mümkünse 6000'e sabitleyerek deneyebilir misin?
  11. MR Glemsi

Metro 2033 Redux save dosyası

Trolley combat görevinde oyunu kapadım.Defender sağ olsun fidye korumasından saveleri kaydetmeye izin vermemiş, 2-3 saatim çöp oldu. Save dosyalarını nereden bulabilirim?
  12. MR Glemsi

Starfield ilk gün yaması gelir mi?

Ön yükelem dışında ilk gün yaması da gelir mi? yoksa ön yükeleme ile çıktığı gibi oynaya bilir miyim?
  13. MR Glemsi

Ryzen 7 7840HS ve 4060 mobil ekran kartı ile Elden Ring'te kaç fps alırım?

60 üstüne çıkmıyor mu sekiro gibi?
  14. MR Glemsi

Ryzen 7 7840HS ve 4060 mobil ekran kartı ile Elden Ring'te kaç fps alırım?

https://www.gaming.gen.tr/urun/316751/hp-victus-7z586ea-16-s0015nt-amd-ryzen-7-7840hs-16gb-ddr5-512gb-ssd-rtx4060-8gb-16-1-inc-144-hz-full-hd-freedos-gaming-laptop/ bu laptoba sahibim. Elden Ring'te ultra ayarlarda kaç fps alırım?
  15. MR Glemsi

Ziraat atmlerinden para yüklerken komisyon kesiyor mu?

Ziraat banka kartım var, ziraat atmsinden para yüklerken komisyon alınıyor mu?
  16. MR Glemsi

Razer BlackShark V2 X için USB Ses Kart Önerisi

Arkadaşlar 3.5mm jak girişim bozuk olduğundan şuan kullanamıyorum o yüzden bana ses kartı gerek 1669731867 Bir arkadaş bunu attı bana ama bu ses kartında hem kulaklık hem mikrofon girşi var ama bende tek giriş extra aparat ile kulaklık mikforon olarak ayırıyorsun ayırmadandirek gelen tek girşi...
  17. MR Glemsi

Aliexpressten alacağım ürüne ne kadar gümrük ücreti gelir

Teşekkürler spariş verdim.
  18. MR Glemsi

Aliexpressten alacağım ürüne ne kadar gümrük ücreti gelir

bu vergiyi verince extra bir şey ödemiyoruz dimi? birde hangi kargoyla geliyor acaba?
Top Bottom